نظرسنجی: کدوم واچ داگز یا جی تی ای وی
این نظرسنجی بسته شده است.
جی تی ای V راک استار
63.64%
7 63.64%
واچ داگز یوبیسافت
36.36%
4 36.36%
در کل 11 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کدومش؟؟؟؟؟؟؟؟ بسرا بیاین

واچ داگز یا جی تی ای وی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرکت یوبی سافت بازی جدیدی را با نام watch dogs در سبک جهان ازاد (open world) معرفی کرده است.خیلی ها این بازی را در مقابل بازی gta v می بینند.
طراح داستان این بازی kevin short است و
جوناتان مورین مسئول ساخت این بازی است
.این بازی در e3 نمایش داده شد.پلتفرمر های این بازی : pc xbox ps3

بازی در شهر شیکاگو رخ می دهد.شخصیت اصلی بازی aiden pierce نام دارد.کار او تعقیب کردن و نظارت مخفیانه بر روی یک سری افراد هست.او یک dexter هست و کار او مجازات افراد مخصوص است.او با استفاده از اطلاعات و مدارک ان افراد انها را شناسایی می کند و کاری که می خواهد را با انها انجام می دهد.هدف او مجرمی است که به اشتباه تبرئه شده است نام این فرد demarco است.در دموی بازی aiden می گوید من می خواهم تو را پیدا کنم و باطن تو رو به همه ی جهان نشان بدم.در دمو صحنه ای است که aiden pierce وارد یک club می شود و از افراد مختلف بازجویی می کند.همچنین او می تواند همیشه به چنین مکان های برود و ماموریت های دلبخواه خود را انجام دهد.

جی تی ای 
زمانی که سخن از سبک Open World به میان می آید بدون شک نام اولین عنوانی که به ذهن می رسد سریGrand Theft Auto  می باشد . راکستار خالق این سری  توانسته است…
 در هر نسخه از آن دست به ابتکارات و نوآوری های فوق العاده ای بزند و آزادی عمل واقعی را در اختیار مخاطب قرار دهد . اصلی ترین نکته ای که سبب شده است تا این سری به محبوبیت فوق العاده ای دست یابد ، ارایه ی تجربه ای ناب از زندگی واقعی در قالب یک بازی ویدویی می باشد .
 داستان این سری در واقع داستان واقعی آمریکا است ، کشوری که خرید و فروش اسلحه در آن آزاد است و هر لحظه ممکن است فردی توسط دیگری کشته شود ، کشوری که در آن بسیاری از مردم تنها راه پول در آوردن را سرقت و جرم می دانند و قهرمانان این سری نیز شخصیتی از دل همین مردم می باشند . راکستار با درک بسیار مناسب از وضعیت جامعه آمریکا دست به خلق عنوانی زده که بیش از پیش درک این مسائل را امکان پذیر تر می کند . آخرین نسخه ی این سری یعنی GTA IV  این رسالت را به نحوه ی عالی انجام داد و داستان زندگی فردی را به تصور می کشید که از کشوری دیگر به آمریکا سفر کرده است تا از راه جرم و جنایت به پول دست یابد و این همان نکته ای است که در بالا به آن اشاره شد .  حال که این نسل کنسول ها یعنی Xbox 360  و PS3 به روز های پایانی خود نزدیک می شوند راکستار می خواهد با انتشار پنجمین نسخه از این سری یعنی [b]Grand Theft Auto V [/b]بار دیگر مرز های سبک Open World را گسترش دهد و این بازی را به افسانه تبدیل کند .  اینبار راکستار ریسک بسیار بزرگی انجام داده است و شخصیت های قابل بازی را به سه نفر افزایش داده است و شما باید در قالب هر یک از آن ها به رویایشان دست یابید .

به نظر من جی تی ای وی من هر دو رو دارم از هر دوهم خوشم میاد خیلی هم باحالن تمومشونم کردم ولی جی تی ای مراحلش باحال ترهHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط m.abdollahi ، ~Mahnaz~ ، בחור משוגע ، BlAcK dAy ، فاطمه:ef ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، rezaak ، fate min
آگهی
(16-06-2014، 9:30)marjan99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکدوم بااون موضوع مسخرتDodgy
دهنتو ببند بابا تو میدونی بازی چیه حرف مفد میزنی
پاسخ
بی مزه بود اه حالم بهم خوردggreggreggreggreggreggreggreggrep343p343p343antisirkantisirkp343antisirk
پاسخ
(16-06-2014، 11:40)لیدا پرنسس قلب ها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی مزه بود اه حالم بهم خوردggreggreggreggreggreggreggreggrep343p343p343antisirkantisirkp343antisirk
نظر ...........نده
پاسخ
واچ داگز یوبیسافت*
مرسیــــــــــــــــ...
کدومش؟؟؟؟؟؟؟؟ بسرا بیاین 1

پاسخ
دآدآشم میگــه

جـی تـی اِی
پاسخ
آگهی
چرت  خوشم نیومد

البته ببخشید این نظر منهConfusedHuh
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پاسخ
جی  تی ایShyShyShy
ادم فقط یکبارعاشق میشه بعدازاونلاشیمیشه
گفتی دوستم داری من عطسه کردم ببخشیدمن به زرمفت الرژی دارم Sleepy Sleepy
پاسخ
بچه ها خوشتون نیومد تورو خدا حداقل درست بحرفین دیگه من چاکر همتون هم هستم
عاشق زندگی
والبته
.
.
.
U.KISSHeart
پاسخ
جی تی ای
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  با عقل ها ، عکس حل کن ها ...حالا همه بیاین بحلین ،امیدوارم خوب باشه
  جوک خنده دار جدید(بیاین بخونید)
  بیاین تو و اسم خودتونو با دست خط شتری بنویسین!!!!!!!!!!!
  مشاعره(باهر شعری به ذهنتون میرسه)بیاین خوش میگذره
  ما.....{دهه هشتادیا بیاین }ویرایش شد
  گفتگوی تکان دهنده با دختر دوجنسه( همه بیاین)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان