امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راکیتیچ:به رئال فکرهم نکردم/ آرزوی من بازی برای بارسابود!

ایوان راکیتیچ (زادهٔ ۱۰ مارس ۱۹۸۸) بازیکن فوتبال اهل کشور کرواسی است.وی برای تیم ملی کرواسی ۴۴ بازی انجام داده و ۸ گل به ثمر رسانده‌است. پست تخصصی این بازیکن نیز، هافبک است.
راکیتیچ:به رئال فکرهم نکردم/ آرزوی من بازی برای بارسابود! 1
اطلاعات فردی وی به شرح زیر می باشد :
نام کامل: ایوان راکیتیچ
ملیت: کرواسی

تاریخ تولد: 10/03/1988
محل تولد: موهلین، سوئیس
قد: 184 سانتی متر
شماره پیراهن در باشگاه: 4
پای تخصصی: راست
وزن: 80 کیلو گرم
شماره پیراهن در تیم ملی: 7

مصاحبه کامل ایوان راکیتیچ:

راکیتیچ:به رئال فکرهم نکردم/ آرزوی من بازی برای بارسابود! 1

ایوان راکیتیچ ستاره کروات امروز رسما به هواداران این تیم معرفی شد. این بازیکن پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی با در دست گرفتن پیراهن بارسا کنار سوبی سارتا به هواداران باشگاه کاتالانی معرفی شد. او در حاشیه این معارفه مصاحبه ای را انجام داد که در زیر می آید : 

جو بارسا
همه چیز تا الان خوب پیش رفته است. می خواهم جام های زیادی با بارسا کسب کنم. با سویا یورولیگ را فتح کردم که این مساله به من اعتماد به  نفس بیشتری می دهد. جواب مثبت من به بارسا به جدیت جواب مثبت در یک ازدواج بود.

مکان بازی در بارسا
هرجا که مربی بخواهد بازی می کنم. در روز های آینده متوجه این موضوع خواهم شد. زمانی که در شالکه بازی می کردم یک سال مهاجم نوک بودم

گفتگو با لوئیس انریکه
در مورد مسائل عمومی تیم باهم صحبت کردیم . مشتاق کار کردن با او هستم

رئال مادرید
از همان روزی که فوتبالیست شدم آرزوی بازی برای بارسا را در سر داشتم. به رئال فکر هم نکردم

جام جهانی
روشن بود که در گروه دشواری قرار داشتیم. بازی مقابل برزیل،مکزیک و کامرون آسان نبود. با این وجود، من و همه بازیکنان روی این بازی ها تمرکز کرده بودیم. اوضاع به خوبی پیش نرفت اما از بازی با لباس تیم کشورم احساس غرور می کنم.

مودریچ
همیشه دوست داشتم با او در یک تیم بازی کنم . از انتخاب من کمی رنجیده خاطر شد اما مشکلی نیست . ارتباط خوبی باهم داریم

پیراهن شماره 4
پوشیدن پیراهن گورادیولا برای من یک افتخار است. از بازی او همیشه خوشم می آمد. امیدوارم به اندازه او در بارسا موفق باشم. در مورد فابرگاس صحبت خاصی ندارم ولی باید بگویم که او بازیکن بزرگی است و با او رابطه خوبی دارم

الگوها 
همیشه از پست هافبک و بازیکنان میانی خوشم می آمد. بخصوص از ژاوی و اینیستا و همچنین بوسکتس. در کرواسی الگوی من پروسینسکی بود . واقعا با توپ می رقصید.

بازی در کنار مسی و نیمار
مقابل نیمار خیلی بازی نکردم اما امیدوارم مدتها کنار او به بهترین شکل بازی کنم. فقط یک بازیکن مثل مسی داریم و آن خود مسی است. بازی در کنار او به من قدرت و مسئولیت پذیری بیشتری می دهد

لوئیس سوارس
همینکه عذرخواهی کرد خود گویای خیلی مسائل است. عذرخواهی کردن به این سادگی ها نیست. من هم خطاهایی در دوران فوتبالم داشته ام و قول عدم تکرار آنها را داده ام. باید به سوارس بخاطر پذیرش اشتباهش تبریک گفت. او کیفیت بالایی دارد و سال قبل با زدن 31 گل برای لیورپول ان را اثبات کرد

صحبت پایانی
مهمترین چیز برای یک فوتبالیست این است که بداند باشگاه برای او ارزش زیادی قائل است. من هر روز به سختی تمرین خواهم کرد تا بتوانم همه را از خودم راضی نگه دارم.
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راکیتیچ:به رئال فکرهم نکردم/ آرزوی من بازی برای بارسابود! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط amir hossein.z ، Eror404
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  ابهام درباره وضعیت شجاعیان برای بازی با الشرطه
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  خط و نشان سرمربی الریان برای بازی با پرسپولیس بعد از تساوی با گوا
  آرزوی موفقیت سرمربی سابق سپاهان برای حریف پرسپولیس
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
  ریسک بزرگ اسکوچیچ | برای دو بازی حساس ملی‌پوش سابق را دعوت کن!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان