امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرنس مردی که با سرنوشتش می جنگد.

پرنس شاهزاده هرچیز دیگه اون که از همه چی بی خبر یه دفعه به حرف وزیر پدرش گوش میکنه خنجر زمان رو وارد ساعت زمان میکنه و همه افراد رو تبدیل به هیولا ها و شیاطین میکنه و خودش میمونه و خودش تا جایی که مجبور میشه پدر خودش که تبدیل شده رو بکشه حالا باید تمام کار ها رو سر جاش برگردونه وزیر که به هدف خودش نزدیک تر شده می خواهد دستش به منبع اصلی ساعت زمان برسه که میبینه پرنس هم به اون رسیده و بعد از دسته پنجه نرم کردن تا این که پرنس خودش به خنجر دست پیدا میکنه و اون وارد ساعت شنی میکنه و زمان رو به جایی برمیگردونه تا همه چیز با حالت عادیش برسه و وزیر هم اوضاع رو بد میبینه و به بدترین حالت ممکن خودش رو به مردن میزنه و پرنس که مطمئن از همه چیز ناگهان میفهمه که چه اشتباهی کرده ریش سفیدی به اون میگه تو کشته میشی توسط نگهبان زمان اون تو رو ازاد نمیزاره ساعت شنی اصلی در ایسلند که ملکه زمان از اون نگهداری میکنه باید بری اونجا و خنجر رو وارد ساعت اصلی کنی تا اون تو رو ول کنه والا میاد سرغت و میکشت و پرنس به ایسلند میره و با داهاکا نگهبان زمان که مدام او رو دنبال میکنه تا بکشتش دست و پنجه نرم میکنه تا ملکه زمان رو پیدا میکنه و با کمک اون داهاکا رو میکشند و خوش تر با ملکه به شهرش بابل داره برمیگرده که میبینه به شهرش حمله کردند درنهایت اون ملکه رو از دست میده و متوجه میشه که کسی این کا ررو نکرده جز همون وزیر که با کشتن ملکه نیرویی به دست میاره که به همه ی نیرو هاش میرسه و حتی به پرنس هم میرسه ولی نیرو ی اصلیش به خود وزیر میرسه و تبدیل به اهریمن میشه.در نهایت با کشتن وزیر و ازاد شدن پرنس از دست اون نیرو که دستش رو اشغال کرده بود ازاد میشه و به زندگی خودش ادامه میده.
پرنس اف پرشیا 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرنس مردی که با سرنوشتش می جنگد. 1

خب در مورد داستان بازی گفتم این چکیده ای از بازی بود ولی قسمت اول این سری بازی ها تا اون جایی که من از دوستان که بازی کردن پرسیدم گفتن سخت ترین و مسخر ه ترین قسمتش بود به نظر من هیچ سختی نداشت و خیلی هم ساده بود به نظرم زیاد جذاب نبود ولی بنده که از همه ی سری ها اصلی پرنس خوشم اومده و حتی همون قسمت اول که ضعیف بود و دوست دارم میزارم رو حساب نبود امکانات و که دستشون باز باشه برای درست کردن یه بازی گرافیکی و گیم پلی زیبا و لی من که خوشم اومد
پرنس اف پرشیا 2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت دوم که واقعا در زمان خودش یکی از بهترین بازی تو ژانر خودش بود بنده که خیلی دوست داشتم هم بازی گیم پلی خبی پیدا کرده بود هم گرافیک واز همه مهم تر داستان واز همه مهم تر طولانی بودن کلا بازی هایی که طولانی باشند و داستان و گیم پلی قشنگ داشته باشند خیلی خوب هستن به خصوص که این بازی این کار رو به درستی انجام داد داستانش هم بالا گفتم از دنبال کردن داهاکا تا مرگ داهاکا بود که به شدت فکری بود به حدی که من تا حالا کسی رو نشناختم که بازی رو تموم کنه یا اگرم تموم کرده پایان اصلی رو ندیده که مرگ داهاکا هستش به هر حال این قسمت بسیار زیبا بود.
پرنس اف پرشیا 3

و شماره 3 این داستان که خیلی جذاب بود این به هر حال هر بازی که شماره 2 داره معمولا این جور بوده که ادامه داره در سمت 3 این چیزی که اکثر بازی ها رعایت میکنن و خیلی سبک خوبیه که این بازی هم رعایت کرده این قسمت هم داستان غنی داره که طرفدارانش رو به وجد اورد خیلی جذاب بود زیبا.
پرنس اف پرشیا 4
خب اینجا یه استسنا هم میشه قائل شد که بدترین بازی که از این بازی منتشر شد که خود یوبی سافت یه عذر خواهی ویژه در مورد این قسمت کرد که بازتاب اساسی داشت به هر حال بدترین قسمت همین بود.

پرنس اف پرشیا 5
این سری دیگه یه جورایی تحول داشت هم گرافیک هم گیم پلی هم اساس بازی هم این که یه دفعه میدیدی گله ای روختن رو سرت تو با یه ضربه همشون رو یا یخ میکنی یا پرت میکنی یا هرچیز دیگه داستانش بین 1 و 2 این سری هست .داستان بازی از جایی آغاز می شود که پرنس برای دیدن برادرش به شهری به نام Azad می رود. اما هنگامی که به شهر می رسد متوجه می شود که سپاهی عظیم به شهر همه کرده اند و قصد از بین بردن حکومت برادرش را دارند. اینجاست که پرنس دوباره از قدرت زمان خود استفاده می کند و بوسیله آن به کمک برادر و مبارزه با دشمن می رود.اشتباه اصلی را برایدر شاهزاده مرتکب شد زمانی که تصمیم گرفت برای نابودی دشمنان خود به شن های زمین را آزاد کند ولی هنگامی که شن های زمان آزاد شدند هر چیزی که بر خورد می کردند آن را تبدیل به خاک می کردند در این حالی شن های زمان خود بزرگترین دشمن مالک برادر شاهزاده شد الان نوبت شاهزاده است که باز هم با قدرت های خارقالعاده خود که در نسخه قبلی نظیر آن دیده نشده است به مقابله با دشمن برود به هر حال این سری مسکنی برای قسمت 4 بود که هیچ ربطی به بازی نداشت.

این سری بازی ها خیلی جذاب بود به خصوص قسمت دوم هرکس هم قسمت دوم رو تا اخر رفته بگه و بگه ایا پایان اصلی رو رفته و ایا انتظارتون بیشتر بود از این بازی یا هرچیز دیگه ....

سپاس شده توسط The Ginkel ، zeinab
آگهی
سپاس گذارم
 سپاس شده توسط مهدی 021

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان