امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طالع بینی سال ها واقعیه واقعی سپاس بده

برای موش : بهتر است مواظب باشید . گربه ها در گوشه و کنار به انتظار همکاری شما نشسته اند . بهتر است دائم در بین جمعیت زندگی کنید و کوشش نکنید زیاد مورد توجه قرار بگیرید چرا که در نهایت ممکن است همه چیزهائی را که برای آن سالها زحمت کشیده اید به یکباره از دست بدهید خصوصاً در زمینه های اقتصادی احتیاط کنید.

برای گاو :

سال چندان فوق العاده ای نیست ... اما همه چیز به صورت نامحدودی در حال تحول به سوی آرامش و راحتی است ...... و بالاخره شما فرصت پیدا خواهید کرد که با آرامش به کارهایتان سرو صورتی بدهید.

برای ببر :

از فرصتهای پیش آمده استفاده کنید و حسابی استراحت کنید . مطمئناً گربه قصد و جرات آزار شما را نخواهد داشت .

برای گربه : امسال سال شماست . به به . کنار آتش دراز بکشید و هرچه دلتان می خواهد بحث کنید . هیچ مشکلی برای شما وجود ندارد ... دوستان را دور خود جمع کنید .کارهای جدید شروع کنید و خلاصه هرکاری دلتان می خواهد بکنید .

برای اژدها : گربه هرگز از دست اژدها عصبانی نمی شود . بنابراین هرچه دلتان می خواهد بدرخشید گربه ها کاری با شما ندارند فقط از حرکات شما سرگرم می شوند.

برای مار : عشق است . استراحت کنید و لذت ببرید و هرچه دلتان می خواهد بخورید یک سال پر از موفقیت در انتظار شماست.

برای اسب :

یکسال خوب ...... پر از مسائل عشقی ، کارهای متنوع ، زندگی اجتماعی و حتی شاید اندکی دخالت در سیاست .

برای بز : بالاخره آن سال که شما کاملاً راحت باشید از راه رسید . گربه ها بزها را دوست دارند . مطمئن باشید که امسال از هر جهت به شما خوش خواهد گذشت .

برای میمون : امسال برای شما از هر نقطه نظر سال بسیار خوبی است . علی الخصوص از نظر مالی و کاری . پس بدون واهمه تلاش کنید .

برای خروس :

شما همچنان از فشار گرفتاریهای سال گذشته دل نگران خواهید بود و به گوشه ای پناه خواهید برد که البته بهتر است همین کاررا هم بکنید چرا که امسال چیز تازه ای برای شما نخواهد داشت.

برای سگ : از فرصتهای پیش آمده برای استراحت استفاده کنید . شما همچنان خوشبخت خواهید بود چون گربه ها برای شما صلح و آرامش به ارمغان خواهند آورد . اگر مجرد هستید بهتر است از فرصت استفاده کرده و ازدواج کنید.

برای خوک :

همه چیز برای شما به خوبی و خوشی خواهد گذشت . اما به شرطی که در درگیریهای کاری ، شغلی و دعوائی دخالت نداشته باشید و یا آنها را ایجاد نکنید که در اینصورت گرفتار خواهید شد.
I LOVE YOUHeart Angel
 سپاس شده توسط fc damash ، baran.tarane ، nanaz13 ، سینا2000 ، فرشته ي كوچولو ، MAMAD*ALONE ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، fcbarcelona ، art ، lakyboy ، Apathetic ، sarafarghbal ، noghre ، *2gether4ever* ، *larmes de Feu* ، saraaslani ، ✘ kArTeL ✘ ، ƝeGaЯ ، love 2012 ، ghazal.k ، علی جوکر1 ، sara ss501 ، ستاره زمینی ، ##شهرزاد## ، ستایش*** ، نادیا ، ...asall... ، گل پری ، D-:
آگهی
بی خیال ابجی
به ایرانی و گیلانی بودنم افتخار میکنم.......
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، ستاره زمینی
درستتتتتتتتتتتتت نبودAngryAngryDodgyDodgyDodgyDodgy
وصیت میکنم وقتی مردم همیشه سر قبرمو با آب و صابون بشورین تا هر وقت که یکی رد میشه سر بخوره بیفته تا منم بخندم روحم شاد بشهAngel:4chs:اگه خوشتون اومد سپاس بده:
 سپاس شده توسط مار سیاه ، ✘ kArTeL ✘ ، ستاره زمینی ، bahare_021
مرسيBlush
براي عاشق شدن هيچ هنري لازم نيست
اما براي عشق ورزيدن هيچ هنري كافي نيستHeart
طالع بینی سال ها واقعیه واقعی سپاس بده 1
 سپاس شده توسط ✘ kArTeL ✘ ، کریستال ، ستاره زمینی
ممنونSmile
امروز معلم عشق گفت : دو خط موازی هیچگاه به هم نمیرسند ! مگر اینکه یکی از آنها خود را بشکند . گفتم : من خودم را شکستم پس چرا به او نرسیدم ؟ لبخند تلخی زد و گفت : شاید او هم به سوی خط دیگری شکسته باشد ..Sadcrying
مرسي زحمت كشيدي
ولي من كه اعتقاد ندارم به نظر من اينا شانسي هست

آگهی
اینم سپاس که حسرت به دل نمونی

[size=x-large][color=#FF4500]اگه میخوای 3 ستاره شی ارسال هاتو برسون به 50
طالع بینی سال ها واقعیه واقعی سپاس بده 1
 سپاس شده توسط longi haye hasrat be del ، ✘ kArTeL ✘ ، ستاره زمینی
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartهمتون عزیزید
:من ................
مرسي جيگر
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
بعله بعله
Angel
طالع بینی سال ها واقعیه واقعی سپاس بده 1طالع بینی سال ها واقعیه واقعی سپاس بده 1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
  مراقبت های بعد از عمل بینی چگونه است؟
  تست گرایش اصل ( واقعی )
Wink طالع بینی ازدواج ماهها با هم
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  عشق واقعی چیه<بیا تو جوابت مهمه>
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
Shocked عکس واقعی لیلی و مجنون در فرانسه!
  بیا تو بخند سپاس بده بعد برو3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان