امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

(23-04-2019، 15:21)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2019، 8:56)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا من از اول باهاشون حال نکردم دلیلشم احمق بودن و احساسی بودشونه :| مخصوصا سانسا بخاطر کشتن رمزی شاه واقعی شمال و لیتل فینگر عزیز Telegh_44 آریا هم اگه بخاد به صد متری سرسی نزدیک شه ریختن خونش واجب میشه دیگه . 
الان 2 نفر از هر سه تا خاندان مهم تو وینترفلن که احتمالن از بینشون فقط جیمی میمیره . میمونه چنتا شخصیت دیگه مثل گندری و تیون و گری ورم و اون یارو غول کشه که باید بمیرن دیگه نمیشه که تا اخر هی باشن

رمزی شاه واقعی شمال؟ جر
در رابطه با جمله اخرت که "دیگه باید بمیرن" پس چرا کسایی مثل سرسی رو مثال نمیزنی؟ همه بمیرن ولی سرسی تا تهش بمونه؟
اتفاقا الان بین کاراکترا کسی که بیشتر از بقیه دیگه وقتشه بمیره سرسیه! حتی اون ابهتی هم که یه زمان داشت رو نداره، دیوونه ی تاج و تخته حتی باوجود دیدن اون وایت واکر نمیتونه خطر رو درک کنه! دیگه من چی در وصفش بگم، حتی جیمی هم ازش برید :/
پس قطعا مرگ سرسی اولویت داره به بقیه چون واقعا کاراکترش مزخرف و دیوونه شده.
ولی لیتل فینگر رو موافقم. اون مرگِ مسخره لیاقتش نبود

نه پس برن شاه واقعی شمال؟
من نبرد وینترفلو گفتم . سرسی اول سریال خیلی ناز و گوگولی بود مرگ بچه هاش دیوونش کرد ): و احتمال خیلی خیلی زیاد هم میکشنش ولی اخر باید کرمش رو بریزه بعد با خیال راحت میمیره ): اون تیرکمون تو کینگزلندینگ و پرواز اژدها بالای شهر مرموزه احتمالا اخرین اژدهای دنی رو سرسی میکشه شایدم خوده دنی رو (: .

حالا اینارو بیخیال آریا کی بزرگ شدش من فک میکردم هنوز ۱۶ سالشه :| بعد یهو..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، RedSparrow

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
« سریـالی هـا » - Wanton - 07-07-2014، 22:03
RE: « سریـالی هـا » - ERF@N - 16-07-2014، 12:46
RE: « سریـالی هـا » - ERF@N - 16-07-2014، 13:20
RE: « سریـالی هـا » - Thyme - 17-07-2014، 22:17
RE: « سریـالی هـا » - 3RG - 18-11-2014، 20:45
RE: « سریـالی هـا » - ERF@N - 06-03-2015، 13:47
RE: « سریـالی هـا » - wxwt - 15-11-2015، 21:55
RE: « سریـالی هـا » - ERF@N - 04-04-2017، 11:42
RE: « سریـالی هـا » - BigF - 20-01-2018، 23:07
RE: « سریـالی هـا » - سهَ‌ند - 23-04-2019، 16:13

پرش به انجمن: