امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

به پیشنهاد ها توجه کنید +پلیز
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی
به گزارش ها توجه کنید من 10 تا گزارش فرستادم هیچی نشد:| همش برا مدیرا ارسال میشه بدون هیچ تغییری :|
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=263676

چرا این مطلب بسته شد؟
من ادرس سایت مای بی بی ایران رو گذاشتم چون باید دوستان از مرجع مای بی بی برای حمایت از ارسال کننده خریداری کنن برنامه رو ی جورایی حق گذاشتن میشه..
اگ فلشخور امکان بانک رو داره بگید همینجا واسه فروش گذاشتم..

درضمن ادرس مای بی بی ایران پایین صفحات همه انجمن های مای بی بی هستن .. دلیلی بر بستن این مطلب نبود .. پاسخ گو باشید

گفتن ک روی عکس آدرس انجمن درجوابشان: میتونستن اول بگن عکسارو بردارم،یا میتونستن ویرایشش کنن عکسارو و بگن عکس جدید بدون کپی رایت قرار بدن،مسلما هر عکسی ادرسی سایتی رو روش داره.. 

+مدیر این بخش مسائل شخصی ک واسشون عقده شده بوده رو با مسائل مدیریت چرا قاطی میکنن؟
فقط عکسا مشکل داشت که میتونستن برش دارن یا بهم بگن عکس جدید بذارم قرار نبود مطلب به اون خوبی رو بزنن ویرتیش کنن فقط بخاطر ۴ تا عکس ..  واقعا واسه اینجور افراد کوته فکر و عقده ای باید متاسف شد...

این کار زشتتون تو بخش مدیریت(بخش خاص) پشتیبانی مورد بحث و تحلیل قرار گرفت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-01-04-20-14-34.png

واقعا این مطلب نمی ارزید که بخاد این مدیر x ارزش و نوع مدیریت رو تو مرجع بی اعتبار کنه ..
واقعا تاسف ...

@SABER
@Tɪɢʜᴛ
@admin
پاسخ
@SABER
پاسخ
خدایی این عکسو ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_7adfd.jpg
این سلام تو بخش مسابقات انجمن یعنی برای هیچ مدیری جلب توجه نکرد بره ببینه چیه بعد ببندن موضوع رو ؟؟
@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
@SABER
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی
هرجیزی ک ب ضرر صابر یا از سوتی های انجمن باشه مدیرت غیبشون میزنه ولی خدا نکنه ی بار ی حق با مدیری باشه همه میریزن رو+کسایی ۳ پیش از مدیریت برکنار شدن خخخ :v
پاسخ
 سپاس شده توسط girl of chaos
(14-01-2017، 22:51)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرجیزی ک ب ضرر صابر یا از سوتی های انجمن باشه مدیرت غیبشون میزنه ولی خدا نکنه ی بار ی حق با مدیری باشه همه میریزن رو+کسایی ۳ پیش از مدیریت برکنار شدن خخخ :v
من که اصلا وقت نکردم ببینم موضوع ات چیه..
گذاشته بودم کارهای انجمن رو فردا رسیدگی کنم.

حالا شما که n بار تخلف و خرابکاری کردید، حالا یه بار که من اصلا وقت نکردم بیام موضوع شما رو بخونم اومدید برای خودتون بریدید و دوختید!!!

چی بود موضوع حالا؟ داشتی پلاگین می فروختی؟

(14-01-2017، 22:51)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون از شما.
حذف شد.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK
(15-01-2017، 0:05)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که اصلا وقت نکردم ببینم موضوع ات چیه..
گذاشته بودم کارهای انجمن رو فردا رسیدگی کنم.

حالا شما که n بار تخلف و خرابکاری کردید، حالا یه بار که من اصلا وقت نکردم بیام موضوع شما رو بخونم اومدید برای خودتون بریدید و دوختید!!!

چی بود موضوع حالا؟ داشتی پلاگین می فروختی؟

ممنون از شما.
حذف شد.

چطور اومدید ارسال پایینشو لایک کردید بعدا وقت نکردید :||||~
فک کنم دگ ۲ هفته شده ک ما شکایتمونو کردیم:|
پاسخ
 سپاس شده توسط girl of chaos
@SABER
@poorman
@admin

در امید پاسخگویی :183:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان