امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینا رو نبینی ضرر میکنی فجیححح...!!! عکس های متحرک خفن (سری جدید )

[img]<a href=[/img]اینا رو نبینی ضرر میکنی فجیححح...!!! عکس های متحرک خفن (سری جدید ) 1

[img]<a href=[/img]اینا رو نبینی ضرر میکنی فجیححح...!!! عکس های متحرک خفن (سری جدید ) 1

سپاس و نظر خواهشا خواهشا فراموش نشود دمتون گرم ...!!!
اینا رو نبینی ضرر میکنی فجیححح...!!! عکس های متحرک خفن (سری جدید ) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط 11chelsea ، pania@ ، ຖēŞค๑໓ ، محمد معین ، ملیکاخانم ، Sмιle ، الگوم عمو تتل ، ♥Nahal♥ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، نازنین زیودار ، armit ، لی مین هو3 ، شاه پری 374 ، [χσℓσνєѕтєя] ، n1379sh ، حقوقدان انجمن ، arbab1376 ، خیس خاطره ، atefee ، نیما جان ، Avril. ، فرانه ، D.I.Z.E.R.E ، ♥kimiya♥ ، مهشادِی ، ممولا ، الهه 1379 ، عذرا 79 ، ^gĥàŻáĽ^ ، عاطی جوجو ، JANDOLF ، اشا ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، پرستو14 ، _Ovver_ ، سلام نفسم ، االنا ، pesare_e_bad ، Neg!N ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، nazi.exo ، ♥princess saba ، ژوللی ، Nooshin.p ، هلیا78 ، نیلا....... ، ارش خان ، دریای بی موج ، ahoora yazdani ، Nike 2 ، صوصن ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، mahya . m ، @AMIN@ 2002 ، NəᗩG!₦ᗩ-м Dictator ، mª®®ÿª ، Apathetic ، چمان ، omidkaqaz ، باران ف ، محمدرضا.ر ، Minehminmin ، kian007 ، !...@dors ، باران20 ، ...lili ، dyrydrydry ، M.AMIN13 ، elnaz*
آگهی
خیییییییییییییییییییلی مسخره بود برا که دلت نشکنه سپاس دادم ولی افتضا بود......................................UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedAngryAngryAngryBlushBlushConfused
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
(07-07-2014، 11:42)pania@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیییییییییییییییییییلی مسخره بود برا که دلت نشکنه سپاس دادم ولی افتضا بود......................................UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedAngryAngryAngryBlushBlushConfused
فقط یه فحش ندادی اونم میدادی سپاسم نمیدادی خلاص خخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط armit ، ممولا ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، نیلا....... ، mahya . m ، mª®®ÿª
زیبااااااااا بود
بدون اون همیشه پاییزه
پاسخ
2 تای آخری خعلی باحال بود
همشون لبخند زدن رو تو بچگى جا گذاشتن 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
دومــــی خیلی باحــــــال بود!
پاسخ
آگهی
ممنونم از نظراتون
پاسخ
خوب نبود ولی سپاس برای دلخوشیتDodgy
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
پاسخ
ممنونم
پاسخ
بسیارزیبا بود ایول دورودبرشرفتDBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
سوسک کش جماعت:kar:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart تصاویر متحرک (عاشقانه)
Rainbow قاب گوشی خیلی خوشگل <<< نبینی ضرر کردی
  فقط تصویر متحرک !
  اندکی احساس...اینا همشون واقعیته!
  دعوا(عکس متحرک)تک عکس
  عکس هایی متحرک و بسیار خنده دار
  خطای دید بسیـــــــــــــــــــار جالب!(جدید جدید)
  واوووووووووووووو تصاویر متحرک ترسناک
  عکس های عاشقانه فانتزی متحرک دختر و پسر
  اگه اینا رو نخونی بد ضرر کردی... بد!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان