امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جملات عاشقانه همراه باعکس

امید وارم دوست داشته باشیدval

دلم میگیرد....ادم هایی که در پس نگاه سردشان با لبخندی گرم فریبت میدهند
دلم میگیرد....
از سردی چندش آور دستی که دستت را میفشارد و نگاهی که به توست و هیچ وقت تو را نمیبیند
دلم میگیرد....
از دوستی که برایت هدیه، دو بال برای پریدن می آورد و بعد پرواز را با منفورترین کلمات دنیا معنی میکند!!!
دلم میگیرد....
از چشم امید داشتنم به هوس بازانی که برای سوء استفاده ترانه ی عشق می خوانند! این همه هیچ ... گاهی حتی از خودم هم دلم میگیرد ..

................................................................................​.......گذشته نرم و تغییر پذیر است ... 

چرا مشتی گل پژمرده در آغوش بگیرم هنگامی که چمنزار هایی به روشنی رو به آفتاب می درخشند.....!جملات عاشقانه همراه باعکس 1

................................................................................​......

ادم ها،ادمک ها ....ای ادم هایی که بی چراغ دوست میدارید!!

ای ادم هایی که به حوس سر کشیدن یک دیوار کوتاه بی نیاز از چهارپایه و نردبان سر خم میکنید و آرامش آن سوی دیوار را میستانید : به خدا آن ادم ساده که دیوار دلش کوتاه است وسیله ای برای ابراز و ارضای عقده ها و آرزوهای تو نیست .....

جملات عاشقانه همراه باعکس 1................................................................................​.......این سرشت ادم هاست .....اختیار بدی نابودت کنند، اما اعتماد کنی که این کار را نمیکنند ....!!
                        جملات عاشقانه همراه باعکس 1.........................................................................                               جملات عاشقانه همراه باعکس 1
چه معنی دارد زندگــــــــــی......؟؟وقتی کــــــه هیچ اتفاقی مـــــن و تــــــــو را سر راه هم قرار نمی دهــــــد !!

................................................................................​.......

نیما یوشیج در جشن تولد یک سالگی فرزندش بهش گفت :پسرم یک بهار و تابستان و پاییز و زمستان را دیدی ...
از این پس هر چه بینی تکراریست جز مهـــربانـی

جملات عاشقانه همراه باعکس 1

پاسخ
آگهی
عکس دومیه....
هیچی باو الان منحرف میشید25r30
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  داستان کوتاه عاشقانه
Eye-blink پیام های عاشقانه
  سیم کارت 0912 معمولی بهتر است یا سیم کارت رند همراه اول؟
  ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه
  ادم ها چگونه به گرگينه تبديل ميششوند همراه با عكس
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
Heart جملات ناب و سنگین
Thumbs Up ✦✧جملات انيشتين ✦✧
  داستان عاشقانه دخترشانزده ساله
Thumbs Up نامه ى عاشقانه پسرى عرب به يك دختر ايرانى

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان