امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری 25 ساله و زیبایی که شبیه هیولا شد +عکس

به گزارش ایران ناز این خانم 25 ساله شب كریسمس موهایش را رنگ كرد  اما صبح هنگامیكه بیدار شد متوجه شد سرش به اندازه یك توپ فوتبال بزرگ شده و چشمانش جایی را نمیبیند. او مدت 3 روز در بیمارستان بستری شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختری 25 ساله و زیبایی که شبیه هیولا شد +عکس 1

خانم كارمن رز میگوید : من از 13 سالگی موهایم را رنگ میكردم حتی شب قبل از رنگ كردن موهایم آن را روی پوست سرم كمی تست كردم اما مشكلی بوجود نیامد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی میگوید: لحظات بدی داشتم. صبح كه از خواب بیدار شدم متوجه شدم نیمی از سرم متورم شده و چشمانم جایی را نمیبیند. سریعا به بیمارستان رفتم و تا آنجا رسیدم متوجه شدم كل سرم متورم شده است. همانجا مرا بستری كردند و به من گفتند علت آن آلرژی به مواد است.  بعد از آن سرم شروع به پس دادن عفونت كرد و این بدترین جای قضیه بود چرا كه بوی بدی داشت كه حالم رابه هم میزد.

وی  میگوید این اتفاق چندین بار افتاد و به دلیل بستری شدن های متوالی در بیمارستان شغلم را از  دست دادم. من نگران خودم نیستم و بیشتر ناراحتی من برای دختران كم سنی است كه ممكن است از این رنگ برای زیباتر شدن موهایشان استفاده كنند . فقط فكر كنید چه بلایی ممكن است سر آنها بیاید.
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه22 ، karona ، g.boy ، ~ArTaBaNoOs~ ، ~Mahnaz~ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، negin 20 ، memory ، Ayda khoshgele ، _PαяαиÐ_ ، eln@z joon ، Samaneh77 ، -Edgar ، تارا14 ، saba3 ، ★ASAL-GIRL★ ، عاشق دیونه ، ♥h@di$♥
آگهی
خیلی بد بود
قیافه اصلیه خودش خوب بود ولی واقعا حیفه ک ی ادم بخاطر زیبایی قیافش مثه گودزیلا شه...Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط farsi1
اوه اوه اخه مجبور بود رنگ بزاره

Bring it on back to me

پاسخ
وحشتناکهcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  نامه‌ی دختری زشت که میخواست زیبا باشه
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  دختر 12 ساله بعد از مرگ زنده شد (عکس)
  دوستی عجیب یک دختر 10 ساله با گرگ ها! +عکس
  ملکه زیبایی پزشک بیماران کرونایی شد (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان