امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واقعا رفیق واقعی کیه؟

Thumbs Up 
رفیق اونیه که تا دید ناراحتی بگه: باز چه مرگته نکبت
رفیق اونیه تا بهش گفتی پول لازمم بگه: بدبخت گدا شماره کارت عابرتو بفرست!
رفیق اونیه که وقتی بهش گفتی مریضم، حالم خوب نیست بگه: ایشالا سقط بشی گندت از رو زمین پاک شه ولی دو دقیقه بعدش با کمپوت بیاد پیشت!
رفیق اونیه که تا بهش گفتی دلم گرفته بگه: پالونتو بنداز رو کمرت تا بیام افسارتو بگیرم و بگردونمت!
رفیق اونیه که تا بهش گفتی عاشق شدم بگه، خخخ ای تو روحت! سگ محل تو میزاره؟ ولی بعدش با جون و دل کمک کنه به عشقت برسی!
رفیق اونیه که سر جلسه پاسخ نامشو ازت قایم کنه ولی اخرش جواب همه رو تو یه کاغذ مچاله پرت کنه طرفت!
رفیق اونیه که تا تک زنگ زدی بهش، زنگ بزنه بگه بزمجه شارژتو با دخترا میحرفی تک زنگتو واسه من میزاری!
رفیق اونیه که تو رستوران موقع حساب کردن غذا هی غررر بزنه و بگه ایشالا هرچی خوردی، بشه استخون مار و گیر گنه تو گلوت و جلو چیشام پر پر شی!
رفیق اونیه که تا بهش گفتی فردا خیلی کار دارم و به کارام نمیرسم بگه، کفارت باز ماشین میخوای، بیا این سوییچ گردنتم خورد!
رفیق اونیه که بی هوا بهت پیام بده بگه ایشالا امشب تب کنی فردا صبح روز هم حیف و میل بشی!
رفیق اونیه که تا این پست رو خوند بگه: دهنت صاف روانی، و بعدش لایکو بکوبه!

اره رفیقا رو همیشه رو چشماتون نگه دارین! نذارین حرف شهریار به ثمر بشینه که میگه:
تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم
انگه سراغ بخت من ایی که نیستم
من خسته ام بشر

دیگر نمیکشم یکی بیاید این طناب رو پاره کند
من جرئت ندارم
خسته ام
حتی توانش را هم ندارم
بسه است دیگر نمیخواهم بیش ازاین
یک نفر کمک کند
نه توانی در دستانم دارم که کاری کنم
نه حرفی دارم برای گفتن
حرف که هست گوشی برای شنیدن نیس
راستش رابخواهی دیگر حتی توان حرف زدن راهم ندارم
چشمانم را میبندم
به خواب نیازمندم خسته ام
خسته
لطفا بیدارم نکنید
 سپاس شده توسط _PαяαиÐ_ ، نفس. ، عسل♥♥ ، نازلی=997664$%$%^4 ، RєƖαx gнσѕт ، spent † ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، maryamB ، -Edgar ، ♥YASNA♥ ، 09411472209 ، مهربان ترین دختر دنیا ، ɱɪɾʌʛє ، farzad0 ، ᄊム尺フム刀 ، Aesthetic ، hidden ninja ، anita299 ، ✘Nina✘ ، غزل حمیدی ، negin2000 ، ♥ فرشته 87♥ ، هاکان ، stars ، الهه 1379 ، خانم خلاق ، sogol15 ، A General ، AMIR ALI 22 ، سایه22 ، پفکـــــــ نمکــــی ، sevda.a ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، پگی ، مرضیه 79 ، حقوقدان انجمن ، MORTEZA RM ، shawkila ، Frozen Girl ، ~Mahnaz~ ، ستاره مشرق زمین ، **ترانه** ، بی کس2 ، ຖēŞค๑໓ ، [χσℓσνєѕтєя] ، fafa23 ، دخی خرگوشی ، ♥zed bazi♥ ، ∀niЯvÅΠ ، D.I.Z.E.R.E ، باران20 ، Amir-al ، しíþ ßしâçk ، golbarg 284 ، سجی شیطونه ، taran08 ، ali22012 ، SaYe 124 ، brave3 ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Sadaf 2014 ، مخات ، دايانا ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، fЯoZeN~ElSa ، M:? ، صنوبر ، ilia 123 ، Parisa 78 ، !...rana ، دکوتا ، hamid076 ، تبسمم ، ρѕуcнσραтн ، behamin2015 ، Ranger* ، mr.destiny ، nanali ، رکسانااااا ، melinda ، hadi0120 ، TARA* ، آویـــســا ، عشق بارسا23 ، دریا+17 ، IM JUST TIRED ، عسل شیطون ، Dragon_FM ، fakhte ، **zeinab** ، nastaran9835 ، S.MohaMMaD.M ، نیلای ، . . . P oo R ! A . . . ، mobina va vanda ، mahya . m ، Hanie...... ، دریای بی موج ، Reza.gh ، sufiy ، **elmira** ، طناز79 ، ._NeGiX_. ، morsal 137 ، nafas.h ، †cυяɪøυs† ، آرشاااااااام ، 4amir4 ، reza3212 ، # αпGεʟ ، sara006 ، GirL ToIrK ، ترنج 15 ، PARTO.18 ، Sina 007 ، maryam goly ، ستایش*** ، امیر خفن ، n-e-g-i-n ، گیسو جون ، anaheta
آگهی
تـــَــنکـــس ;}
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا رفیق واقعی کیه؟ 1
 سپاس شده توسط سجادحجی ابادی ، hpln ، fakhte
مقسیییییییییییی
 yas fans in flashkhor.com 

سپاس شده توسط پفکـــــــ نمکــــی ، fakhte
منم منBig GrinTongue
واقعا رفیق واقعی کیه؟ 1

واقعا رفیق واقعی کیه؟ 1
(16-06-2014، 14:56)نازلی=997664$%$%^4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مقسیییییییییییی
نظرتو دارم
واقعا رفیق واقعی کیه؟ 1
 سپاس شده توسط fakhte
دقیقاااااااا مثل دوستای خودمBig Grin
آگهی
دقيقا موافقم ....
به نیت دوستم سارا Heartمرسسسسسسسسسسسسسسسسی
 سپاس شده توسط fakhte
رفیق واقعی خداس!
 سپاس شده توسط پفکـــــــ نمکــــی ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، تبسمم ، fakhte
ی دوس دارم کپه این خدایا از من نگیرش Big GrinHeartHeartHeart

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نشانه های یک عاشق واقعی !
  تست گرایش اصل ( واقعی )
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  عشق واقعی چیه<بیا تو جوابت مهمه>
Wink جملات زیبا(واقعا قشنگن بیا تو ضرر که نمیکنی :|)
Thumbs Up ? تست هوش واقعا جالب!(این دیگه خداییش واقعیه!) ?
Shocked عکس واقعی لیلی و مجنون در فرانسه!
  واقعا همچین زنایی پیدا میشن؟فاجعه است
Thumbs Up آزمون سنجش سن عقلی (کلیک کنید واقعا جالبــــــــه)
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان