امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

میاد دگ امشب
بالاخره انتظار ها داره ب پایان میرسه
جالبه کیت هرینگتون گفته 15 ساعت فیلم برداری فیک داشتن !! واسه جلوگیری از اسپویل شدن داستان !
آخه چند وقت پیش فیلم نامه بعضی از قسمت ها اومده بود بیرون Smile)) بعد دگ مثه اینکه درست نبوده فیلم نامه ! با این کاری ک کردن :|
امشب اپیزود یک بیدار باشید ملت -.-

@Wanton

حاجی کجایی ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wanton ، Faust ، eɴιɢмαтιc
آگهی
(16-07-2017، 17:32)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Wanton

حاجی کجایی ؟!

Right here babe! Alive n kickin.
سریع ببینید که بیایم بحث کنیم. تاپیک با آپدیت بعدی کلاً اسپویلر میشه.
___
پ.ن: امسال اینقد همه منتظرن که حالم به هم میخوره منتظر باشم xD
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، eɴιɢмαтιc ، RedSparrow ، Faust
خب.
شاید خیلی هیجان انگیز نه، ولی اپیزود خوبی بود. هرچند که درکل هرچیزی بشه ما به دیدن ادامه میدیم.
کم کم داریم می بینیم چند رشته ای که از اوایل سریال دنبال کردیم دارن به هم نزدیک و نزدیک تر میشن. احتمالاً تا طرفای اپیزود 5 شاهد متمرکز شدنشون توی یه نقطه باشیم. از طرفی لنسترها که بخاطر دست تنها بودن، به اجبار باید با گریجوی ها متحد بشن، و از طرف دیگه همکاری دوباره ی کاستارک و امبرها با خاندان استارک!
استارک ها هم که به وضوح بخاطر Dragon Glass به سمت Dragonstone کشیده میشن و اولین همکاری استارک و تارگرین به این شکل رقم میخوره. (و البته امیدوارم همین یه اتفاق پایان سناریوی "سم" نباشه)
جدا از این اتحادا، مرگ "والدر فری" (اتفاقی که واسه ش دو فصل انتظار کشیده بودیم) ظاهراً پایان کار نبود و کل خاندانش هم از سریال حذف شد xD
Tell them the north remembers... Tell them the winter came for house Frey.
___
"لیتل فینگر" هم که مثل همیشه کنج تصویر، توی سایه ها به مشکوک بودنش ادامه میده. هنوز مشخص نیست توی شرایطی که قراره ایجاد شه، نقش و نقشه ش چطوری شکل می گیره. حس بدی بهش دارم ((((:
___
خط داستانی "هَوند" عالیه. مسیر خیلی قشنگی رو از شکوه شروع کرد، با پشیمونی و بیخیالی ادامه داد و الان داره به ایمان و رستگاری میرسونه.
___
یه مدت پیش گفته بودن که استارک ها قراره این فصل یه تجدید دیدار داشته باشن. اگه "جان" بخواد بره به کینگزلندیگ، به احتمال زیاد با "آریا" روبرو میشه. (در حد حدس!)
"برن" هم که داره به تیم اضافه میشه آروم آروم.
___
بیشتر از همه منتظر مواجه شدن شخصیتایی ام که با هم دیداری نداشتن تا حالا. خیلی دوس دارم بدونم موضعشون در برابر همدیگه به چه شکله! هرچند که این چیزا دیگه مهم نیست و باید تمام اهداف جاه طلبانه و و نگرش های متفاوت رو کنار بذارن؛ چیزی که خیلی بعید به نظر می رسه وقتی به "سرسی" می رسیم، بتونه همچین کارساز باشه! چون تازه به چیزی که میخواسته رسیده و "کوتاه بیا" هم نیست!
___
حضور کوتاه ولی قابل توجه "اد شیرن" هم جالب بود. قبلاً اعلام شده بود که قراره بخاطر "میسی ویلیامز - آریا استارک" ازش درخواست کنن که حضور پیدا کنه. ("میسی" از طرفداراشه!)
پاسخ
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc ، RedSparrow ، Interstellar ، Wanton
(17-07-2017، 7:31)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب.
شاید خیلی هیجان انگیز نه، ولی اپیزود خوبی بود. هرچند که درکل هرچیزی بشه ما به دیدن ادامه میدیم.

استارت خوبی داشت واسه 10 دیقه ای .. آریا ک ترکوند .. من ی لحظه فک کردم آنچه گذشته هنوز ..

(17-07-2017، 7:31)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کم کم داریم می بینیم چند رشته ای که از اوایل سریال دنبال کردیم دارن به هم نزدیک و نزدیک تر میشن.

خاندان های فرعی کنار رفتن , اصلیا موندن :دی لعنتی هی این جمله R.R martin میاد تو ذهنم ک میگفت پایان خوبی نداره این داستان -.- .. !

Tell them the north remembers... Tell them the winter came for house Frey.

"لیتل فینگر" هم که مثل همیشه کنج تصویر، توی سایه ها به مشکوک بودنش ادامه میده. هنوز مشخص نیست توی شرایطی که قراره ایجاد شه، نقش و نقشه ش چطوری شکل می گیره. حس بدی بهش دارم ((((:

برن برسه ب لیتل فینگر , داستان لیتل فینگر تموم میشه .. ب نظر من ! چون لیتل فینگر حس میکنه خیلی میدونه و داناست ولی برن تنها کسی میتونه باشه ک فلن همه چی میدونه :دی

حضور کوتاه ولی قابل توجه "اد شیرن" هم جالب بود. قبلاً اعلام شده بود که قراره بخاطر "میسی ویلیامز - آریا استارک" ازش درخواست کنن که حضور پیدا کنه. ("میسی" از طرفداراشه!)

چقدم حضور داشت Smile))) شد سوژه ی جدید 9gag از ی طرفیم Smile))
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، Interstellar ، eɴιɢмαтιc ، Interstellar
اپیزود دوم .. اتفاق خاصی نیوفتاد بجز جنگ چند دیقه ای آخر اپیزود ! + دیدار دوباره آریا با دایرولفش .. چقد بزرگ شده بود !.
فلن دارن نقشه های war و میکشن , کی دوسته و کی دشمن :دی
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، eɴιɢмαтιc ، eɴιɢмαтιc
Episode 3
بازم اتفاق خاصي نيوفتاد بجز حرکت آخر سرسي و جيمي که کستلي راک و خيلي قشنگ تقديم کردن و 2 ضربه ي بزرگ زدن به دنريس که حتي آنساليداشم نداره الان دگ .. 2-0 به نفع لنيسترها ..

2 خانواده ي نوبل دگ هم نابود شدن ب دست Mad Queen .. يکيش مارتل که ب نظرم خيلي خوب زندگي مادر و دختر تموم شد در حالي که زنداني لنيسترها بودن ! قبول کنيم خيلي بدتر از اينا ميتونست بکششون -.-

خانواده ي بعدي هم ک تايرل ها بودن سر جيمي اجازه داد ک پيرزن بيچاره راحت بميره با اينکه آخرش سرسي و مد کويين لقب داد و رو کرد ک جافري و کشته !

جان و دنريس ام که فقط در مورده باباهاشون حرف زدن :دي

Episode 4

اين اپيزود باز فک کنم بهتر باشه از 3 تاي قبلي و اتفاقاي بيشتري توش داشته باشيم مثل برگشت آريا به وينترفل و قافلگيري که احتمالن براي سر جيمي تو راهه بازگشت با اونهمه طلاي آيرون بانک رخ ميده ! ( شايد بالاخره جيمي و ببينيم با نيزه دستش و اسب سفيدش ب سمت دراگون )

+ ي صحبت کوچيک بين ليتل فينگر و برن !

Episode 6 SPOILERS !!!

ي سريتون ( ايمان ) احتمالن ميدونيد ک ديالوگاي اپيزود شيش ليک شده .. نميخواستم ببينمش من ولي خب نشد , جلوي خودم و نتوستم بگيرم -.-
اسپويل زيادي توشه بهتره نخوني شمايي که نميخواي بدوني !

بيشتر اتفاقاتي ک قراره رخ بده بيرون از والِ ! وقتي که جان و گروهش ( تورس , گندري , سر جورا , هَاوند , بريک , تورمند و ي سر سرباز ) ميرن دنبال گرفتن ي وايت واکر واسه ي اثبات وجود the army of dead که ببرنش kings landing و کمک بخوان از سرسي !

توي راه جان ميخواد که شمشيرش و پس بده به سر جورا چونکه شمشير مال پدر جورا بوده فک ميکني که متعلق ب جوراس ولي سر جورا قبول نميکنه و ميگه حتمن دليلي داشته ک پدرم شمشير و به تو داده من ارزش اين شمشير و ندارم !

هاوند و تورمند هم درباره ي برين از تارث صحبت ميکنن و هاوند از اينکه تورمند تعريف ميکنه از برين سوپرايز ميشه :دي

توروس و جان هم ک هر دو از مرگ نجات داده شدن توسط lord of light درباره ي اينکه چ معنايي داره باهم صحبت ميکنن ..

بعد از صحبتا سرما و مه همه جارو ميگيره و يکي از سربازا توسط خرس قطبي کشته ميشه ولي چونکه مه زياده به دليل وجود وايت واکرا بقيه گروه نميفهمنن کجاس خرس و گروه رو قافلگير ميکنه با حمله بهشون تورس با شمشير نورانيش زخمي ميکنه خرس و بقيه گروه موفق ميشن ک خرس و بکشن ولي تورس ب شدت زخمي ميشه و بلافاصله ي وايت واکر حمله ميکنه بهشون ! با هزار بدبختي وايت واکر و دستگير ميکنن ک باخودشون ببرن ولي همون موقع تعداده زيادي از وايت ها حمله ميکنن !

جان و گروهش در حالي ک بعضيا تنها بعضيا هم با گروه با وايت ها ميجنگن ولي آخرش مجبور ميشن ک فرار کنن ! در حين فرار کردن جان از گندري ميخواد ب east watch بره و ي کلاغ به دنريس بفرسته ک بياد و نجاتشون بده !

همه دور هم روي يخ نازک جمع ميشن و با وايت ها ميجنگن و ي دفه صداي دراگون و بقيه پسراي دنريس ب همراه دنريس مياد ! ولي چونکه يخ خيلي نازک بوده دراگون روي يخ فرود نمياد !

وايسرين و ريگار با وايت ها ميجنگن و افراد جان يکي سوار دراگون ميشن .. ولي نايت کينگ ي نيزه يخي درست ميکنه و ب گردن وايسرين ميزنه .. وايسرين روي يخ ميوفته و ب اعماق آب فرو ميره !

جان و ريگار باقي ميمونن و صب ميکنن تا بقيه سوار دراگون شن و وقتي جان ميخواد سوار شه ميوفته و همراه وايسرين ميره توي آب ولي بازم با هزار بدبختي بيرون مياد و ميبينه ک دورش و وايت واکرا محاصره کردن

.. دنريس ک ميبينه راهي براي نجات جان نيست دور ميشه و قبول ميکنه ک جان هم از بين ميره ولي بنجن عموي جان اسنو کمکش مياد چندين وايت واکر و ميکشه , از جان ميخواد ک اسبشو برداره و بره !

بنجن هم از دنياي گيم آف ترونز خدافظي ميکنه .. جان پيش گروه و دنريس برميگرده و دنريس قول ميده ک نايت کينگ رو نابود کنه بخاطر گرفتن وايسرين ازش ! ( نايت کينگ وايسرين و از داخل آب بيرون مياره و چشماي وايسرين هم ب اندازه ي چشماي نايت کينگ آبي ميشه !!! )

Spoiler Alert !

احتمالن ليتل فينگر بعد از رسيدن آريا و دور هم جمع شدن استارک ها ب مرگ توسط سانسا استارک محکوم ميشه ! بعد از اينکه برن همه چيو درباره ي چطوري کشته شدن پدرش و خيانت ليتل فينگر ميگه !

+

بعد از اينکه سرسي از وجود وايت واکر ها مطمعن ميشه قول ميده که نيرو به وال بفرسته واسه ي کمک اما بعدن به جيمي ميگه ک ميخوام وايت واکرا تا حدي ک ممکنه دشمنام رو نابود کنن !
بخاطر همين جيمي رهاش ميکنه و ب شمال ميره !!
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، Wanton
آگهی
Chaos is a ladder !
پاسخ
 سپاس شده توسط eɴιɢмαтιc ، Wanton
حس میکنم گات این فصل افت کرد .. مثه فصلای دگ پرمحتوا نبود و زیاد شوکه نشدم من , کتاب جدیدش ک بیاد میترکونه ولی !
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، eɴιɢмαтιc ، Interstellar
(25-08-2017، 23:27)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس میکنم گات این فصل افت کرد .. مثه فصلای دگ پرمحتوا نبود و زیاد شوکه نشدم من , کتاب جدیدش ک بیاد میترکونه ولی !

تو دیگه اینو نگو لعنتی!
مرد حسابی هرچی لیک از این فصل اومده بود رو بدون لحظه ای درنگ زیر و رو کرده بودی ((((:
ولی جدا از این بحثا، میشه گفت سریال این فصل از خلاقیت کمتری بهره میبره و به قول یکی از دوستان انگار دارن از فن فیکشنا واسه ی فیلمنامه استفاده میکنن.
این قضیه بی ربط به پیشی گرفتن سریال از کتابا هم نمیتونه باشه. چون صرفاً کلیات داستان به نویسندگان سریال منتقل میشه و قسمت سخت که ربط دادن جزئیات هست به عهده ی خودشونه.
یه نکته ای که کمتر دیدم کسی بهش اشاره کنه، اینه که به وضوح میشه الهامای زیادشون از LoTR رو دید. واسه ی همینه که اکثر صحنه ها آشنا بنظر میاد.
یه روند 'اسطوره سازی' و 'حماسه گونه' رو هم پیش گرفته و داره طوری پیش میره که طرفدارا همیشه میخواستن! انگاری از CW ایر میشه.
ولی من درکل راضی ام.
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، eɴιɢмαтιc ، Faust ، Interstellar
اسپانیا گند زد تقصیر من نیست Smile) بعد از 1 سال و خورده ای لیک میشه خب نمیشه دگ باید خوند :دی
به lord of the ring که دگ زیادی داشت شبیه میشد .. دقیقا گات و دوست داشتم چونکه صحنه هاش تکراری نبود واسم ولی battle of bastards یکی ازون صحنه هایی بود که خیلی بد تمومش کردن , استارک حذف میشد توی اون صحنه و اپیزود, ایمان من به گات چندین برابر میشد ! دقیقن دارن روی ی محور پیش میرن .. محتوا نسبت ب سیزنای قبل خیلی کمتر شده ! حس میکنم هدفشون اینه ک فقط تمومش کنن سریالو ..

البته من نمیتونم زیاد ایرادی بگیرم تقریبا تا آخر سیزن بعدشم میدونم چ اتفاقاتی قراره بیوفته کم و بیش :دی ولی پیش بینی سیزنای قبلی نسبت ب الان خیلی سخت تر بود چون شاخ و برگ زیاد داشت .. حیف بود کلن گات , خیلی میتونستن بش برسن ب نظرم !

بنجن .. خیلی زیاد مشکل داشت این سیزن الان ک بش فک میکنم :v
ولی خب بهتر از better call saul دیدنه باز :دی + اینکه فاینال هم هنوز مونده ک اونم اتفاقه خاصی توش نمیوفته بر اساس لیک ها :دی
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، eɴιɢмαтιc ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان