امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☻گالری ضدحال☻

تنها یکی از ۱۰۰۰ مرد، رهبر مردان دیگر می شود. ۹۹۹نفر دیگر دنباله رو زنهایشان هستند. “گروچو مارکس”
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻
دیدین این پسرای دم بخت میگن: من قصد ازدواج ندارم؟
یکی نیست بهشون بگه آخه عزیز من!
ازدواج که قصد نمی خواد! پول می خواد که تو نداری!
لیلی شدم مجنون شدی، شیرین شدم فرهاد شدی
حوا شدم بعید می دونم آدم بشی!!!
هر زنی از سر هر مردی زیاد است! “ژان پل سارتر”
بعضی از پسرا رو که میبینم دلم میخواد بهشون بگم:
خوشکل خانوم کدوم آرایشگاه میری !!!
شما آقا پسری که ابروهاتو ور میداری که خوشگل بشی، فقط با یه ابرو ورداشتن که خوشگل نمیشی، باید رژ بزنی، دامنم بپوشی که ناز بشی!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☻گالری ضدحال☻ 1
فرهنگ لغات زنان : 1. آره یعنی نه 2. نه یعنی آره 3. ما با ید با هم حرف بزنیم یعنی بشین فقط گوش کن 4. هر کار دوست داری بکن یعنی بکن ولی بعد دهنت سرویسه 5. چقد منو دوست داری ؟ یعنی یه گندی زدم می خوام بگم 6. دو دقیقه دیگه حاضرم یعنی دو ساعت علافی

بهانه ی دخترا: 1 - فاصله سنی مون خیلی زیاده(یعنی خیلی از مرحله پرتی) 2 - من به تو علاقه به اون صورت ندارم (یعنی خیلی بد هیکلی) 3 - من الان تو موقعیت بدی هستم (یعنی دلم یه جا دیگه گیره) 4 - تقصیر تو نیست تقصیر منه (یعنی عجب غلطی کردم با تو آشنا شدم) 5 - من تو رابطه مون از هیچ کاری دریغ نکردم (یعنی هر غلطی خواستم کردم) 6 - دیروز یه خواستگار دکتر داشتم (یعنی زودتر بیا منو بگیر )

مهمه که بتونی دختری رو پیدا کنی که باباش پولدار باشه، دختری که خوش تیپ باشه، دختری که دوستت داشته باشه
ولی مهم تر از همه اینه که این 3 تا دختر نباید همدیگر رو بشناسن

اگر طاووس برای ناز کردن و روباه برای فریب دادن وتمساح برای اشک ریختن وکلاغ برای قارقار کردن داشته باشی دیگر نیازی به زن گرفتن نداری

همیشه پشت سر هر مرد موفق ، زنی است که نتونسته جلوی موفقیت شو بگیره

یه روز یه دختر دعا می کنه خدایا : من چیزی برای خودم نمی خوام فقط یه داماد خوب و خوشگل نصیب مادرم کن

پدر برای اولین بار دید که دخترش به جای اینکه دو ساعت با تلفن حرف بزنه بعد از یک ربع حرف زدن تلفن رو قطع کرد. پدر پرسید: کی بود؟ دختر جواب داد: شماره رو عوضی گرفته بود
☻گالری ضدحال☻ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط sagharvahab ، ຖēŞค๑໓ ، "♥sadaf♥" ، *!hasti!* ، سانا50 ، آشنای ناشناس ، goldengirl ، mehdi76 ، ~ArTaBaNoOs~ ، arooos ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، -Nᴇɢᴀʀ- ، melika1377 ، Ayda khoshgele ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، ♥shaqayeq♥ ، s-jojooooooo ، ըoφsիīkα ، rezaak ، First Star ، ☺t@k selooli☺ ، kiss mi ، ALI REZA J ، بی کس2 ، Berserk ، mahru ، Iran Girl ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، CTG ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
چرا اسمش را گذاشتی ضد حال
دختر ارومی هستم ولی به موقش خیلی شیک ومجلسی هار میشم
پاسخ
ممنون خوب بود............ConfusedConfusedHeartHeartHeartUndecidedBig GrinBig Grin
بسه مرد کوبیدن مشت به دیوار کسی نمیشنوه صداتو انگار سیم گیتاره زیره دستای من ملودی اشکا و رفتن من...این دل اصن ارزش نداش  کس دیگه ای رو اوردی به جاش ای کاش من مرده بودم اگه از اول اخرو خونده بودم..نمیخوام کسی کنه دخالتی نمیزارم بری به راحتی چه راحتی وقتی با اون هستیو وقتی خواب بودم اروم رفتیو..واااای دیگه کابوسام تبیر شد اره آغوش تو تقسیم شده با کس دیگه و نیستی برای من نکنه وقتی با اونی میفتی به یاده من خوش باشو خوش بگذرون عشقه من بشکن این قلبمو باز دل بکن الان دیگه داره بارون میاد اره گلای باغچمون بارون میخواد اره کم کم صب میشه شب گم میشه توهم کنار اون آروم بخواب...تو هم کناره اون  اروم بخواب...
پاسخ
(05-07-2014، 12:19)sagharvahab نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اسمش را گذاشتی ضد حال

چون ضد حال به همه ی دخترا و پسراس :|

+اسپم ندید
☻گالری ضدحال☻ 1

پاسخ
 سپاس شده توسط "♥sadaf♥"
ممنون
             تو نباید کسیو مجبور کنی که بخوادت 
                  اونا خودشون باید تورو بخوان :> 
پاسخ
باحال بودنSmileSmileSmile
آدما بين الف تا ي هستند،
بعضي ها مثل "ب" برات مي ميرن،
مثل "د" دوستت دارند،مثل "ع" عاشقت مي شوند،
مثل "م" منتظرت مي مونند،
تا يه روز مثل "ي" يارت بشن...
پاسخ
آگهی
ممنون
☻گالری ضدحال☻ 1
پاسخ
فرهنگ لغت دخترا این بود؟؟؟عمراااااااااااااااااااااااا
پاسخ
كجاااااش ضد حال بود خو
☻گالری ضدحال☻ 1
پاسخ
مممممممممرسی
ب بعضیا باس گفت ماکی باشیم ک بخوایم عین شما لاشی باشیم
:301:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اس ام اس ضدحال به پسرها
  پیامک تیکه دار ضدحال
  اس ام اس های ضدحال
  اس ام اس تیکه دار ضدحال
Smile ضدحال یعنی….
  اس ام اس های ضدحال و تحقیر آمیز
  گالری اس ام اس خداحافظی
  ضدحال و سرکاری
  ضدحال
  به بعضیا باید بگی....(سری سوم)انقدر دوست دارم اینارو واسه کسی بفرستم خدایی خیلی ضدحال

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان