امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وینیارسکی: مهم این است که بتوانیم بهتر از قبل بازی کنیم

وینیارسکی: مهم این است که بتوانیم بهتر از قبل بازی کنیم
خبرگزاری تسنیم: کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان در آستانه دیدار با ایران گفت: در درجه اول برای من این مهم است که بتوانیم بازی خوبی ارائه و بهتر از قبل بازی کنیم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وینیارسکی: مهم این است که بتوانیم بهتر از قبل بازی کنیم 1
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، میخال وینیارسکی در نشست خبری پیش از بازی ایران و لهستان اظهار امیدواری کرد بتوانند در بازی روز جمعه و شنبه نمایش خوبی ارائه کنند.

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: در درجه اول برای من این مهم است که بتوانیم بازی خوبی ارائه و بهتر از قبل بازی کنیم چرا که در تهران خوب بازی نکردیم. امیدوارم بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا با کسب امتیازات لازم به جمع شش تیم برتر که همگی تیم های قدرتمند والیبال دنیا خواهند بود بپیوندیم.

یه گزارش تسنیم هفته هفتم و پایانی لیگ جهانی والیبال از دیروز پنج‌شنبه 12 تیرماه آغاز شده و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت. تیم ملی والیبال ایران در این هفته 2 دیدار با لهستان دارد که امروز جمعه 13 و فردا شنبه 14 تیر، ساعت 22:45 به میزبانی لهستان برگزار خواهد شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وینیارسکی: مهم این است که بتوانیم بهتر از قبل بازی کنیم 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  سیامک نعمتی بهتر از وریا غفوری است
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  مسی: بهتر بود درباره سوارز سکوت می‌کردم
  مسی بهترین بازیکن تاریخ و از مارادونا بهتر است
  هشدار حمید سوریان: کشتی حمایت نشود سقوط می‌کنیم
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  والیبال ایران بهتر از ولاسکو را می‌خواهد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان