امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلیله گاز گرفتنه سوارس مشخص شد!!!!!

لینا رنه پریز، مادربزرگ لوئیس سوارس چند روز پس از حکم سنگین فیفا و بازگشت لوئیس به خانه، علت گاز گرفتن و رفتار عجیب نوه خود را تشریح کرد.

دلیله گاز گرفتنه سوارس مشخص شد!!!!! 1مادربزرگ لوئیس سوارس به خبرنگارانی که برای مصاحبه با او در اروگوئه جمع شده بودند گفت: سوارس هرگز یک مبارز نبود و روحیه درگیرانه جنگی نداشت، اتفاقا بسیار خوش برخورد بود و مونس و همدم من محسوب می شد. نمی دانم چه بر سر نوه من آمده است. من در کل 22 نوه دارم و لوئیس شاید یکی از آرام ترین و بهترین نوه های من بوده است.

مادربزرگ سوارس ادامه داد: واقعا معلوم نیست چرا لوئیس این کار زشت را انجام می دهد اما اگر از من بپرسند قطعا به طلاق والدینش اشاره می کنم که در روحیه او تاثیر بسیار بدی داشت.

سوارس در حال ترک لیورپول و پیوستن به بارسلونا است، اما باید منتظر باشیم تا تکلیف تجدید نظر فیفا در محرومیت 4 ماهه او روشن شود. به دنبال انتشار یک بیانیه در صفحه شخصی لوئیس سوارز، مهاجم تیم ملی اروگوئه که مضمون آن عذرخواهی از جورجو کیه‌لینی و اهالی دنیای فوتبال بود، مدافع تیم ملی ایتالیا به ستاره خط حمله لیورپول قوت قلب داد.

سوارز در این بیانیه‌ ضمن اعتراف به اشتباه خود برای گاز گرفتن شانه کیه‌لینی در جریان دیدار تیم‌‌های ملی ایتالیا و اروگوئه در دور آخر بازی‌های مرحله گروهی جام جهانی از وی عذرخواهی کرد و وعده داد که چنین کاری را تکرار نخواهد کرد.

کیه‌لینی نیز در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی در پاسخ به عذرخواهی سوارز نوشته است: لوئیس همه چیز فراموش شده است. امیدوارم که فیفا مدت محرومیت تو را کاهش دهد.
کمیته انضباطی فیفا، سوارز را به خاطر حرکت ناشایستی که انجام داد، از 9 بازی ملی رسمی و چهار ماه حضور در تمامی فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم کرده است. سوارس تا کنون باکال، ایوانوویچ و گیه‌لینی را گاز گرفته است.
پاسخ
آگهی
مشکوک به vampire بودنه سوارز
مستند راز بقا نمیخواهیم
مستندی از بقایای انسانیت بسازید اگر بلدید!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  زمان حضور سرمربی تیم ملی والیبال در ایران مشخص شد
  زمان بازگشت لواندوفسکی به میادین مشخص شد
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  جانشین آقایی در پرسپولیس مشخص شد
  شروع دوباره؛ تکلیف سردار مشخص شد
  حواشی ۳ ماهه اخیر شهرخودرو/ از غیبت ادامه‌دار خارجی‌ها تا مشخص نبودن زمین تمرین
  موضع گرگانی‌ها برای فصل جدید لیگ بسکتبال مشخص نیست
  چرا تکلیف تمرینات و مسابقات ورزشی مشخص نشد؟
  سرنوشت سری آ اواسط خرداد مشخص می‌شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان