امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gran Turismo 7 در حال توسعه است|اطلاعاتی از بازی

Gran Turismo 7 در حال توسعه است|اطلاعاتی از بازی 1
اگر شما متوجه شوید که Polyphony Digital در حال کار بر روی نسخه بعدی از سری بازی های Gran Turismo است، به هیچ وجه نباید تعجب کنید. در مصاحبه ای که Eurogamer در جشنواره Goodwood امسال با Kazunori Yamauchi انجام داد اعلام شد Gran Turismo 7 در حال توسعه بوده است. البته ایشان اعلام کردند احتمالا این بازی امسال منتشر نخواهد شد.

او گفت:

ما در حال کار بر روی این عنوان هستیم. من فکر نمیکنم شاهد انتشار بازی در امسال باشیم.

همچنین او گفت تیم ما در تلاش است تا به توسعه بازی بسیار بزرگتر بپردازد نه عنوانی کوچک!

همچنین به تازگی Polyphony در وبلاگ خود اعلام کرده است نسخه بعدی از این سری بازی مشکل دیرینه صدا حل خواهد شد، هر چند که در Gran Turismo 6 هم با انتشار آپدیت ها کیفیت صدا ها بهتر شد. Yamauchi در رابطه با این مسئله گفت:

من فکر میکنم کیفیت صدا در Gran Turismo 6 بهتر خواهد شد، اما در Gran Turismo 7 بی شک این کیفیت به مراتب بهتر خواهد بود.

ایشان درباره اتومبیل های استاندارد که حتی در Gran Turismo 6 هم حضور داشتند، اعلام کردند:

من شک دارم که اتومبیل های استاندارد از بازی دور شوند. هر خودرو طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین من فکر میکنم آرشیو اینگونه خودرو ها پایدار خواهد بود. در عین حال برخی از اتومبیل ها Premium خواهند بود و ما بیشتر تمرکزمان بر روی آن ها است.
برای اینکه شکست نخورید
.
.
.
هیچوقت تلاش نکنید !(((=
(خواجه گشادالدین ایرانی)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اطلاعاتی ک از بازی outriders در دسترس است
  طبق گزارش‌ها شرکت راک‌استار گیمز در حال توسعه‌ی یک بازی واقعیت مجازی جهان‌باز است
  گزارش: نسخه‌ی جدید Silent Hill مطمئناً در حال توسعه است و احتمالا به‌زودی از آن رونما
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  بازی Dying Light 2 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد
  شایعه: ریمستر بازی Diablo II در دست توسعه است
  توسعه‌دهنده‌ی Chorus: ترافلاپس‌ها به تنهایی کاربرد زیادی نخواهند داشت
  روند توسعه‌ی نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Battlefield به خوبی پیش می‌رود
  با وجود شیوع ویروس کرونا، روند توسعه‌ی S.T.A.L.K.E.R. 2 همچنان طبق برنامه پیش می‌رود
  بازی Everwild به مدت سه سال در دست توسعه قرار داشته است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان