امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهادات کاربران مخصوص نوروز 1400

Minioni 
سلام دوستان ، باتوجه به نزدیک شدن به نوروز ۱۴۰۰ تصمیم داریم تغییرات اساسی در انجمن بدیم ، که اگه اقای صابر صلاح دیدن یه تغییری داده بشه تو انجمن...

تغییراتی تاکنون با نظر مدیران انجمن انجام شده.

تصمیم گرفتم گستره پیشنهادات رو بیشتر کنیم تا کاربران هم حق پیشنهاد داشته باشند..

شما در اینجا پیشنهاداتون جهت تغییرات جدید رو بگید تا مدیران در موضوع اصلی بررسی کنند.
 سپاس شده توسط Prometheus ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، BIG-DARK ، rena_rouge ، Emmɑ ، _Strawberry_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، DarkLight ، ѕααяeη ، ᗩᐯᗩ⁷ ، Волшебник ، Faust
آگهی
سلام!

خب به نظرم اگه برای 1400 تو قسمت ایجاد موضوع یه جستجوگر بزارید خیلی عالی میشه!
مثلا وقتی میخواییم اسم موضوع رو بنویسیم اون جستجوگره خودکار جستجو کنه تو اون انجمن و مثلا بگه تکراریه یا نه!
اینطوری موضوع های تکراری کمتر میشن آخه بعضی از دوستان تو جستجو دچار مشکل میشن یا فراموشش میکنن!
 سپاس شده توسط Prometheus ، BIG-DARK ، امیر‌حسین ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، DarkLight ، Волшебник
(14-03-2021، 19:19)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!

خب به نظرم اگه برای 1400 تو قسمت ایجاد موضوع یه جستجوگر بزارید خیلی عالی میشه!
مثلا وقتی میخواییم اسم موضوع رو بنویسیم اون جستجوگره خودکار جستجو کنه تو اون انجمن و مثلا بگه تکراریه یا نه!
اینطوری موضوع های تکراری کمتر میشن آخه بعضی از دوستان تو جستجو دچار مشکل میشن یا فراموشش میکنن!

این موضوع خیلی خوبه .. پلاگینش فکر نکنم باشه ...
میگردم اگر بود اضافه میشه
 سپاس شده توسط Prometheus ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، _Strawberry_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، DarkLight ، BIG-DARK ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
واسه نوشتن نظرات و تایپ کردن درون موضوع ها کمی کیفیت اضافه بشه خیلی خوب میشه 
مثلا نوع فونت ها و ابعاد جوری باشه که متن های انبوه خیره کننده باشه نه گمراه کننده._.
نمادها واقعا عالی هستن ممنون (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
The truth of love is living in heaven with you
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، امیر‌حسین ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus ، Волшебник
سلام ۰-۰
نمیشه بتونیم از شکلکای خود کیبورد برای ارسالا یا تایپیکامون استفاده کنیم؟؟
آخه واقعا من یه سری شکلکا که بخوام استفاده کنم نیست یا نمیتونم نشون بدم و مجبورم از ۰-۰ استفاده کنم ۰-۰
مخصوصا برا منی که کلا نمیدونم چرا اکانتم یه مشکلی داره که نمیتونم هم از فونت ، لینک کردن متن فیلم و عکس گذاشتن و هم از شکلکا برای ارسال یا تایپیکام استفاده کنم. برام اون نوار ابزار بالاش نمیاد
مجبورم هر دفعه با بدبختی کدشونو کپی پیست کنم یا حفظشون کنم &^&
 سپاس شده توسط Prometheus ، Волшебник ، Ξrιc logιc
(15-03-2021، 11:12)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ۰-۰
نمیشه بتونیم از شکلکای خود کیبورد برای ارسالا یا تایپیکامون استفاده کنیم؟؟
آخه واقعا من یه سری شکلکا که بخوام استفاده کنم نیست یا نمیتونم نشون بدم و مجبورم از ۰-۰ استفاده کنم ۰-۰
مخصوصا برا منی که کلا نمیدونم چرا اکانتم یه مشکلی داره که نمیتونم هم از فونت ، لینک کردن متن فیلم و عکس گذاشتن و هم از شکلکا برای ارسال یا تایپیکام استفاده کنم. برام اون نوار ابزار بالاش نمیاد
مجبورم هر دفعه با بدبختی کدشونو کپی پیست کنم یا حفظشون کنم &^&
سلام ممکنه نیست ، باید توسعه دهنده های وب این کارو کنن !
برای شمام برید ویرایش تنظیمات و تیک قرار گرفتن ویراشگر در خالت کد های منبع رو تیکش رو بردارید یا در نهایت مرورگرتون رو تغییر بدید
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، Волшебник ، BIG-DARK ، Ξrιc logιc
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پیشنهادات
  دلایل فعال نبودن بعضی از کاربران؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان