امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« سریـالی هـا »

Hold the door.
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Interstellar ، _Lσѕт_ ، RedSparrow
آگهی
من تیزر فصل جدید Game of thrones رو دیدم .. جالب بود !
البته من هنوز شروع به دیدنش نکردم .
میگن صحنه زیاد داره :| آره ؟
اگه کسی دیده .. فکر کنم ایمان دیدی ! یکم راجع به این سریال توضیح بدید ممنون میشم . که ببینم ببینمش یا نه !
مثلا تا چه حد به کتابهاش شبیهه ؟
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، _Lσѕт_ ، RedSparrow ، Interstellar
(23-05-2016، 12:32)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه کسی دیده .. فکر کنم ایمان دیدی ! یکم راجع به این سریال توضیح بدید ممنون میشم . که ببینم ببینمش یا نه !

صحنه که آرهداره بدم داره :|
why so serious? we are all mad here

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« سریـالی هـا » 38
پاسخ
(23-05-2016، 12:32)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزش تک تک دقایقی که صرف میکنی رو داره ! 
هیچ حد و مرزی توی نشون دادن صحنه ها نداره .
به طور کل از رمان پیروی میکنه ولی توی بعضی از موارد محدود تفاوت داره . امسالم که فصل جدید درحالی اومد که کتاب هنوز منتشر نشده ! پس احتمال بیشتر شدن این تفاوت وجود داره .
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، _Lσѕт_ ، RedSparrow ، Interstellar
(23-05-2016، 13:29)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارزش تک تک دقایقی که صرف میکنی رو داره ! 
هیچ حد و مرزی توی نشون دادن صحنه ها نداره .
به طور کل از رمان پیروی میکنه ولی توی بعضی از موارد محدود تفاوت داره . امسالم که فصل جدید درحالی اومد که کتاب هنوز منتشر نشده ! پس احتمال بیشتر شدن این تفاوت وجود داره .
موضوعش چیه اصلا ؟
من یکم که کتابو خوندم طبق اون فقط یه داستان نیست ! سه تا داستان متفاوته یکیشون راجع به اینه که وزیره استارک میفهمه بچه های شاه بچه های واقعیش نیستنو یه داستان دیگم راجع به برادران نایت واچه و داستان سومم درمورد اخرین بازمانده ی خاندان تارگین ..
اینا مثلا مربوط به فصل یک سریال میشن ؟ و آیا بعد از فصل یک بازم ادامه پیدا میکنن یا نه ؟ اخه یکی از دوستام میگفت هی میمیرن کاراکترا همش !
ژانرش چه جوره مثلا عاشقانه ست یا جنگی و تاریخی یا تخیلی و فانتزی ؟
نمره ش وقتی 9.5 حتما چیز خیلی خوبیه ..
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Wanton ، _Lσѕт_ ، RedSparrow ، Interstellar
(23-05-2016، 13:48)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موضوعش چیه اصلا ؟
من یکم که کتابو خوندم طبق اون فقط یه داستان نیست ! سه تا داستان متفاوته یکیشون راجع به اینه که وزیره استارک میفهمه بچه های شاه بچه های واقعیش نیستنو یه داستان دیگم راجع به برادران نایت واچه و داستان سومم درمورد اخرین بازمانده ی خاندان تارگین ..
اینا مثلا مربوط به فصل یک سریال میشن ؟ و آیا بعد از فصل یک بازم ادامه پیدا میکنن یا نه ؟ اخه یکی از دوستام میگفت هی میمیرن کاراکترا همش !
ژانرش چه جوره مثلا عاشقانه ست یا جنگی و تاریخی یا تخیلی و فانتزی ؟
نمره ش وقتی 9.5 حتما چیز خیلی خوبیه ..

هیچ شخصیتی در امان نیست ؛ هیچوقت نمیتونی بگی که طرف از شخصیتای اصلی داستانه بنابراین نمی میره !
و اینکه توی همه فصل ها چند تا داستان که توی لوکیشینای مختلف اتفاق میوفته رو با هم نقل میکنه .
البته شخصیتا به هم متصلن و هر از گاهی با هم برخورد دارن !
ژانرش فانتزی - تخیلیه .
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، _Lσѕт_ ، RedSparrow ، Interstellar
آگهی
(23-05-2016، 11:28)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Hold the door.

داستانش و به بهترین طرز ممکن نشون دادن
خیلی حال کردم با این اپیزودش ..
دیروز نسخه 100 مگیش ساعت 10 صب دیدم .. نمیخواسم نگا کنم ولی راضیم از تصمیمم :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Wanton
امروز اولین قسمت سریال Preacher که برگرفته از کامیک های ورتیگو ( از زیر شاخه های DC ) از AMC پخش شد .
حتی اگه با کامیک هم آشنایی ندارید همون AMC یه مهر تایید واسه کیفیت سریاله !

به علاوه اینکه سریال Outcast هم بالاخره اولین اپیزودش به هرطریقی که بود پخش شد . سریالی که ساخته رابرت کرکمن ، خالق The Walking Dead عه !
تاریخ پخش اصلی سریال از Cinemax هم واسه سوم ژوئن تعیین شده .
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Interstellar ، Jack Daniel'ѕ ، eɴιɢмαтιc
(23-05-2016، 21:15)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز اولین قسمت سریال Preacher که برگرفته از کامیک های ورتیگو ( از زیر شاخه های DC ) از AMC پخش شد .
حتی اگه با کامیک هم آشنایی ندارید همون AMC یه مهر تایید واسه کیفیت سریاله !

به علاوه اینکه سریال Outcast هم بالاخره اولین اپیزودش به هرطریقی که بود پخش شد . سریالی که ساخته رابرت کرکمن ، خالق The Walking Dead عه !
تاریخ پخش اصلی سریال از Cinemax هم واسه سوم ژوئن تعیین شده .

فکر نکنم preacher اونقدر خفن باشه که به نظر میومد.

آناکین (Hayden christensen) توی outcast هست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Jack Daniel'ѕ ، eɴιɢмαтιc ، Faust
نه متاسفانه .
اون Outcast یه فیلم بود که سال 2014 اکران شد !
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Interstellar ، eɴιɢмαтιc ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان