امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

(16-05-2017، 2:31)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه اپیزود American Gods، شاهکار فصل سوم و پایانی Leftovers، یه مشت امتحان بیهوده و فصل چهارم Silicon Valley واسه یه مشت گیک مث ما D:
چه فیلمایی ام اومده توی این مدت! (اکثراً درحد قابل قبول؛ ولی تک و توک خوب پیدا میشه بینشون. بین چیزایی که دیدم Get Out و Logan عالی عمل کرده بودن!)
____
راستی یه نفر اون بالا 13ReasonsWhy رو با Teen Wolf مقایسه کرده بود. (واسه دوربین دست تکون بده!)
نمیدونم چطور میشه ارتباطی بین این دوتا پیدا کرد. خدایی دمت گرم.
____

اومدم یه سری بزنم. و نمیشد اینا رو نگفت!

Logan واقعا خوبه !
_
و اینکه star wras : rouge one رو من وقت نکرده بودم ببینم تازه دیدم , و به نظر من برخلاف اینکه خیلیا گفته بودن خوب نیست و اینا , خیلی خوب بود و حتی یکی از بهترین اپیزودهای sw بود! از نظر داستان, کرکتر و همه چی واقعا خوب بود.
(هرچند نمیشه سریال حسابش کرد امادیدم راجع به logan گفتید , گفتم این رو هم بگم.)

(16-05-2017، 14:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تریلر سریال مدافعان از مارول هم منتشر شده بود .. خیلی جالب بود ! ولی نباید نشون میدادن که الکترا زنده میشه :| همینطور تریلر فیلم The Gifted از کمپانی Fox. . که مربوط میشه به جریان جهش یافته ها ( میدونم آخری جز سریال نبود ولی دلم نیومد نگم:| )
کسی سوپرنچرالی نیست ؟ :| این آخر هفته دو قسمت پایانی فصل 12 میاد !

The Gifted بهش میخوره خوب باشه!
ابن هفته ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Wanton ، I r A n ، eɴιɢмαтιc
آگهی
(16-05-2017، 14:10)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابن هفته ؟

ببین تریلری که از The Gifted دادن فوق العاده بود .. اما من همیشه به فاکس نتونستم اعتماد کنم ..
نمیدونم یادت هست یا نه اما پارسال همین موقع ها بود که کمپانی فاکس تریلری عظیم و فوق العاده از X-men Apocalypse داده بود اما فیلمش خیلی معمولی بود ..
در واقع ضد حال ترین فیلم زندگیم بود :|

+ آره این هفته دو قسمت پایانی میاد .. لازم به ذکره فصل 13 سوپرنچرال هم تمدید شده :|||
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wanton ، I r A n ، eɴιɢмαтιc
(16-05-2017، 14:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2017، 14:10)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابن هفته ؟

ببین تریلری که از The Gifted دادن فوق العاده بود .. اما من همیشه به فاکس نتونستم اعتماد کنم ..
نمیدونم یادت هست یا نه اما پارسال همین موقع ها بود که کمپانی فاکس تریلری عظیم و فوق العاده از X-men Apocalypse داده بود اما فیلمش خیلی معمولی بود ..
در واقع ضد حال ترین فیلم زندگیم بود :|

+ آره این هفته دو قسمت پایانی میاد .. لازم به ذکره فصل 13 سوپرنچرال هم تمدید شده :|||
آره , خب امیدوارم که این یکی خوب باشه چون من واقعا منتظرشم :|

نه ولی اسپویل نکنید چون من چندتا اپیزود آخرش رو ندیدم هنوز (((:
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Wanton ، I r A n ، eɴιɢмαтιc
(16-05-2017، 14:05)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تریلر سریال مدافعان از مارول هم منتشر شده بود .. خیلی جالب بود ! ولی نباید نشون میدادن که الکترا زنده میشه :| همینطور تریلر فیلم The Gifted از کمپانی Fox منتشر شد . . که مربوط میشه به جریان جهش یافته ها ( میدونم آخری جز مبحث سریال نبود ولی دلم نیومد نگم:| )
کسی سوپرنچرالی نیست ؟ :| این آخر هفته دو قسمت پایانی فصل 12 میاد !

The Gifted سریاله! و قراره از شبکه ی فاکس پخش شه!
___
بعد از افتضاحی که آیرن فیست به وجود اورد یکم سر موفقیت ادامه ی همکاری های نتفلیکس/مارول و از جمله دفندرز شک دارم.
توی اینکه هر هیرو به تنهایی میتونه از پس سریال تکیِ خودش بر بیاد شکی نیست؛ ولی ممکنه این تیم آپ کردنا اثر منفی بذاره! بخاطر اینکه هر کرکتر تُن و جو خاص خودش رو داره. و امیدوارم بتونه خیلی خوب از پس این قضیه بر بیاد و ترکیب شدنشون اثر منفی نداشته باشه. هرچند که خودم به عنوان یه مارول فن (چه کامیک - چه دنیای سینمایی و چه TV که هر دو جزو MCU محسوب میشن و دنیاشون مشترکه به هرحال) از موقعی که جسیکا جونز به عنوان دومین عضو معرفی شد درحال لحظه شماری واسه ی یه کراس اور بودم! خیلی جاها اشاره های ریزی به همدیگه داشتن ولی دیداری ازشون ندیدیم - به جز جسیکا جونز و لوک کیج البته.
بگذریم!
از سریالای دیگه ی مارول که تا یه مدت دیگه پخش میشن میشه به Inhumans، Cloak and Dagger و Runaways اشاره کرد. تریلر Cloak and Dagger که یه مدت پیش اومد.
Runaways همین یه مدت پیش تازه Casting رو پشت سر گذاشت و حالاحالاها کار داره.
اولین تریلر Inhumans هم که نزدیکه. توی همین چند روز میاد.
The Gifted هم که قراره به طور مفصل به سختیای زندگیِ بچه های جهش یافته بپردازه. بنظر جالب میاد. ولی کارای فاکس خیلی بگیر-نگیر داره و نمیشه خیلی مطمئن بود راجع بهش.
ولی خب حضور برایان سینگر بالای پروژه هم میتونه خیلی مفید باشه.
___
یه سری چیزا راجع به Apocalypse گفتی شما! این فیلم به تنهایی تمام خاطراتی که با سری Xmen داشتم رو جلوی چشمام نابود کرد! درست مث دیالوگ معروف خود Apocalypse (((:
که میگه Everything they've built will fall.
زمان عرضه ی این فیلم و Batman V Superman نزدیک بود به هم. تقریباً عرضه تریلراشون تداخل داشت! زمانی که با بقیه رفقا جمع میشدیم تا اینا رو نقد کنیم و نظراتمونو بگیم، یه تعداد گمون میکردن که این دوتا فیلم حتی شانس اسکار دارن.
تنها نتیجه ای که میشه از پاراگراف بالا گرفت اینه که به هیچ وجه نمیشه به تریلر اعتماد کرد D:
البته ظاهراً فاکس درس خوبی گرفته و جای تمرکز کلی روی این سری، بیشتر داره میره سمت ساختن X-Force. و از طرف دیگه هم با عرضه ی Dark Phoenix احتمالاً بیشتر بره سمت معرفی Cosmic Universe مارول! از جمله منابع با ارزشی که دست فاکسه و یا هنوز استفاده نکرده و یا اگه استفاده کرده به بدترین شکل ممکن بوده.
___
سوپرنچرال این فصل خیلی بی هدف شروع کرد. از اولین چیزایی بود که امسال به راحتی قیدشو زدم. و حتی پارسال؛ به همین شکل D:
یادش بخیر اون صفحات اول اکثر بحثا سوپرنچرالی بود...
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Interstellar ، I r A n ، eɴιɢмαтιc ، Faust
(17-05-2017، 10:21)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوپرنچرال این فصل خیلی بی هدف شروع کرد. از اولین چیزایی بود که امسال به راحتی قیدشو زدم. و حتی پارسال؛ به همین شکل D:
یادش بخیر اون صفحات اول اکثر بحثا سوپرنچرالی بود...

سوپرنچرال بعد از فصل 4 و 5 که اوج سریال بود ، دوباره فصل 11 به همون دوران برگشت ..
یعنی به نظر من بین پنج فصل دوم که سریال وارد یه فاز دیگه میشه ، فصل 10 و فصل 11 خیلی قوی بودن ، خصوصا فصل یازده که بعد از 5 سال دوباره میشد جلوه های ترسناک رو مشاهده کرد .
واقعا همونطور که متونستن سر فصل 5 تمومش کنن ، سر فصل 11 هم میتونستن کل سریال رو به طور کامل تموم کنن اما ادامش دادن . تو فصل دوازده بیشتر با بریتانیایی ها درگیر هستن که زیاد چیز جذابی نیست ، در مقایسه با نبرد با آمارا !
ولی فصل 13 میتونه دوباره قشنگ باشه ، به خاطر بچه ی لوسیفر ! البته هیچی هنوز معلوم نیست :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wanton ، eɴιɢмαтιc
همه ی اینا ب کنار game of thrones داره میاد .. یادتون نره ی وقت مردم :دی
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Jack Daniel'ѕ ، Wanton ، [ SouL ] ، T A R A ، eɴιɢмαтιc ، Dead Silence
آگهی
(17-05-2017، 11:51)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوپرنچرال بعد از فصل 4 و 5 که اوج سریال بود ، دوباره فصل 11 به همون دوران برگشت ..
یعنی به نظر من بین پنج فصل دوم که سریال وارد یه فاز دیگه میشه ، فصل 10 و فصل 11 خیلی قوی بودن ، خصوصا فصل یازده که بعد از 5 سال دوباره میشد جلوه های ترسناک رو مشاهده کرد .
واقعا همونطور که متونستن سر فصل 5 تمومش کنن ، سر فصل 11 هم میتونستن کل سریال رو به طور کامل تموم کنن اما ادامش دادن . تو فصل دوازده بیشتر با بریتانیایی ها درگیر هستن که زیاد چیز جذابی نیست ، در مقایسه با نبرد با آمارا !
ولی فصل 13 میتونه دوباره قشنگ باشه ، به خاطر بچه ی لوسیفر ! البته هیچی هنوز معلوم نیست :|

تا فصل 5 سریال فوق العاده بود. ولی از فصل 6 تا به اینجا با یه سری داستان کلیشه ای مواجهیم.
داستانایی که به هیچ وجه نتونسته طرفدارا رو جلب کنه. دیگه هرکسی متوجه این اُفت شده ولی بخاطر ریتینگ های نسبتاً خوبش هنوز داره تمدید میشه تا یه جایگزین واسش پیدا شه. حالا حالاها هم قصد پایان ندارن مثل اینکه. خیالشونم که از بابت تمدید راحته! یه مدت پیش توی یه مصاحبه گفتن که منتظرن کار واکینگ دد با جفری دین مورگن تمام شه تا در صورت امکان برش گردونن D:
حتی توی اپیزودای فرعی هم دیگه شوق و حس تازه ای به بیننده منتقل نمیشه چون دیگه نویسنده ها حرف جدیدی واسه ی گفتن ندارن. یه سری داستان کلیشه ای که صدها بار بهش پرداخته شده و سم و دینی که به همون سبک و سیاق درگیر ماجرا میشن (پرس و جو از همسایه ها و سری سرچ راجع به ماهیت موجود جدید؛ که اونم اگه به نتیجه ای نرسیدن در عوض چند تا کتاب میخونن!).
آخر هر اپیزودم که یه شات داخل یا اطراف ایمپالا دارن که به داراماهای همیشگیشون میپردازن.
____
به این قضیه ی خداحافظی توی اوج خیلی اعتقاد دارم. گاهی اوقات همون توی اوج باید بری کنار تا به میراثی که ساختی آسیب نزنی. حالا چه جری ساینفیلد باشی، چه هیوجکمن!
تا فرصتشو داشتن نرفتن کنار! حالا دیگه کم کم دارن خودشونو خراب میکنن...
____
نشستم دیدم این سیزن رو. داستان بریتیش ها خیلی بیشتر میتونست بهش پرداخته بشه؛ که فکر کنم در آینده بیشتر قراره ازشون ببینیم.
شخصیت "میک" خیلی پتانسیل واسه ی ایجاد تحول توی سریال داشت. توی این چند سال با کمترین شخصیت جدیدی تونستم ارتباط برقرار کنم - که "میک" هم توی این بازه قرار میگیره.
منتها با بی دقتی خیلی زود حذفش کردن. بیچاره قربانی پیشروی داستان شد یه جورایی! درکل خیلی اعصابمو خورد کردن بریتیشا ((:
و اینکه، شخصاً زیاد حال نکردم با خط داستانی لوسیفر. کاش اصلاً این سیزن میذاشتن بره پی کار خودش و بهش پرداخته نمیشد و در عوض تمرکز رو به طور کامل میذاشتن روی یه داستان.
____
بعد از اون فاینال قرمز، واسه ی سیزن بعدی میتونن یه نیمه ریبوت داشته باشن و به معرفی شخصیتای فرعی جدید بپردازن؛ که البته بعد از این همه سال میتونم با اطمینان بگم بعید میدونم همچین تصمیمی داشته باشن!
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، I r A n ، Interstellar ، RedSparrow ، eɴιɢмαтιc ، Faust
خیلیا سریع تو این فصل کشته شدن .. (اسپویل) از جمله رویینا و کستیل و کراولی ..
ولی خاصیت سوپرنچرال همینه ! هر لحظه ممکنه یکی بمیره.
توی فصل 11 ، یه قسمتی سم 5 دیقه اول مُرد :| ولی خب معنا و مفهوم مرگ رو به کل عوض کردن .. دوتا داداشا تو هر فصل دارن میمیرن :|
فصل 12 به نسبت خوب بود ، اما خیلی لایت بود ! فصل 11 خیلی دارک تر بود .
در کل فصل 13 با توجه به بچه لوسیفر میتونه چیز خوبی باشه اما دیگه واقعا چیزه دیگه ای نمیمونه بخوان براش داستان سازی کنن .
زمانی که فصل 11 رو دیدم با خودم گفتم دیگه چیزی فاجعه تر از آمارا مگه میتونه باشه ؟
که خب ممکنه بچه لوسیفر باشه اما دیگه بعد از اون باید سریال یه جوری تموم شه .
به نظر من اگر فصل 13 رو بتونن یه شاهکاری مثل فصل 4 یا 5 بسازن و تمومش کنن ، خیلی بهتر از اینه با داستانای کلیشه ای کشش بدن !
____

داشتم توی imdb میچرخیدم ، لیست فیلمای جیمز مکاوی رو میدیدم ، دیدم زده بود 2018 قراره یه ایکس من هم بیاد !!
+ کسی Agent Carter رو دیده ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، I r A n ، Interstellar
لعنتی چرا سیزن اخر got رو انداختن 2 سال دگ ؟..
اخه دگ 8 قسمت ساختن انقد قراره سخت باشه 

+

night king فهمیدم کیه .. این got لعنتی مغز منو خورد , عالیه 

نمیدونم چرا این نظرای ملت و میشینم میخونم .. فصل قبل دقیقن میدونستم سرسی میخواد بفرسته رو هوا اون حاج اقارو :دی
پاسخ
 سپاس شده توسط Interstellar ، Wanton ، RedSparrow ، eɴιɢмαтιc
منم سریال game of thrones رو پیشنهاد میکنم
http:www.jCityTV.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، RedSparrow ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان