امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

20 تبلیغ برتر جهان!!!!!!!!!!

هنر انسان جديد و البته متمدن، ساختن ورژنهايي اخلاقي از پديده‌هاي جديد است. اين ايميل نشان مي‌دهد که چگونه تبليغات به عنوان نماد برتر تجارت مي‌تواند به کمک انسان بيايد تا مظلوميت زمين و بچه‌ها به فرياد کشيده شود.

بیست تبلیغ هشداردهنده و دیدنیآلودگی هوا و دریاها، از بین‌رفتن جنگل‌ها و … از جمله مشکلات زندگی امروز هستند؛ اما تلاش برای رفع آنان وجود دارد و این تلاش‌ها با آگاه‌سازی عمومی در سطح جهان باید گسترده‌تر شود. در این مطلب ۲۰ تبلیغ جالب می‌بینیم که به غیر از جلب توجه به خاطر طراحی زیبا و ایده خلاقانه آن، باعث می‌شود که اندکی به این مشکلات بیاندیشیم و شاید قدمی در راه کمک به حل این معضلات و داشتن جهانی بهتر برداریم. شاید ما بتوانیم با کارهایی کوچک، گامی در راه بهبود این مشکلات برداریم. به عنوان مثال برای حفاظت از منابع طبیعی سعی کنیم از آلوده‌کردن آب دریاها بپرهیزیم. خواهیم دید که همین حرکت‌های کوچک در آینده موجب می‌شود که دنیایی بهتر و سالم‌تر برای نسل‌های آینده داشته باشیم. با هم این تبلیغات جذاب را می‌بینیم. هرچه بیشتر در کمک به کودکی که به سندرم اوتیسم دچار است تعلل کنید، کارتان سخت‌تر می‌شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.up.vatandownload.com/images/vb7qoqbu75m998kor45r.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
20 تبلیغ برتر جهان!!!!!!!!!! 1

قبل از آن که دیر شود به افرادی که جایی برای زندگی ندارند کمک کنید
http://www.up.vatandownload.com/images/p84i4yok3wo9vfsm7n1o.jpg

این که یک کودک جایی برای زندگی نداشته باشد ناراحت‌کننده است.
http://www.up.vatandownload.com/images/q0lozv56elfjcatxi16i.jpg

20 تبلیغ برتر جهان!!!!!!!!!! 1
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...

پاسخ
آگهی
مرسي خوب بود .Smile
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
khobeSmile
دست هايم بوي گل مي داد،مرا به جرم چيدن گل گرفتند.اما هيچ کس نپرسيد شايد من گل کاشته باشمHeart
پاسخ
HuhHuhHuh
عشق چیه مهمترین مسعله زندگی یا یه حرفه بی هوده ولی برایه بعضی ها اشک ولبخنده و برایه بعضیایه دیگه یه بازیه احمقانه عشق هیچ حد ومرزی نداره پکروم پتاتا یعنی هر چه با دا بادBig Grin

پاسخ
خوبهShy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان