امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز

سلاماندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
این دست نوشته صرفا طنزه و قصد توهین به هیچ کس رو نداره!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

..................
خب،شاید شما هم برای دانلود رمان به صفحه اصلی سایت سر زده باشید یا مثل من عادت دارید قبل از خوندن رمانها، نظراتی رو که کاربرا توی صفحه اصلی بهشون دادن، بخونین. اگه این طوره حتما می فهمید چی میگم ...اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
عاقا، قضیه از این قراره که توی نظرات هر رمانی که میری، یه الگوی مشخص برای نظر دادن دیده میشه! متوجه نشدید؟؟
خب بذارید یه مثال بزنم!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
فارغ از امتحانات و برای رفع خستگی اونا، با شادی و نشاط میرم صفحه اصلی تا یه رمان پیدا کنم و بخونم!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
آخ جون،یه رمان جدید! اسمش که خوبه، خلاصشم خوبه، حالا ببینم چه نظرایی نوشتن!
( به جای اسم هر شخص از یه سری عدد استفاده کردم تا سوء تفاهم نشه. توی پرانتز پارازیت انداختم :دی)

111:
آخ جووووون اول شدممممممممم!!
(قیافه من بعد از خوندن نظر: :| اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)

222:
وای منم دوم شدم هوراااااااا!
من: اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

333:
بچه ها این جا برای نظر دادن رمانه، نه اول و دوم شدن، مگه مهدکودکی هستین؟!
( حالا مرسی که تذکر دادی، ولی خب عزیز من لازم بود حتما شماهم یه نظر دیگه بدی؟!)

444:
میرم رمانو می خونم بعد نظر میدم!
( خب من چی کار کنم تو می خوای بخونی؟ باید حتما نظرتو اعلام کنی خواهر من؟! ای بابااااا!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

)

555:
وای همینو بگو 333 جون، بعضیا این جا رو با زمین بازی اشتباه گرفتن!
(اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

666:
بابا یکی بخونه درست و حسابی نظر بده دیگه!
اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

777:
خوب بود
( واااای چه عجب یه نظردر رابطه با رمان! ولی خب ... آخه عزیزم تو که زحمت می کشی نظر میدی، درست و حسابی نظر بده من از کجا بفهمم چرا خوب بود؟!)

888:
پایانش خوشه یا نه؟؟

999:
بچه ها حتما به وبلاگ من سر بزنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
www.fhdghadfhjnj .
اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

1010:
واقعا افتضاح بود. همه چیز چرت و بچگانه و بی محتوا بود... انگار یه بچه سه ساله این نوشته! نویسنده عزیز کسی مجبورت نکرده بود بنویسی!! چرا وقت گران بهای منو گرفتی؟؟ هااااان؟؟ بزنم دو شقت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1 مگه تو نمی دونی من مدیرعامل شرکت بییییییب هستم و وقت ندارم وقتمو صرف این رمانای آبکی شما کنم، ؟اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1افتضااااح بود چرت ترین رمانی بود که خوندم یه وقت نخونید ها بچه ها !
( حالا از من بگذریم، دیگه کم کم فشارم افتاده!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1 یکمم به اون نویسنده بدبخت فکر کنیم! به خدا اگه به کتاب های تولستوی و شکسپیر هچین نقدهایی وارد می شد، بدبختا کلا نویسندگی رو می ذاشتن کنار! الان این نویسنده این کتاب x، پشت دستشو با قاشق داغ می کنه دیگه رمان ننویسه خب!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

1212:
وااااای این پسره که رو جلد رمانه چقد جیگره من حتما رمانو می خونم! ؛)
( یعنی معیارهامون به کجا رسیده ها! این بود آرمان های امام؟!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

1313:
بچه ها من 1000000 تا رمان نوشتم ولی تو سایت نذاشتم. می دونم اگه بذارم همه عاشــقشون می شید. چطور می تونم تو سایت رمان بذارم؟؟
( حالا از بحث خودشیفته بودن شما می گذریم، لابد واقعا رمانتاتون عالین دیگه! ولی انصافا دیگه این جا جای پرسیدن این سواله؟؟؟!)
و حالا نظر بعدی .. یکی ازمدیرای گل، جواب این خانوم یا آقای1313 رو میدن!

نظر بعدی...

1414:
بچه ها یه چند تا رمان خوب معرفی کنید بخونم! کل کلی طنز غم دار واقعی تخیلی باشه لطفا!
اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1( قیافه نویسنده بدبخت این رمان وقتی این نظرو می بینه: اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

1515:
1414 عزیزم، رمان های بوووووق، بییییییب، بووقی بیییب رو بخون عالین!
(حالا شما هم که دستت به خیره، ولی خب دلتون به حال اون نویسنده ای که به هزار امید و آرزو این رمانو نوشته بسوزه، ای خداااااا!)

1414:
وااااای مرسیییییییییی عزیزمممممم!
( شما هم که الحق و والانصاف حق تشکرو به جا آوردید! ولی آخه این جااااااااا؟؟؟؟!)

1616:
1414 جون غیر از این رمانایی که 1515 گفت، منم یه سری رمان دیگه بهت معرفی می کنم: رمان مممممممم رمان حححححح و رمان عععع و رمان تتتتتت!
( یعنی واقعا من نمی دونم چی بگم!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)

1717:
بچه ها این نظرا چیه یکی درست و حسابی بیاد نظر بده ببینیم بخونیم یا نخونیم! اه!
( حرف دل منو زدی!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)
حالا این وسط شانسی یکی هم پیدا میشه درست و حسابی میاد راجع به رمان نظر میده که خب واقعا بریم دستشو ببوسیم!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1

1818:
بچه ها، یه رمان بود دختره اسمش تتانانامی آسالا بود، بعد با پسره که فکر کنم قدش دو متر بود همخونه شده بود، بعد دختره دانشجو بود، اون رمان اسمش چیه؟؟؟
( من که قیافم اینه:اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1ولی نویسنده عزیز فکر می کنم سرشو تو نزدیک ترین دیوار ممکن کوبیده!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1ف

1919:
1818 جون عزیزممممم، قربونت برم فدات شم عزیز دلم پیش مرگت بشم! اون رمانی که می خوای اسمش ااذبلثلثقلین هستش!

18118:
واااای مرسی عزیزمممممممممممممم! خودم قربون خودت بشم، ایشالله یه شوور خوشتیپ گیرت بیاد!

1919:
خواهش می کنم عزیزم!

2020:
نخیر 1818 جون اون رمانی که تو می خوای اسمش ااذببثقعشقعشقه!
( از سلامت اون نوینسده عزیز اخبار درستی در دسترس نیست!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)

2121:
چرا نسخه موبالیشو نمی ذارید؟؟؟ هاننننننننننننن؟؟؟ چرااااا؟ خب من بدبخت چی کار کن که موبایل دارم!
( والا زبون مدیرای عزیزمو درآورد بس گفتن تا دوهفته بعد از انتشار نسخه پی دی اف، موبایلش هم میاد! حالا باز خوبه زحمت کشیدن تازگیا هر دو رو یه جا گذاشتن که دیگه این یه قلم پیام رو نداشته باشیم!)

#####:
عاااااااااااااالی بود. بهترین رمانی که خوندم. اون1010 ه یه آدم عقده ای رمان ندیده بدبخت هستش، 1010 عززیزم ( توجه: این عزیزم از ده تا فحش بدتره!) کسی مجبورت نکرده بود بخونی! نویسنده عزیزم شما خودتو ناراحت نکن این آدما به تو حسودی می کنن گلم.. 1010 .....( فحش ها سانسور میشه شرمنده مورد اخلاقی داره!)
( ایشون دیگه از اون طرفدارای تیر نویسنده هستن که مبادا به نویسنده بگی بالا چشمت ابروئه، می پرن گازت می گیرن!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)

*****:
بچه ها این رمان تاتاتاتاتاتاتاتاتاتا رو حتما بخونید، خیلی قشنگه.
( آخه عزیز دل، آخه هموطن گرامی، این جا نوشته بیاید رمان مورد علاقتون رو تبلیغ کنید؟؟ نه واقعا!! آخ آخ نفسم گرفت یکی اون ماسک اکسیژن منو بده دارم خفه میشم از حرص!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1)

((((((:
من کاملا با نظر 1010 موافقم یک رمان بسیار بچگانه و لوس بود. که بچه دو ساله هم می تونست بهتر از این بنویسه. اسم شخصیتا رو که نگو قیافشون که هیچی! شغلشون روکه که اصلا نام نمی برم. چرا دماغ دختره اون جوریه؟ چرا زمین رمانت کج بود؟ چرا آسمون رمانت نیلی نبود؟! چرا اسم رمانت معوجه؟! چرا تو رمانت بستی خوردن؟! اون #### هم یه بچه 4 سالست که از این رمان خوشش اومده، وگرنه که واقعا مزخرف بود!
( این دسته احتمالا تازه از بیمارستان روانی فرار کردن و خب جون بیمار دیگه باید با آن ها مهربان باشیم!)اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
حالا این وسط یه ادم خیرخواه هم میاد سعی می کنه اینا روآشتی بده ...
و این داستان ادامه دارد ....
اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
به همین ترتیب می بینی 100 تا نظر برای یه رمان هست و از بین اونا به زور می تونی 3 تا نظر درست و حسابی پیدا کنی ... .
قیافه من بعد از خوندن نظرها: :| :| :|
قیافه نویسنده: خب ایشون متاسفانه فوت کردن برای شادی روحشون یه فاتحه بخونید لطفا!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
حالا این نویسنده خیلی مظلوم بودن صداشون هم در نیومد! یه دفعه می بین یه نویسنده هایی هم پیدا میشن که میان جواب می دن و ... واویلا!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
نویسنده محترم:
کسی شما رو مجبور نکرده بود بخونید، ببینم خودتون قلم دست بگیرید بنویسید ببینم چند مرده حلاجید؟! چرا الکی ایراد می گیرید؟ رمان من خیلی هم خوب بود، در ضمن من دکترای فارغ التحصیل از دانشگاه بووووق هستم! و 57 سالمه و این بیستمین رمانمه! مگه من چماق گذاشته بودم بالا سرتون که بخونید، چرا به من توهین کردید؟ خودتون انسان های بی سواد بیییییییب هستید! بار دیگه ببینم چنین نظری رو نوشتین دیگه رمان نمی نویسم!
=========================
و این بود احوالات صفحه اصلی رمان! نظر بدید لطفا!اندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1اگه مورد دیگه ای بود که جا انداختم اضافه کنیداندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
نکته:
ولی حالا جدای از شوخی یه پیشنهاد دارم که یه بخش برای طرح سوالات و مشکلات تو صفحه اصلی بذارید این صفحات نظرات رمانا این طور پر نشهاندر احوالات صفحه اصلی سایت!(نظرات رمانها)طنز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط love yasi
آگهی
واقعا راس میگی ادمو از خوندن نظراتم پشیمون میکنن بی ربططططط نظر میزارن اه اهAngry
بعضیا هم هستن وقتی نظر میزارن واسه نفر قبلیشون میزارن! مثلا میگن عععععع تویی! چطوری؟؟؟Exclamation
:/ من نمیدونم داره چت خصوصی میکنه یا نظر میده!!!Dodgy
 به بروبچه هایی هم ک تا اولین نفر نظر میزارن میگن هوووورا اول شدم بگم خیلی عقده ای هستین خدا شفاتون بدهSleepy
البته ببخشیدا قصد جسارت نداشتمWink
فعلا...Heart
به بعضیام باس گفت:
مهربونیت تو حلقم...به هیشکی نه نمیگی...
من ارزوی دیگرانم...تو اویزونه دیگران...
فک میکردم دمت گرمه...ولی دیدم سرت گرمه...هه!Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست داری آرایش لب بچه های سایت کدوم یکی از اینا باشه؟؟؟؟
  ویژگی های دختر نقش اصلی رمان ها......نخونی از دستت رفته ها.
  اندر احوالات کنکور |:
  دخترای خوشگل سایت بیان تو (ترول های ضد پسر... مطالب ضد پسر...(ورود پسرا اکیدا ممنوع)
  تیکه های کلیشه ای وتکرای رمانها/طنز
  جسارت به خانم های محترم به خصوص این سایت نشه
Wink احوالات یک دانشجو ی ایرانی در طول ترم(خییییییلی جالب)
Wink اندر احوالات پولدارو بی پول
  صفحه خانگی جوک طنز لطیفه خنده دار طنز : شب جلو تلویزیون خوابم برده بود
  اندر فواید شلوار کوتاه(طــــــــــــنز)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان