امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پینتو: باختیم اما خوشحالیم/ به بازیکنانم افتخار می‌کنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پینتو: باختیم اما خوشحالیم/ به بازیکنانم افتخار می‌کنم 1

سرمربی تیم ملی فوتبال کاستاریکا اعلام کرد که با وجود شکست مقابل هلند در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی، خوشحال هستند.

خورخه لوئیز پینتو اعلام کرد که شکست شجاعانه تیمش مقابل هلند در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام‌جهانی خدشه‌ای به افتخار تیمش وارد نمی‌کند.

نماینده آمریکای لاتین در ضربات پنالتی مغلوب هلند شد تا از راهیابی به نیمه‌نهایی جام‌جهانی باز بماند. لوئیس فان خال در دقایق پایانی وقت‌های اضافه تصمیم گرفت تا تیم کرول را به میدان بفرستد تا درون دروازه این تیم قرار بگیرد. کرول موفق شد در ضربات پنالتی دو پنالتی بازیکنان کاستاریکا را مهار کند تا هلند را راهی نیمه‌نهایی کند.

کاستاریکا بدون شکست در وقت‌های قانونی بازی به کار خود در جام‌جهانی پایان داد و پینتو در این باره اظهار داشت: شکست خوردیم اما خوشحالیم. وقتی به اینجا آمدیم بسیاری از مردم به ما باور نداشتند اما در طول جام‌جهانی کارهای زیبایی انجام دادیم. با اینکه مجبوریم این مسابقات را ترک کنیم اما حتی مقابل تیم‌های قدرتمندی که با آنها بازی کردیم هم شکست نخوردیم.

وی ادامه داد: من فکر می‌کنم در این مسابقه با هلند برابر بودیم و با اینکه باید در برخی جنبه‌ها بهتر شویم، پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشتیم. نشان دادیم که می‌توانیم خودمان را سازماندهی کنیم؛ تاکتیک‌های خوبی داریم و می‌توانیم فوتبال بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کاستاریکا خاطرنشان کرد: اثر بزرگ و مثبتی از فوتبال کاستاریکا به جا گذاشتیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم؛ کشور هم به آنها افتخار می‌کند. آنها هر چه در توان داشتند، به کار گرفتند.
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  مجیدی: من و بازیکنانم فقط امشب خوشحالیم
  خطیبی: به تیمم افتخار می کنم
  کونسیسائو : به عملکرد پورتو افتخار می کنم
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم
  مورینیو: بازیکنانم فکر کردند من دیوانه ام
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
Smile افتخار جهانی برای استقلال 
  کلانتری: افتخار می‎کنم بار دیگر سرمربی فجر شدم
  میثم طاهری با نایب قهرمانی دور افتخار زد

پرش به انجمن: