امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یوآخیم لوو: بازی کاملا در اختیار ما بود

یوآخیم لوو: بازی کاملا در اختیار ما بود 1

سرمربی تیم ملی آلمان با ابراز رضایت از بازی تیمش برابر آمریکا عنوان کرد: بازی در مرحله حذفی جام جهانی بسیار حساس است چرا که با کوچک‌ترین اشتباه حذف می‌شویم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آلمان در آخرین دیدار مرحله گروهی خود موفق شد با یک گل برابر آمریکا به پیروزی برسد تا با کسب 7 امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی راه یابد.

یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان با ابراز رضایت از عملکرد تیمش برابر آمریکا گفت: بازی کاملا در اختیار ما بود. از ابتدا تا انتهای مسابقه توانستیم بر بازی تسلط داشته باشیم و هیچ شانسی به حریف ندادیم. پس از اینکه گل نخست را به ثمر رساندیم به بازیکنانم گفتم که برای زدن گل دوم تلاش کنند اما فرصت‌های ما وارد دروازه نشد.

سرمربی آلمان در ادامه گفت: اینکه به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود کردیم اتفاق خوبی است. اکنون بازی‌های مقدماتی برای ما به پایان رسیده و در واقع یک جام جهانی دیگر برای ما شروع شده است. بازی در مرحله یک هشتم نهایی و به طور کل مرحله حذفی اصلا آسان نیست چرا که با کوچک‌ترین اشتباه حذف می‌شوید.

لوو در ادامه گفت: از نمایش تیمم در این دیدار کاملا راضی‌ام. فکر می‌کنم مولر در این دیدار بار دیگر توانست ارزش‌های خود را نشان دهد. او بازیکن کلیدی ما محسوب می‌شود. خوشحالم که توانست گلزنی کند.
یوآخیم لوو: بازی کاملا در اختیار ما بود 1
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +
  نویمایر: بازی در استقلال مثل بازی در بارسلونا بود
  پیش بازی اسپانیا و چک در بازی های یورو
  استقلال در نیم فصل چهار تغییر دارد/ فدراسیون در اختیار کی‌روش است
  مورینتس: اگر رونالدو را در اختیار داشتم قول قهرمانی می دادم
  تیم پزشکی بارسا : مسی کاملا اماده اس
  کوتینیو: بدون نیمار هم می توانیم صعود کنیم/ کاملا آماده ام جای خالی او را پر کنم
  کالدرون: وضعیت آنچلوتی کاملا مبهم است
  بازی با استقلال مهمترین بازی ماست

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان