امتیاز موضوع:
  • 106 رأی - میانگین امتیازات: 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات

(04-08-2016، 22:13)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='Sмαяту Gιяℓ' pid='3235366' dateline='1470243661']
من عکسمو تو عکس از خود و اتاق شخصی خود گذاشته بودم :|
چرا انتقال یافته به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« عـکس هـای خـلاقـانه از خـود و محـیط اطـرافتان ! » ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟-_-
عکس از خودمه نه از اطرافم :|||||||||

@"Anonymous +"

الان این جواب منه؟
پاسخ
آگهی
(05-08-2016، 11:20)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-08-2016، 22:13)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2016، 20:01)Sмαяту Gιяℓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عکسمو تو عکس از خود و اتاق شخصی خود گذاشته بودم :|
چرا انتقال یافته به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« عـکس هـای خـلاقـانه از خـود و محـیط اطـرافتان ! » ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟-_-
عکس از خودمه نه از اطرافم :|||||||||

@"Anonymous +"

الان این جواب منه؟
ایشون مدیر گ.آ بودن ! ازونجایی ک من دسترسی ندارم ب گ.آ تگشون کردم مشکلتون بر طرف کنن |:
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Ֆℋ£¥∂α
ببخشید من تا دیروز دو تا موضوع نفر قبلی داشتم ولی الان نیستنشون
میشه بپرسم چی شدن؟
☆Welcome to our personal hell☆
پاسخ
(06-08-2016، 12:02)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه بپرسم چی شدن؟

سلام .

همه ی ارسالهاتون به علت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم  بودن رد تایید شدند !
پاسخ
(06-08-2016، 13:32)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2016، 12:02)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه بپرسم چی شدن؟

سلام .

همه ی ارسالهاتون به علت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسپم  بودن رد تایید شدند !
ببخشید همین الانم دوتا دیگه از موضوعاتم رفتن
چرا اخه؟؟بیوگرافی هم بود

بازم ببخشید ارسالی های من نزدیک 150 تا بود و نصفشون اسپم ندادم ولی بازم پاک شد الان ارسالی هام46 تاس
پاسخ
مطالعه کنید متوجه میشید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=23489

روزانه تعدادی از ارسال های شما گزارش میشه ! همش هم بحث و نقل گیری در تاپیک های نفر قبلی هست .

رعایت کنید دیگه .. 
پاسخ
آگهی
چشم
الان میشه دوباره یکی از موضوعاتم رو برگردوند؟
یا میتونم دوباره بنویسمش؟
پاسخ
(06-08-2016، 13:51)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم
الان میشه دوباره یکی از موضوعاتم رو برگردوند؟
یا میتونم دوباره بنویسمش؟

نه |:
الکی که بسته نشدن موضوعاتون .. ی مشکلی داشته حتما !
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy
ببخشید من ستاره هام کم شده مگه چیکار کردم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای بی موج
(06-08-2016، 20:59)MAIKY2015 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من ستاره هام کم شده مگه چیکار کردم؟

ستاره آ بذ اساس تعداد ارسالاس !
بخاطر رد تایید شدن ارسالاتون ستاره آ هم کم شدن

سوالاتونم اینجا بپرسین -> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان