امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Shuhei Yoshida: از ناتی داگ انتظار بازی فوق‌العاده‌ای دارم| Uncharted 4 بی شک بازی فو

Shuhei Yoshida: از ناتی داگ انتظار بازی فوق‌العاده‌ای دارم| Uncharted 4 بی شک بازی فو 1

Shuhei Yoshida مدیر کل Sony برخی صحبت ها در رابطه با عنوان تازه معرفی شده Uncharted 4: A Thief’s End دارد و از انتظارات خود از این بازی می گوید. همچنین نظر ایشان را در رابطه با بازی-فیلم هایی که سونی به آن ها توجه می کند، در ادامه مطلب بخوانید. ایشان در رابطه با این بازی مصاحبه ای با [url=http://gamefa.com/go.php?http://www.gamereactor.eu/news/203784/Powers+part+of+Sony+E3+conference+was+"a+mistake"+says+Yoshida/]Gamereactor[/url] انجام داده است که به شرح زیر است:
نقل قول:
بازی هایی که مانند فیلم می باشند بسیار جالب و حذاب‌اند. در این بازی ها دو عنصر گیم پلی و داستان بر یکدیگر اثرگذار می باشند و این بسیار مهم است که بازی بر بازیباز اثر بگذارد. این گونه بازی ها به خوبی از پس این رسالت بر می آیند. بازی هایی مانند Tha Last of Us و Uncharted این گونه اند؛ ناتی داگ به سختی تلاش می کند تا بخش داستانی بازی و گیم پلی بازی از هم جدا نشوند. در واقعیت هم گیم پلی و داستان به صورت بی سیم با یکدیگر ارتباط دارند و با هم در آمیخته اند. این نکته قابل توجهی است که مردم و طرفداران آن را بسیار دوست می دارند و لا آن ارتباط بر قرار می کنند.
همچنین از او سوال شد که آیا توقعی از ناتی داگ در Uncharted 4: A Thief’s End دارد یا خیر که این گونه پاسخ دادند:
نقل قول:
من فقط می خواهم بگویم “بازی فوق العاده بسازید” و می دانم که آن ها بازی فوق العاده ای خواهند ساخت. من خیالم کاملا راحت است. علاقه ای به کسب اطلاع از روند ساخت بازی ندارم و حتی دوست ندارم که بدانم بازی در حال ساخت است چرا که تجربه مرا خراب می کند. این بخش خوب یا بد کار من است: من زود تر از دیگران به بازی در حال ساخت دسترسی دارم و به نظر خودم این لذت تجربه‌ای که دیگران دارند را از من می گیرد.
Yoshida همچنین اشاره کرد که زمانی که کنسول PS4 منتشر شد برای بازیبازان حرفه ای ساخته شده بود و در این بازیبازان معمولی و نیمه حرفه ای نیز وجود دارند که سونی بی توجه به آن ها نیست. سونی به فکر تمامی طرفداران خود هست و آن ها را راضی نگه می دارد؛ حداقل تلاش می کند که نگه دارد.
بسیاری از منتقدین عقیده دارند که این سبک اصلا یک سبک بازی نیست و به همین دلیل نمارات زیادی را از بازی های در این سبک کم کرده اند. نظر شما در این باره چیست؟ آیا از این سبک خوشتان می آید؟ نظرات خود را در ما در میان بگذارید.
Shuhei Yoshida: از ناتی داگ انتظار بازی فوق‌العاده‌ای دارم| Uncharted 4 بی شک بازی فو 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رسمی: بازی WWE 2K21 امسال منتشر نخواهد شد
  شرکت الکترونیک آرتز از بازی PGA tour رونمایی کرد
  بازی monster hunter rise بیش از ۴ میلیون نسخه فروخت!
  اطلاعاتی ک از بازی outriders در دسترس است
  بازی chimera squad برای کنسول های نسل هشت منتشر میشود
  بازی rouge company برای ps5 عرضه میشود
Star جدول بازی های PC در سال 91 !!
  تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد
Information بزرگترین بازی اکشن ( Hack `n` Slash ) تاریخی و مذهبی جهان اسلام منتشر شد
  برگزاری رویداد Galactus بازی فورتنایت برای اوایل آذر ماه تایید شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان