امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نیمار:توپ و کفش طلا برای دیگران،جام برای ما!

به گزارش goal.com نیمار، ستاره این روزهای سلسائو تاکید دارد به دنبال کسب افتخار فردی نیست، و در این مورد می گوید: 
نیمار:توپ و کفش طلا برای دیگران،جام برای ما! 1
"من نه توپ طلا را می خواهم و نه کفش طلا را؛ تمام تمرکزم روی جام خواهد بود، ما می خواهیم جام را در برزیل نگه داریم؛ قهرمانی تمام رویای من بوده و خواهد بود و ما تمام تلاشمان را برای کسب این مهم به کار می بندیم."

وی ادامه می دهد: "من در راه کسب جام از هیچ تلاشی دست نخواهم کشید و سعی می کنم دریبل یزنم، به سمت گل شوت بزنم و تا جایی که می توانم به هم تیمی هایم پاس بدهم."

نیمار در مورد بازی با شیلی که تا آستانه حذف برزیل پیش رفته بود می گوید: "من اصلا استرسی نداشتم؛ هیچ ترسی به خودم راه ندادم و می دانستم موفق خواهیم بود؛ اکنون به مرحله بعد رفته ایم و می خواهیم با همین روند به بردهایمان ادامه دهیم."

نیمار در مورد رویای حضور در جام جهانی توضیح می دهد: "از وقتی که فقط یک پسر بچه بودم آرزویم بازی در جام جهانی بوده و در حال حاضر به رویایم رسیده ام و در تمام لحظات بازی ها بدون هیچ فشاری سعی دارم بهترین بازی ممکن را به نمایش بگذارم؛ پوشیدن لباس برزیل برایم بزرگترین اتفاق ممکن است."

ستاره برزیلی بارسلونا سرمربی تیمش را مورد ستایش قرار داده و در مورد فیل بزرگ می گوید: "حضور اسکولاری در تیم خیلی مهم است، تمام بازیکنان خواهان حضور او در رختکن می باشند؛ او مردی است که به همه احترام می گذارد و در حال حاضر ما و او فقط یک رویا و هدف داریم و آن فتح بزرگترین جام دنیاست."
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیمار:توپ و کفش طلا برای دیگران،جام برای ما! 1 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Eror404
آگهی
مال شماست این جام
کفش وتوپ طلا هم مال توست

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Video مسابقات WWE | اولین مسابقه برای قهرمانی کمربند آمریکای شمالی
  برنامه تمرین و غذایی برای بدنسازی
  قدوس برای لیورپول خط و نشان کشید!
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
  خط و نشان لوئیس انریکه برای تیم ملی ایتالیا(عکس
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  کمالوند: تصمیمم برای استعفا قطعی است
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  طارمی: ما برای نشان دادن شخصیت خود جنگیدیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان