امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فاتحه رویانیان برای فوتبال؛ سردار از 6 میلیارد نگفت!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: «ترجیح می‌دهم سکوت کنم تا نبینم چطور برای جذب دو بازیکن 6 میلیارد هزینه می‌کنند و صدای هیچ‌کس هم درنمی‌آید.»

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاتحه رویانیان برای فوتبال؛ سردار از 6 میلیارد نگفت! 1

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، محمد رویانیان که تصمیم گرفته بود در ماه مبارک رمضان سکوت کند و مصاحبه‌ای انجام ندهد پس از تماس خبرنگار ورزشی فارس گفت: «به خاطر این تصمیم گرفته‌ام سکوت کنم که وجدان‌های در خواب بیدار نشوند و همچنان در خواب بماند. ترجیح دادم سکوت کنم تا نبینم چطور برای جذب دو بازیکن 6 میلیارد هزینه می‌کنند و صدای هیچ کس هم درنمی‌آید.»

وی ادامه داد: «ترجیح دادم سکوت کنم چرا که در ماه رمضان تمرینات در روز برگزار می‌شود و صدای هیچ‌کس هم درنمی‌آید.»

رویانیان خاطرنشان کرد: «وقتی مسابقات ما جابجا می‌شود و کسی صدایش درنمی‌آید ترجیح می‌دهم سکوت کنم. ترجیح می‌دهم سکوت کنم در شرایطی که هواداران ما باید در ماه مبارک رمضان در یک مسابقه فوتبال در کنار تیم‌شان باشند و شادتر امور را پیگیری کنند اما محروم هستند. فوتبال همین است و چیز دیگری ندارد پس باید فاتحه این فوتبال را خواند.»

رویانیان در پایان گفت: «در این شرایط سکوت کافی است.»
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاتحه رویانیان برای فوتبال؛ سردار از 6 میلیارد نگفت! 1 :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط LIGHT ، سینا2000 ، ZUSE
آگهی
آخه یکی نیست بهش بگه تورو چه به فوتبال. حالا واسه ما سکوت هم میکنه...
bethowen ...
پاسخ
(22-07-2012، 14:23)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه یکی نیست بهش بگه تورو چه به فوتبال. حالا واسه ما سکوت هم میکنه...

بنده خدا رویانیان راست میگه وقتی پرسپولیس میره کریم انصاری فر و قاضی و شهاب گردان و.....

رو میگیره میگین میلیاردی بسته ولی وقتی خودتون میرین رحمتی نکونام و مجیدی رو میگیرین

خبر نگار ها هیچی نمیگنAngryAngryAngryAngryAngryAngry
فاتحه رویانیان برای فوتبال؛ سردار از 6 میلیارد نگفت! 1 :heart:
پاسخ
 سپاس شده توسط سینا2000 ، serpico
اشکال نه از استقلاله نه از پرسپولیسه نه از تراکتوره نه از سپاهانه نه از...
اشکال از کل فوتبال ماست
کل فوتبالمون
آخه چرا باید یه بازیکن چرت و پرت که نصف فصل رو روی نیمکته وقتی هم که داخل زمینه همه موقعیت ها رو خراب می کنه بعدشم کلی ادعا داره چند میلیارد دستمزد بگیره؟
چرا لیگ ما باید درست از ماه رمضان شروع بشه؟توی ماه رمضان وقتی لیگ شروع بشه معلومه دیگه تیم ها دو دسته اند:
1.اون دسته ای که روزه می گیرند
2.اون دسته ای که روزه نمی گیرند

اون دسته ای که روزه می گیرند که دیگه بعد افطار نمیتونن بازی کنن اون دسته ای هم که نمیگیرن معلومه وضعیتشون پس در نتیجه شرایط به ضرر اونایی یه که روزه می گیرند
لعنت به اون لیگ ای که باعث بشه خیلیا روزه شونو بخورند

یه نگاهی به فوتبالمون بندازید...
الان که هر بازیکن X میلیارد تومان میگیره تو یه تیم بازی می کنه وضع فوتبالمون خوب بود یا 20 سال پیش که بازیکنا برای چند صد هزار تومان بازی می کردند؟
اون زمانی که استقلال قهرمان آسیا شد و پرسپولیس در نوع خودش یه تیم رویایی بود بازیکن هاش با دوچرخه و خط واحد و پای پیاده میومدن سر تمرین وضع تیمهاشون خییییییییلی بهتر از الانی بود که هر بازیکن با یه ماشینی میاد سر تمرین که قیمتش حداقل 50 میلیونه
سال 98 که تیم ملی موفق شد میدونید علت اش چی بود؟چون بازیکنا مغرور نبودند و همگی برای تیمشون با عشق می جنگیدند ولی الان چی؟همه پول میگیرند بازی هم نمی کنند...
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط سینا2000 ، ☭Nicola☭ ، mohammad12 ، serpico
ایول سیناBig GrinBig GrinBig Grin
تازه باز هم هست...
Big GrinBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

فاتحه رویانیان برای فوتبال؛ سردار از 6 میلیارد نگفت! 1
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط سینا2000 ، در جستجوی حقیقت ، mohammad12
من میگم که چرا فقط به فوتبال رسیدگی میشه Angry

99% موفقیت های ما خارج از فوتبال است که هیچ توجهی مردم و مسئولان به ان ها نمی کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
آگهی
کل استقلالیا چشم ندارن ببینن پرسپولیس بازیکون خوب گرفتهAngryAngryAngryAngry
Heartمهم اين نيست كه قشنگ باشي ، قشنگ اينه كه مهم باشي! حتي براي يك نفر.Heart

پاسخ
(24-07-2012، 11:57)ALI616 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کل استقلالیا چشم ندارن ببینن پرسپولیس بازیکون خوب گرفتهAngryAngryAngryAngry

اره والا
پاسخ
واقعا چقدر بده این کارا رو کسی بخواد انجام بده
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
  تکرار ماجرای فصل گذشته بیرانوند در تیم فوتبال آنتورپ
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  والنسیا یا آرسنال؛ سردار آزمون به کدام تیم می رود؟
  سردار چگونه به ستاره لیگ روسیه تبدیل شد؟
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس؟
  درخواست نویسندگی در بخش فوتبال و سایر ورزش ها و زیرشاخه ها
  جهانبخش و تنیس فوتبال به جای اردوی تیم ملی(عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان