امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست)

من هیچی نمیگم ، خودتون قضاوت کنید...4xv

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست) 1

AMIR TATALOo:
البته اينو بارها گفتم ، اما گفتم ماه رمضونِ یه بارِ دیگه بگم که امیر تتلو هیچوقت یه خواننده‌ی سیاسی نخواهد شد !!!
چون چیزی از سیاست نمیدونه !! چون همه چیزِ ایران رو قبول داره !!
امیر تتلو هیچوقت بر ضدِ کشورش کار نخواهد کرد !!
چون همه ی عشقش اینجاست و امیر تتلو فهمید که اینجا بهترین جای دنیاس !!
فهمید که عشق بین ایرانی هاست و بینِ تتلیتی هاست !!
امیر تتلو فهمید حجاب یعنی چی ؟؟؟ یعنی اینکه وقتی سوپر مارکت میاد درِ خونه به خواهرش بگه برو مانتوتو بپوش !!!
وقتی من نمیخوام خواهر خودم بی حجاب باشه یعنی چی ؟؟!؟!
امیر تتلو فهمید که مشروب حرام است یعنی اینکه ٩٠ درصد کسایی که در دنیا تو زندان هستن سرِ مستی اونجان یا مست بودن آدم کشتن یا مست بودن تجاوز یا دعوا کردن !!
امیر تتلو میخواد که فوتبالمون ، والیبالمون و همه چیمون بهترین باشه چون ما نژاد برتر دنیا هستیم !!
امیر میخواد تو ایران بمونه و یه سرباز باشه !!
 امیر تتلو پناهندگیِ انگلیس و آمریکا رو نمیخواد و میدونه که اونا از ما بهتر نیستن !!
میدونه بهشت اینجاست و همه ی اونایی که رفتن پشیمونن !!
امیر تتلو هیچوقت احساس بزرگی نمیکنه و با همه یکسانِ !!!
 خاک پایِ همه ی مردم ایرانِ !!!! شهرت و این چیزا یعنی چی اصلا ؟؟!؟
من فرزندِ این سرزمینم و پای بند به قوانین !!
 تورو خدا منو بین خودتون بپذیرین و بهم اجازه بدین همه ی عشقمو تو آهنگا تقدیمتون کنم !!!
قسم میخورم قسم میخورم ، به همون خدایی که منو از کفِ خیابونای همین خاک به امیر تتلو تبدیل کرد
 قسم میخورم که به دستورات بزرگان و پیشکسوتان و مسئولین احترام خواهم گذاشت
و دست بوسِ همه ی مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری خواهم بود .
من بارها و بارها معذرت خواستم و از کوچیک شدن هیچ ترسی ندارم
چون واقعاً کوچیکِ مردم ایرانم و کلا ٤ تا آهنگ بلدم بخونم همین !!
خیلی از دکترا و نابغه‌ها وجود دارن که من ناخن کوچیکشونم نیستم !! ا
ما اینبار از تهِ دلم و با همه ی وجود از همه معذرت میخوام اگه در گذشته الگوی خوبی نبودم !!
منو ببخشین شب بخير
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Interstellar ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، baran48 ، pania@ ، کابوس عشق ، TiN@ JOoOoN ، Mᴏsᴇs ، shawkila ، reza40 ، "♥sadaf♥" ، RєƖαx gнσѕт ، marya* ، *!hasti!* ، à V Ä Ť Å Ŗ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، پارسا79 ، First Star ، בחור משוגע ، Samaneh77 ، rezaak ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، دُخی شِیطون ، حقوقدان انجمن ، هاکان ، Thyme ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، دوست دارم ، -Edgar ، ARVIN ، sahar6 ، sara mehrani ، Alijah-1994 ، Maryam♥♥ ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، love10 ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، elisa shitoone ، ♥h@di$♥ ، NeginNg ، شیطون کوچولو ، Unnamed ، خیس خاطره ، The Ginkel ، smart man ، # αпGεʟ ، virjinia ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، *ARTEMIS * ، ✘v!☻lent girl✘ ، شهرام 009944 ، dj erfan ، *Nafas* ، nily ، ☆♡yekta hidden♡☆ ، تنهای تنها ... ، eNorto
آگهی
ای واییO-o

باور کنین خودش مست کرده که این همه چرت میگه!×!
این عمرا بتونه مجوز بگیره! اوضاش خیلی خرابه باو!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، "♥sadaf♥" ، RєƖαx gнσѕт ، First Star ، Alijah-1994 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠
خط به خط که میرم پایین تر به جملاته باور نکردنی تری میرسم صحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست) 1

اصلا از خوندن این پستش سیر نمیشمصحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست) 1

نقل قول: دست بوسِ همه ی مردم ایران به ویژه مقام معظم رهبری خواهم بود!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست) 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحبت های جدید امیر تتلو در راستای گرفتن مجوز ^__^ (نبینی کل عمرت بر فناست) 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، RєƖαx gнσѕт ، בחור משוגע ، rezaak ، -Edgar ، love10 ، Unnamed ، Alijah-1994 ، ☆♡yekta hidden♡☆
فازش چیه این طرف ؟؟؟! 
بابا اینجا ایرانه ها × 
مردم با یکم ادبیات انشایی خر نمیشن 

کـــُــلــی خندیدم ×_×
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، RєƖαx gнσѕт ، בחור משוגע ، rezaak ، Alijah-1994 ، 1987rania
وای عزیزم......اخه چراباهاش این جوری میکنن..تتلومون که تاحالا خدایی شعربدی هم نخونده مثل بیشتر خواننده های زیر زمینی....
برید توی این لینک وازش دفاع کنین...http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=130564
دست هایش بامن...
چشم هایش درخیابان...
دلش....
این یکی رانمیخواهم بدانم.....
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Alijah-1994 ، ☆♡yekta hidden♡☆
ميخواي به مردم و كشورت نزديك بشي از همون اول اگه اهنگ هاي خوب و مثل ادم ميخوندي الانم بهت گير نميدادن برادر منننن
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، RєƖαx gнσѕт ، בחור משוגע ، rezaak ، یاسی@_@ ، 1987rania
آگهی
34 دقیقه...
3783 تا لایک:|||؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، saeedrajabzade ، RєƖαx gнσѕт ، בחור משוגע ، || Mιѕѕ α.η.т ||
(05-07-2014، 11:14)a.y.e.h نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فازش چیه این طرف ؟؟؟! 
بابا اینجا ایرانه ها × 
مردم با یکم ادبیات انشایی خر نمیشن 

کـــُــلــی خندیدم ×_×

برا مردم نیست آیه جان برا مسئولینه...
ک اونام خودشون کلاغو رنگ میکنن جا مرغ شاخدار قالب میکنن...

نقل قول:  تورو خدا منو بین خودتون بپذیرین و بهم اجازه بدین همه ی عشقمو تو آهنگا تقدیمتون کنم !!!
 قسم میخورم که به دستورات بزرگان و پیشکسوتان و مسئولین احترام خواهم گذاشت

(05-07-2014، 11:50)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

34 دقیقه...
3783 تا لایک:|||؟

یکی دیگر از حماسه های ملت غیور... =)))
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط First Star ، Hitchcock ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، RєƖαx gнσѕт ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، בחור משוגע ، | NEON DEMON | ، || Mιѕѕ α.η.т || ، eNorto
هع رفته هر غلطی دلش میخواس کردع
حالا اومده شده خا ک پای ما اگه تو خاک پای ما بودی تو هر مصاحبه ای صد بار نمیکوبوندی که اهنگام مجانیه مجانیه مجانیه
اسب پیشکشیرو که دیه دندوناشو نمیشمرن
میخواستی مجاز باشی مجانی نباشه
وآلا
من موندم اگه به این مجوز میدادن و باباش فوت نمیشد موضوع اهنگاش راجع به چی بود؟
والا!
خیلی تخیلی بود مرسی
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، בחור משוגע ، rezaak ، Thyme ، Hitchcock ، 1987rania
بابا همین کارا رو میکنید فکر میکنه خیلی باحاله دیگه
این تتلو هر دقیقه جوگیر میشه یه چرت و پرتی مینویسه تو صفحش با اون شب بخیر هاش

خوشحال میشم خیلی تلاش کنه تا مجوز بگیره نهایتا تَش میخندیم دیگه

عاقا من این پستو نمی دیدم هم عمرم به فنا نمی رفت
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، בחור משוגע ، rezaak ، Thyme ، Hitchcock ، 1987rania

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آهنگ قاف به نام حسن به کام تتلو + ديس تتلو توسط ملتفت :D
  واکنش امیر تتلو به مرگ مرتضی پاشایی
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
Music مشاعر آهنگ های تتلو بهزاد لیتو و عرفان
  از آواز خواندن درباره انرژی هسته ای تا ایجاد حرمسرا / بررسی سرگذشت امیر تتلو به بهانه
  درگیری امیر تتلو و حسین تهی ( در فیسپوک @__@)
Music ♣ ☻تفسیری چند از کارهای اقای تتلو ♣ ☻
  صحبت های تیلور سویفت درباره ی کسایی که ازش متنفرن
Rainbow ➹سورپرایز عجیب محمدرضا گلزار در روز تولد امیر مقاره + ویدیو➹
  مراحل گرفتن مجوز آلبوم موسیقی در ایران

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان