امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه سری چیزه جالب از وان دی 2

سری دومـ فکت های وان دایرکشنـ
1-هری همیشه غذا رو از بشقاب همه می دزده ولی میترسه این کارو با نایل بکنه!

2-لیام میگه زین از دروغگو ها متنفره اگه بهش دروغ بگی دیگه نمیتونی اعتمادشو پس بگیری!!

3-از زین می پرسن اگه دختر مورد علاقتو پیدا کنی به خاطرش سیگارو ترک میکنی؟؟ میگه من به خاطر دختر مورد علاقم همه کاری میکنم!!!

4-لوییس میگه اگه میخوای توجه نایل رو جلب کنی باید بش بگی غذااا!!!!

5-نایل میگه من حاضرم با کاغذ هواپیما درست کنم تا بهم بگم بچه ولی حاضر نیستم با قلب یه دختری بازی کنم تا بهم بگن مرد !!!!!(عزییییییییزمSad()

6-لوییس میگه وقتی منو الینور دعوامون میشه من کوتاه میام،دیدن لبخند روی صورتش مثه برنده شدن تو دعواست!!!!!!(آخییی)

7-زین:من تو گروه از همه خوشتیپ ترم ،هری: من دومم(به نظرم تو اولی)،لیام : من سومم،لوییس :من چهارمم(چرا؟؟) ،نایل: من از همشون بهترم (آبرینBig Grin)

8-لیام:توی گروه هری و نایل بهترین دست خط رو دارن(موافقممم)

9-من عاشق این یکی ام:

هری: اگه به خاطر طرفدارا نبود ما الان هیچی نداشتیم ،نایل: همه چیو به اونا مدیونیم،هری:دخترای من فوق العادن (عزیزم یعنی من دختر هریم واییــ)

10-مدیرشون میگه: میخواد هری مجرد بمون (G/F) نداشته باشه تا ریسک از دست دادن طرفدارا وجود نداشته باشه (افرییییـــن دوست عزیزم باهات کاملا موافقمــ)

11-زین : نایل نگا کن من چقد جذابم ، نایل:تو که غذا نیستی پس برام مهم نیست!!!!!!!!

12- نایل:ای کاش طرفدارا میدونستن چقد دوست دارم ببینمشون و بغلشون کنم (عزیییزم من میدونم!!)

13-هری میگه من یه G/F میخوام که بتونم نصفه شب بهش زنگ بزنم (و باهاش حرف بزنه) خیلی خووووبه

14- نایل: زین میتونه با نگاه کردن به یه دختری باعث شه اون غش کنه ؛اون یه پاور رنجر واقعیه!!!!!

15-و اینم مهههمه که هر دایرکشنری بدووونه:

وان دایرکشن در 23 جولای 2010 ساعت 8:22 تشکیل شد.

بقیه فکت های بسیار جالب در پست بعدی

نظر یادتون نرهــ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سری چیزه جالب از وان دی 2 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سری چیزه جالب از وان دی 2 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان