امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بعضی حیاهایی که اینگونه میخوابد!!!

سیاهی همه جارو فراگرفته بود تنها چراغ های ماشین که از کنارشون عبور میکرد پیدا بود!
چرا احساساتتو بروز نمیدی؟مثل من...این صدای پسر بود
نمیدونست چی بگه از یه طرف حیا و از طرف دیگه هم عشــــق
توی دوراهی عجیبی گرفتار شده بود امّا
امان از عشق...رفت جلو...در آغوشش آرام گرفت...اما دریغ از یه حرکت...
کارشو گذاشت پای دوست نداشتنش....
زمزمه اش شد آهنگ دوست ارم حباب ِ یگانه
تونشنیده گرفتی هرچی که شنیدی ازمن...این همه بیخیالی داره حرصم و در میاره..
میترسم که بفهمم هیچ عشقی بهم نداری..باشم نباشم بمونم یا نمونم؟
رفت......دخترک موند و یه قلب شکسته با حیای لکه دار شده
اما..... نفهمید.....

پ.ن: این مطلب و گذاشتم تا یه تنوعی بشه برای گفتن حرفام با اون دخترخانم هایی که هنوز تو خواب غفلت هستن و بی خبر از درد زمونه،شاید متوجه شده باشید که حتما شدید؛دخترهای ایرانی همه یه پا انیشتین هستن! میرم سر اصل حرفام؛خواهرم،گوهرِ این سرزمین، که با غفلت و بی خبری،خودت و توی گودال پر از لجن انداختی و داری دست و پا میزنی و اون گوهر با ارزش وجودیت و آلوده کرده و به حراج گذاشتی، به حرفام خوب ِ خوب گوش کن،بعضی پسرا، بازم تکرار میکنم بعضی پسرا(اونایی که خورده شیشه دارن و قصدشون سوء استفاده کردنه) با ریختن طرح دوستی و مطرح کردن سنت پیامبر،ازدواج (که خود این هم یه جور سوءاستفاده است) و اینکه قصدشون امر خیر ِ وارد صحنه ارتباط با جنس مخالف میشن و بعد از مدتی که احساسات دختر وبا عباراتی چون دوست دارم(دخترای ماهم که ساده زوود باور میکنن) و خانمی و فلان و فلان تحت نفوذ خودشون قرار دادند، از دختر درخواست میکنن تا باهاشون رابطه ی جنسی برقرار کنه البته با زرنگی ؛ بعد از گفتن درخواستشون میگن،اگه دوستم داری و من و به عنوان همسر آینده ات قبول کردی به درخواستم جواب رد نده(توروخدا میبینی؟ آدمای شیطان صفت و)! حالا فکر میکنی اون دختر چی میتونه بگه؟ کم دختری پیدا میشه با اون همه احساسات ، که حالا نصفش، شاید هم بیشتر متعلق به اون پسره است با قاطعیت بگه نه (کاری به نه های اولیه که همه دخترا میگن ندارم) و ادامه ماجرا که خودتون بهتر میدونین!
و درآخر پسر با این بهونه که من دختر ِ نجیب میخوام ونمیتونم اعتماد کنم بهت به اینکه بعدها بهم خیانت نکنی، دختر و تنها میذاره و میره (کاری ام به رفتنش ندارم که چطوری میره،آخه رفتنا متفاوته) و در اینجا تنها کسی که بیشترین، تاکید میکنم بیشترین ضربه را میخوره تنها و تنها و بازم تنها اون دختر ِ ساده ی فریب خورده است! باقیش و میذارم به عهده ی خودتون با اون تفکر زیباتون، البته صحبت دراین باره بسیار گسترده است اما به دلیل کمبود وقت توان توضیح بیشتر و متاسفانه ندارم فقط امیدوارم حق مطلب و ادا کرده باشم،ان شاء الله!

و در آخر این را هم متذکرمیشوم که خدای عادل که همه ی ما به وجودش و خدا بودنش ایمان داریم هیچ گاه اجازه ی ازدواج دختر خوب و پسر بدکارو نمیده ، همانطوری که توی کتابش آورده ،زنان مومن برای مردان مومن و زنان بدکار برای مردان بدکار!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعضی حیاهایی که اینگونه میخوابد!!! 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن ، سورنا فاول ، دُخی شِیطون
آگهی
خیلی عالی ....دستت درد نکنه و
سپاس فراوانHeart
عاشق زندگی
والبته
.
.
.
U.KISSHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا خدا بعضی از انسان ها را بدبخت آفریده؟
  چرا بعضی‌ها بدحجاب می‌شوند؟!
Sad دخترک 5 ساله فهمید چادر من دست و پاگیر و باعث گرما نیست ؛ اما بعضی ها نه....
  تو که اینگونه دستان خود را بالا گرفته ای ایرانی هستی؟
Rainbow چرا بعضی اوقات دچار اشتباه و گناه می‏شوم؟
  خواص بعضی از آیات قرآن آیه به جهت زیادی رزق
  خواص بعضی از آیات قرآن آیه به جهت زیادی رزق
  ذکر مختصری از بعضی فقهایی که قائل به وجوب پوشش موی سر نبودند
  وای براحوال بعضی ها..........
  تحلیلی بر ساده زیستی بعضی ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان