امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!!

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن فلش خور ، بیشترین سوالی که در رابطه با دنیای آندروید فکر و ذهن علاقه مندان به موبایل های با سیستم آندورید رو مشغول کرده است ، نحوه ی Root کردن موبایل می باشد و آیا با روت کردن موبایل ، امکان داره اطلاعات ما پاک بشند یا موبایل ما بسوزند . خوب پاسخ تمام این سوالات در همین پست معلوم شده و شما می تونید در ادامه ی مطلب ، راهنمای کامل روت کردن موبایل ها و تبلت ها را نیز در ادامه مشاهده کنید اون هم همراه با آموزش تصویری .

[rtl]| تمامی مطالب نوشته شده  تست و از قبل انجام شده است |[/rtl]
[rtl]| توجه !! در این پست با روت کردن گوشی ، اطلاعات شما پاک نخواهد شد |[/rtl]
[rtl]| آموزش روت کردن سیستم عامل آندروید در تمام موبایل ها و تبلت |[/rtl]

[rtl]اموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!! 1[/rtl]

[rtl]آقا یه سوال ! روت چیست ؟ روت در معنای فارسی ، ریشه و اصول و…. می باشد . روت در واقع به شما اجازه میده که به مجموعه اعمالی که در سیستم عامل آندروید برای شما محدودیت هایی از قبل داشته ، بدون محدودیت انجام بدید و یا در معنای دیگر دسترسی شما در موبایل بیشتر خواهد شد . خیلی ها فکر می کنند با روت کردن ، امکان داره موبایلشون از بین بره یا اطلاعاتشون پاک بشه یا کلا بسوزه و از کار بیفته . در واقع همه ی این افکار غلط هست . با روت کردن موبایل ، فقط گارانتی گوشی از بین میره و هیچ اتفاق دیگه ایی برای گوشی نخواهد افتاد .[/rtl]

[rtl]اموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!! 1
[/rtl]

[rtl]شما با روت کردن موبایلتون می تونید ، سرعت موبایل رو افزایش بدید ، این تازه یکی از قابلیت های روت هست و یا می تونید نرم افزار هایی که روی موبایلتون قابلیت حذف شدن رو ندارند به راحتی حذف کنید مثل ( Facebook یا Youtube و … ) . یکی دیگر از قابلیت های روت کردن موبایل : شما می تونید همه ی نرم افزار ها یا بازی ها را در یک زمان Select All کرده و همه رو یک جا به SD Card موبایل یا بالعکس منتقل بدید و از نظر خودم این بهترین وِِیژگی برای قابلیت روت هست .[/rtl]
[rtl] [/rtl]

[rtl]روت مرحله ی اول : در اولین گامی که برمی داریم ، باید شارژ گوشیمون بالای ۵۰ درصد باشه ( پیشنهاد من به شما ! ) بعد گوشی خودتون رو با کابل مخصوصش USB Cable به رایانه متصل می کنید . بعد از متصل کردن موبایل به رایانه شما وارده قسمت Settings موبایلتون میشید بعد در صورتی که آندروید شما ۴٫۱٫۲ هستش یا بالاتر یا پایین تر کلا باید USB Debugging موبایل خودتون رو روشن کنید . در زیر می تونید نحوه ی فعال کردن USB Debugging رو با آندروید ورژن ۴٫۱٫۲ مشاهده کنید : همانطور که مشاهده می کنید ابتدا وارده قسمت Developer Options پایین منوی Settings در عکس اول می شیم . سپس در صفحه ی باز شده گزینه ی USB Debugging رو فعال می کنیم . [/rtl]

[/rtl]

[/rtl]

[rtl]آموزش روت مرحله ی دوم : در این مرحله ما نیاز به یک نرم افزار روت کردن موبایل داریم که پشنهاد من به شما ، نرم افزار Vroot هست که به عنوان یکی از بهترین و ساده ترین نرم افزار ها برای روت کردن انواع گوشی ها به شمار می آید . شما می تونید نرم افزار Vroot رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا  دانلود کنید . بعد از این که نرم افزار Vroot رو دانلود و نصب کردید و نرم افزار رو اجرا کرده ، بعد یک بار USB Cable رو از رایانه قطع می کنید و دوباره متصل می کنید و منتظر میشید تا موبایل شما توسط نرم افزار Vroot شناسایی بشه . 
[/rtl]
[rtl] [/rtl]

[rtl]بعد از این که موبایل شما توسط نرم افزار Vroot شناساسی شد ، امکانش هست که Vroot شروع به دانلود کنه ، لازم نیست نگران باشید چون درحال دانلود درایور موبایلتون هست ( حجم کم ) . در تصویر زیر شما نسخه ی English نرم افزار Vroot رو مشاهده می کنید ، همانطور که گفتیم بعد از شناسایی موبایل ، سپس روی Connect To Device رو میزنید ! همینو بس ! حتما باید USB Debugging در هنگام اتصال به نرم افزار Vroot گوشی شما روشن باشه .[/rtl]

[/rtl]

[rtl]آموزش روت مرحله ی پایانی : بعد از انجام تمام مراحل بالا گوشی شما ریسیت خواهد شد و بدون این که اطلاعاتی از گوشی شما پاک بشه ، موبایل شما سالم و بدون هیچ مشکلی با قابلیت روت روشن می شود . حال وقتی برای دیدن نرم افزار ها و بازی ها میرید دو نرم افزار جدید بر روی گوشی شما نصب شده که شما هر دوتای اون هارو پاک کنید چون هیچ نیازی بش ندارید ( پیشنهاد من به شما ) یکی از اون ها به اسم Vroot هست و دیگری اسمش کاملا چینی هست که من چینی بلد نیستم و آیکونش رنگی هستش . به جای این دو نرم افزار شما باید ، نرم افزار SuperSu رو ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا  
نسخه ی پرمیوم رو دانلود کنید . 
[/rtl]

[/rtl]
[rtl]آموزش کار با نرم افزار SuperSU : نرم افزار SuperSU در واقع در موبایل شما نقش یک نرم افزار اجازه دهنده ی دسترسی ، به برنامه هایی که بر روی گوشی خودتون نصب می کنید رو داره . در بعضی از نسخه های SuperSu هنگام اجرا از شما می خواد که نرم افزار رو آپدیت کنید و لی درنسخه ی ( پرمیوم ) که میهن گیم برای شما قرار داده نیازی به آپدیت نداره و یک نسخه ی Pro و اصلی هست . در نسخه ی Pro نرم افزار SuperSu : شما با نصب هرگونه نرم افزار دیگه که نیاز به دسترسی روت داشته باشه خوده نرم افزار SuperSu Pro دسترسی رو به صورت اتوماتیک میده ولی در نسخه های غیر Pro به شما پیغام میده که آیا دسترسی روت به این نرم افزار رو می دید که با زدن گزینه ی Grant یعنی دادید و با زدن گزینه ی Denied یعنی دسترسی روت رو ندادید . [/rtl]
[rtl] [/rtl]

[rtl]نکته : ابتدا نسخه ی اصلی Super Su که در فایل زیپ قرار داده شده نصب کرده و سپس نسخه ی Pro داخل فایل زیپ در لینک بالای قرار داده شده رو نصب کنید[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]
[rtl].[/rtl]

در صورت بروز هر مشکل به سایت میهن گیم مراجعه کنید

[rtl]سپاس و نظر خواهشا فراموش نشود دمتون جیززززززز [/rtl]

[rtl]منبع: میهن گیم[/rtl]
اموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط benj@min ، tanha_n19
آگهی
مرسی ولی مال من روت نشدUndecided
مهربان باش...

و به هر کس می‌رسی لبخند بزن

تو نمیدانی به آدم‌ها چه می‌گذرد،

شاید لبخندت برایشان مانند گنجی ارزشمند باشد

و آنها بسیار به آن لبخند محتاج باشند...!

کریستین ام هاپرتاموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!! 1اموزش کامل روت کردن گوشی اندرویدی شما...!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren
(26-06-2014، 20:13)benj@min نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی ولی مال من روت نشدUndecided
عزیزم اولا امکان نداره دومابرنامه های لازمو دانلود کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
اغا من همه کاری کردم الان گوشیم هنگ کرده هرکاریش میکنم درست نمیشهHuh

دنبال کسی نیستم که وقتی میگم
میرمــــ میگه : نــرو!

کسی رو میخوام که

وقتی میگم میرمـــ

میگه:صبــــــر کن.منمـ باهات میامــ

تنها نــــــرو...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش تعمیرات گوشی سونی | این بخش : تعمیرات گوشی سونی اکسپریا ZL
  مقایسه کامل هارد دیسک پرسرعت SSD با HDD
  راهکار جالب Asetek برای خنک کردن کارت‌های گرافیک
  اورکلاک کردن یعنی چه؟
  گجتی برای ممانعت از سوختن لپتاپ و گوشی هوشمند
  گوشی خود را بوسیله باد شارژ کنید !
  Restart کردن دستگاه iPod به هنگام هنگ کردن
  اینتل اولین مینی پی‎سی کامل خود را روانه بازار کرد
  با داک Continuum اسمارت فون خود را به یک کامپیو‌تر شخصی کامل تبدیل کنید
  مقایسه آیفون 6 اس با رقبای اندرویدی

پرش به انجمن: