امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تحسین ۳ سینماگر دیگر از تریلر Metal Gear Solid V : کوجیما فراتر از یک بازیساز عمل می

تریلر فوق العاده زیبا و درگیر کننده ی عنوان Metal Gear Solid V : The Phantom Pain در E3 2014 در کنار موزیک فوق العاده ی آن تحسین سینماگران مختلفی را در بر داشته است. چندی پیش نظرات سه کارگردان درباره ی این تریلر منتشر شد و حال سه سینماگر دیگر به تحسین از این تریلر پرداخته اند.

Avi Arad ( تهیه کننده ی فیلم های مرد عنکبوتی و مردان ایکس )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تحسین ۳ سینماگر دیگر از تریلر Metal Gear Solid V : کوجیما فراتر از یک بازیساز عمل می 1
نقل قول:
تریلر Metal Gear Solid V : The Phantom Pain یک ارایه خیره کننده بود. تریلری مملو از نمادگرایی و صحنه های فلسفی که دقیقا همان چیزی بود که از آقای کوجیما انتظار می رفت. اگر چه داستان هوشمندانه ی بازی باعث شده تا تریلر تا حد زیادی فریبنده باشد اما آقای کوجیما با این تریلر به ما اطمینان می دهد که یک متال گیر جدید را تجربه خواهیم کرد. برای من حضور در مقر Diamond Dogs و مالیدن خاکستر توسط اسنیک به صورتش، این عقیده را در من ایجاد کرد که کوجیما یک تاریخ جدید را روایت خواهد کرد. اگر با دقت به موزیک شگفت انگیز این تریلر با نام Nuclear که توسط Mike Oldfield خوانده شده است، گوش کنید می توانید به خوبی داستان پر مغز این داستان را در خلال کلمات کوتاه درک کنید و به این نتیجه برسید که این عناون یکی دیگر از شاهکار های عاطفی کوجیما است. کیفر ساترلند به عنوان صداپیشه ی اسنیک فوق العاده است و باعث شده بخش درام داستان پر رنگ تر باشد.
Guillermo del Toro ( کارگردان PAN’S LABYRINTH و PACIFIC RIM )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تحسین ۳ سینماگر دیگر از تریلر Metal Gear Solid V : کوجیما فراتر از یک بازیساز عمل می 1
نقل قول:
کوجیما همچنان به عنوان یک منبع الهام بخش برای من باقی مانده است و متال گیر همچنان به ارایه ی چیز های حیاتی و شگفت انگیز خود ادامه می دهد. من فکر می کنم این تریلر به قدری فوق العاده بود که همه ی جهانیان را مجذوب خود کرد. این بازی پنجره ای رو به آینده و روایت یک زندگی و گسترش هنری است. این بازی واقعا شگفت انگیز است!
Norman Reedus ( بازیگر The Walking Dead )
نقل قول:
Wow! این واقعا شگفت انگیز است! بسیار زیبا است و به خوبی انجام شده است. تیم سازنده ی بازی قطعا یک قطعه ی باورنکردنی از هنر را پدید آورده اند.
در Metal Gear Solid V : The Phantom Pain حدود ۹ سال از وقایع Ground Zeroes گذشته است و Snake در این ۹ سال در کما به سر می برده است. حال او به هوش آمده و سعی دارد انتقام خود را از کسانی که او را به این وضع درآوردند بگیرد. این بازی در سبک اکشن ماجراجویی-مخفی کاری می باشد، توسط استودیوی اختصاصی Kojima ، یعنی Kojima Productions در حال ساخت است و وظیفه ی نشر آن را Konami بر عهده دارد. این بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره می برد و قرار است  تاریخی نامعلومی برای  X360 , PS3 , PS4 , Xbox one خواهد آمد. نسخه PC هم بعد از انتشار نسخه های کنسولی، عرضه می شود.
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تریلر جدید Destiny 2: Beyond Light سلاح‌ها و تجهیزات اگزوتیک بازی را نمایش می‌دهد
  تریلر World of Warcraft: Shadowlands ویژگی‌‌ها و مکان‌های جدید بازی را نشان می‌ دهد
  تریلر گیم‌ پلی بسته الحاقی Peril on Gorgon بازی The Outer Worlds کاراکترهای جدید داست
Star تریلر جدید Mafia: Definitive Edition در افتتاحیه‌ی ۲۰۲۰ Gamescom نمایش داده می‌شو
  تریلر داستانی Medal of Honor: Above and Beyond در مراسم افتتاحیه‌ی Gamescom 2020 پخش
  یکی دیگر از اعضای مهم راک‌استار از این شرکت جدا شد
  حماسه‌ای دیگر | نقد‌ها و نمرات بازی Halo 2: Anniversary
  گزارش: کوجیما و کونامی دوباره بر سر ساخت Silent Hills به توافق رسیده‌اند
  نخستین تصاویر و تریلر از گیم‌پلی بازی Peaky Blinders: Mastermind منتشر شد
  بررسی بازی Metal Gear Survive

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان