امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پسر 18 ساله‌ با قدی کوتاه تر از کیک تولدش +عکس

به گزارش ایران ناز یک شهروند نپالی به نام خاجندرا ثابار ماگار تلاش می‌کند نام خود را به عنوان کوتاه قدترین مرد جهان در کتاب ثبت رکوردهای جهانی "گینس" وارد کند. ثابار ماگار هجده سال دارد ولی قد او فقط پنجاه و شش سانتیمتر است.

دوستداران وی با ارسال نامه ای برای دفتر گینس در لندن تلاش کردند نام وی را در این کتاب به ثبت برسانند.

پسر 18 ساله‌ با قدی کوتاه تر از کیک تولدش +عکس 1

ثابار ماگار چهار سال پیش درخواست کرد نامش به عنوان کوتاه ترین انسان در کتاب گینس ثبت شود ولی مسئولان موسسه گینس اعلام کردند وی باید تحت معاینات پزشکی قرار گیرد تا ثابت شود رشد وی عملا متوقف شده است.
پسر 18 ساله‌ با قدی کوتاه تر از کیک تولدش +عکس 1 
پاسخ
 سپاس شده توسط یاسی@_@ ، مبینافرزین ، rezaak ، Sмιle ، ☺t@k selooli☺ ، ѕтяong ، BIG-DARK
آگهی
معلومه که عقب افتاده اس بدبخت..............چه کیک تولد زشتیم داره........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخConfusedConfusedConfusedConfusedBig GrinBig Grin

ممنون عالی بودTongueBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeartHeartHeart
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  قتل دختر سیزده ساله به دستان پدرش...رومینایی که بی گناه بود...
  غرق شدن جوان ۲۵ ساله در بند گلستان مشهد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان