امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیو گرافی ارمین تو ای اف ام و تتلو و چند نفر دیگه

Star 
تتلو=امیر تتلو یک خواننده ی زیر زمینی است که دوران کودکی خود را به سختی گذرانده است .که جدیدا می خواهد مجوز بگیرد و عید امسال به او حمله شده و در بیمارستان بستری شدبود و زنجیر طلا ی وی را دزدیدند

ارمین تو ای اف ام=یکی از خواننده های زیر زمینی ایران که بیشتر شعرهای رپ می خواند و از دوران دبیرستان خواننده بود و در امد خود را از یک فروشگاه لباس که دارد به دست میاورد و این هم می خواد مجوز بگیره ( بچه مثبت شده )از همکلاسی و دوس تای حسین تهی بوده که بعد که تهی تصمیم میگیره از ایران بره رابطشون قطع میشه اسمش هم از دبیرستان براش مونده چون سه تا دوست داشته که اول اسم هاشون ای اف و ام بوده اسم اصلی اش ارمین زارعی است . یکی از صمیمی ترین دوستانش مرتضی پاشایی است.
ساسی مانکن=شاخصا اصلا ازاین یکی خوشم نمیاد این قبلا چاق بوده لاغر میشه میذاره مانکن بعد اها اسمش ساسان هست ساسی صداشمی کنن این یکی هم اسم خودشو گذاشته ساسی مانکن . خله 
رضایا=اسم خودش رضا طاری که در حال حاضر در مالزی بعد از دوستای ارمین .بچه از نوزادی به موسیقی علاقه داشته خود جوش خخخخخ
حسین تهی =خوب این بچه همون طور که گفتم دوست جون جونی ارمینه تو یه دبیرستان بودن خیلی استعداد داشته خیلی زرنگ بوده فقط از ریاضی سرش نمی شده هیچی به همین دلیل لقبش تهی خودش میگه از ریاضی تهی ام
پس دیگه فهمیدین دیگه خیالم راحت باشه .اسم خودشم حسین موسوی هستش

دوستان توجه اگه توضیحات کمه شرمنده دعوا نکنین چون می خواستم فشرده باشه توضیحات توضیحات بیتر می خوایین در رابطه با هر خواننده ای به من بگین در رابطه با اون خواننده توضیحات کامل بذارم در رابطه با حسین تهی گذاشتم ببینین از پرو فایلم ولی بقیه رو بگین بذارم هر کدومو که می خوایین
راستی سپاس فراموش نشهههههههههههههههههه
 سپاس شده توسط parisa777 ، BlAcK dAy ، bita2000 ، mehdi2020 ، Thyme ، samin1376 ، NO.NAME ، mahru ، sd17 ، alis1380 ، zaz ، Cute+Girl ، عاشق 22 ، sahar6 ، الهه 1379 ، sev sevil ، Roooya ، یاسی@_@ ، m.shp ، ✘Nina✘
آگهی
عالی بود
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
فقط امیر تتلو میگه من ترکم اذری غیرتی جدی عادی خیلی باحال تهی و امییر تتلو طرفداراشون یک ملیونه تو فیسبوک
خب ما سطحی ترین مشکلات عمیق می بینیم
عمیق ترین مشکلاتمونو سطحی می گیریم
حال میکنیم وقتی هم دیگر را زخمی می بینیم 
قسطی حال میدیم اخر همه را نقدی میگیریم
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
خیلی ممنونم عزیز من آرمین و امیرو خیلی دوس دارمHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیو گرافی ارمین تو ای اف ام و تتلو و چند نفر دیگه 1
 سپاس شده توسط saba 3
مرسی زحمت کشیدی ولی قدیمی بودSmile
بیو گرافی ارمین تو ای اف ام و تتلو و چند نفر دیگه 1[/php]
(26-07-2014، 11:13)bita2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی زحمت کشیدی ولی قدیمی بودSmile
سوتی دادی

من این بیو گرافی هارو از جایی برنداشتم و کپی نکردم

چیزایی بود که شنیده بودم رو رو هم گذاشتم این شدددددد

نمی دونی حرف نزن

کلاسم نذار
آگهی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=11086

....!
کوتآه .. مختصَر .. مُفید
عآلی .. ممنون (:
عآشقه اون دو تآی اولیم *^_-*
Unknown
بیو گرافی ارمین تو ای اف ام و تتلو و چند نفر دیگه 1
 سپاس شده توسط saba 3
(04-08-2014، 13:42)Д¥L!Ɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=11086

....!
ضایععععععععععAngryDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

اونی که لینک دادی فقط بیو گرافی تتلو بود DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy

ولی اینی که من گذاشتم واسه رضایا و ارمین و حسین تهی هم بودDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
زیبا جادار مطمئن
دوبــــــار کناره آب زیر ستـــــاره هایــــــیم
خوشحال از اینکه تو بهترین سه ماه سالیم
تـنها مشـکـل ایـنه که تـحت فــــشـار خوابیـم
همــــه چی عالیــــه اما اگــــــــه بذاره پایـی
...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music متن آهنگ برو مرسی از امیر تتلو
  متن اهنگ عجب.....تتلو
Music متن آهنگ منم با نداریم از امیر تتلو
Lightbulb بیو گرافی محسن یگانه
Music آهنگ شب ک میشه از تتلو
  کمک چند روز دیگه باید تیزهوشان بدم کی داده کمک کنه
  چرا باید با تتلو ها و تتلیتی ها مقابله کرد ؟؟
  لایو تتلو و ندا یاسی رکورد جهانی اینستاگرام را شکست!!
Music بیوگرافی تتلو
  اگه عشقت بمیره و بهم قول داده باشید به پای هم دیگه بمونید حاضری تا اخر عمر مجرد باشی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان