امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مهدی رحمتی بعد از جام جهانی به تیم ملی برمی گردد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی رحمتی بعد از جام جهانی به تیم ملی برمی گردد؟ 1

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کارلوس کروش در بخشی از گفت و گویش با عادل فردوسی پور درباره سید مهدی رحمتی گفت: «من به عنوان یک مربی هیچ چیزی علیه رحمتی و عقیلی ندارم. از آنها خیلی هم تشکر می کنم برای زحمتی کشیدند. این خیلی تصمیم سختی بود که درباره این بچه ها گرفتم. من بین این بچه ها و یک تیم باید تصمیم می گرفتم و برای اصولی که داشتم، مجبور بودم که تیم را انتخاب کنم. مطمئنم که مهدی از دست من ناراحت نمی شود. من به او ایمیل زدم و گفتم برای زحمت هایی که کشیده، قدردانش هستم اما در جام جهانی روی او حساب نمی کنم. ولی بعد از جام جهانی اگر در ایران بمانم مهدی یکی از بهترین هاست و عقیلی هم همین طور. »
کروش ادامه داد: «راجع به مربیان هم هیچ مشکلی ندارم اما نقطه نظر متفاوتی دارم. یک مثال از مکزیک برای تان بگویم. آنها تقریبا حذف شده بودند اما یک گل آنها را به جام جهانی برگرداند. آنها بازیکنان شان را به مربی دادند، کاستاریکا هم همین طور. الان بگذار از والیبال ایران بگویم که باید به آنها تبریک بگویم. آنها موفق هستند چون تیم ملی در اولویت است. من اگر سوء تفاهمی با کرانچار یا قلعه نویی داشتم، بحث ملی داشتم. من به قلعه نویی هم مسائل را خصوصی گفتم و او این شرایط را پذیرفت. اگر ۷۴ درصد الان راضی هستند، من باید پاسخگوی همه باشم. من باید به ۷۷ میلیون نفر پاسخ می دادم. این تفاوت فوتبالی بین باشگاه و ملی است. »
[url=http://www.melateiran.com][/url]
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مهدی طارمی؛ این‌بار شلیک و گل از روی نقطه پنالتی
  کوین یامگا هفته آینده به تهران برمی‌گردد
  مهدی: هواداران کمک نکنند بازیها بی‌تماشاگر می‌شود
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  غیبت پرسش‌برانگیز ایران در جام جهانی FIFAe
  سوما خوبه اما مهدی قایدی دیدی؟
  بی انصافی بزرگ سرمربی چلسی در مورد مهدی طارمی!
  جایزه پوشکاش را برای مهدی طارمی رزرو کنید!
  تمجید اتحادیه جهانی از ستاره کشتی ایران/ گرایی: به این نمایش افتخار می کنم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان