امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کنسرتی که با پیتزا از شما پذیرایی می‌شود!

«پیتزا اندرگراند» اسم یک گروه موسیقی است که در زمینه راک کمدی و در نیویورک فعالیت می‌کند.

سرپرست این گروه مکالی کالکین همان ستاره فیلم «تنها در خانه» است که با کار کردن روی ترانه‌های معروف، بازسازی و مرتبط کردن ترانه‌ها به پیتزا قطعاتی را برای مخاطبانشان اجرا می‌کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنسرتی که با پیتزا از شما پذیرایی می‌شود! 1
مت کلبورن گیتاریست گروه است و آوستین کیلهام دایره زنگی می‌نوازد و شاید جالب باشد که بدانید یکی از اعضای گروه یعنی دینه والمر با جعبه پیتزا هنرنمایی می‌کند.

اعضای این گروه در کنسرت‌هایشان با پیتزا از مردم پذیرایی می‌کنند و این موضوع مورد توجه بسیاری از مخاطبان این گروه موسیقی است.

البته بد نیست بدانید که اعضای این گروه چندباری هم روی صحنه توسط مخاطبان به دلیل نارضایتی از اجرا «هو» شدند.

خیلی‌ها معتقدند، اجرای این گروه بسیار هیجان‌انگیز است و خیلی‌های دیگر را هم صرفا پذبرایی پیتزایی است که به کنسرت‌های این گروه می‌کشاند.

دینه والمر درباره اینکه چگونه اشعارشان را با مضمون پیتزا اجرا می‌کنند،‌توضیح داده است: «طولی نمی‌کشد که شما هم می‌توانید، همه کلمه‌ها را با پنیر و یک تکه پیتزا جابجا کنید.
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
 سپاس شده توسط TARA* ، DRM ، ش ش ش شیطونک 16 ، قرقی ، The Darkest Light ، شکوفه2 ، ❤R@TA❤ ، ارمیتاخوشگله ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥
آگهی
تشکرHeart
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
یک کنسرت خوشمزه...
عاشق زندگی
والبته
.
.
.
U.KISSHeart
پاسخ
جالب بود سپاس
پاسخ
کجاس بریم اونجا ههههههههه
پاسخ
چ جالب 3پآُس...
پاسخ
آگهی
چ کنسرت خوبیه ها جالب بود مرسی Heart
کنسرتی که با پیتزا از شما پذیرایی می‌شود! 1 
پاسخ
مرسی باحال بود
تو بسرا یه حسی هست که بهش میگن (غیرت)وبه همون حس تو دخترا میگن(حسادت)ولی من به دو تاش میگم عشق چون اگه عاشق نباشی نه حسادت می کنی نه غیرتی میشی......
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+تصاویر دختری که هشت سال است فقط پیتزا میخورد+ت
  پیتزا دسر
  پیتزا فاطما گل هم رسید / اثاث‌ کشی با ماشین آتش‌نشانی / ماشین دست‌ساز یک بچه تهرانی
  دزدیدن جالب پیتزا پپشت چراغ قرمز.....عجججججججججب
Sad انعام 1000 دلاری ستارگان به پیك پیتزا در مراسم اسكار!
  از پیتزا تا سوسک در خودپرداز! +عکس
  ادکلنی عجیب با عطر پیتزا! +عکس
Wink همه چیز درباره پیتزا، مهمان ایتالیایی ! + عکس (مخصوص عاشقان پیتزا)
  ایده جالب تبلیغ پیتزا فروشی
Wink آموزش تصویری / چگونه از خواهر شوهر پذیرایی کنیم؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان