امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازدواج همزمان زن ۳۵ساله با۱۴مرد!

لیس آمریکا از دستگیری یک زن ۳۵ ساله‌ خبر داد که با ۱۴ مرد ازدواج کرده و از حساب بانکی هزاران مرد دیگر هم سوء استفاده کرده بود. بابی آن فینلی پس از دستگیری به ماموران گفت که به دلیل شکست عشقی مجبور شده ۱۴ بار ازدواج کند.
و به دلیل مشکلات مالی از مردان درخواست استفاده و برداشت از حساب‌های بانکی‌شان را می‌کرده است که این کار او بسیار زشت و زننده بوده است.این زن ۳۵ ساله در ادامه یادآور شد: من ۹ فرزند دارم و به دلیل این که پول‌هایی را که از همسرانم در مصارف غیرقانونی خرج کردم،

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازدواج همزمان زن ۳۵ساله با۱۴مرد! 1

توسط ماموران پلیس دستگیر شدم. رییس پلیس ایالت آلابامای آمریکا در این باره به شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز، خاطرنشان کرد: این زن تاکنون بیش از یکصد هزار دلار از حساب‌های بانکی مردان مختلف برداشت کرده است.
علاوه بر این، اکثر افرادی که توسط این زن فریب خورده و اغفال شده‌اند نظامیان و ماموران ارتش آمریکا هستند. همچنین بسیاری از آنان به دلیل حفظ آبروی خود تاکنون علیه این زن شهادت نداده‌اند. این مقام مسئول پلیس در ادامه عنوان کرد: این زن طی دو دهه گذشته با شگردهای مختلف دست به این ازدواج‌ها و برداشت‌های غیرقانونی از حساب بانکی مردان کرده است. به طور حتم این زن جوان با اثبات تمامی جرایمش به حبس محکوم می‌شود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط shawkila ، sogol15
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  شرط عجیب عروس برای ازدواج با نامزدش
  ازدواج بچه های 10 تا 15 سال +عکس با بچه هایشان
  عکس حلقه ازدواج این خانم سوژه خنده شد
Heart بانک ها همچنان اقساط وام ازدواج را کسر می کنند!
  ازدواج کرونایی در حضور ماکت‌های مقوایی
Exclamation ازدواج دختر جان کری با این مرد ایرانی + عکس
Sad ѽده ها هزار دختر عاشق ازدواج بااین مرد هستند+عکس ѽ
  ازدواج خواهر و برادر+عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان