امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اختلاف هومن برق نورد و بهنام تشکر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهنام تشکر
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هومن برق‌نورد
که تاکنون در سریال‌های طنز متعددی همچون دزد و پلیس و دودکش با هم همبازی بوده‌اند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اختلاف هومن برق نورد  و بهنام تشکر 1
 در بخشی از این برنامه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هومن برق‌نورد
به این نکته اشاره می‌کند که همه فکر می‌کنند او و بهنام تشکر با هم فامیل هستند و ادامه می‌دهد: خاطرم هست چند روز قبل شخصی در خیابان من را دید و گفت چرا دیگر با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهنام تشکر
کار نمی‌کنی؟ مگر با او اختلاف داری؟ اصلاً مردم تصور اینکه من و بهنام جدای از هم کار کنیم را ندارند. من در هر حال با آقای رضوی از تهیه‌کنندگان مطرح سینما و تلویزیون قرارداد بستم و سر کاری به اسم سریال «پرده نشین» به کارگردانی بهروز شعیبی هستم.

برق‌نورد به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهنام تشکر
می‌گوید، «من احساس می‌کنم که خیلی بیشتر از دیگران مورد انتقاد قرار می‌گیرم» و در این خصوص مثال می‌زند: دیروز به سوپرمارکت رفته بودم و یکی از هم محلی‌هایم یک انتقاد تند نسبت به بازی من در سریال «روزهای بد به در» داشت. متاسفانه مردم از خیلی مسائل پشت پرده کار ما خبر ندارند و نمی‌دانند بعضی وقت‌ها من بازیگر با یک تصور دیگری سر کاری می‌روم اما متاسفانه چیزی که خروجی کار ما در تلویزیون می‌شود، با تصور من بازیگر تفاوت دارد.

برق‌نورد سپس به کارهای تئاتری‌اش اشاره می‌کند و می‌گوید: از دیگر کارهایی که این روزها دارم، باید به تئاتر اشاره کنم. من از 22 تا 26 خرداد نمایش ترانه‌های قدیمی را به کارگردانی محمد رحمانیان در شیراز بازی خواهم کرد. این تئاتر پیش از این نیز در تهران اجرا شده است؛ البته من جای علی سرابی دیگر بازیگر تئاتر قرار شد حضور پیدا کنم. البته من از خود علی سرابی هم اجازه گرفتم و با اجازه خود او این کار را انجام می‌دهم ؛ اصلاً در صنف ما این امر یک رسم مهم است که اگر قرار باشد جای بازیگر دیگری در کاری بازی کنی حتماً از او اجازه بگیری.

خاطرم هست وقتی این تئاتر در تهران اجرا می‌شد به تماشای کار رفتم و آرزو کردم کاش من جای علی در این تئاتر بودم. در فاصله‌ای کمتر از یک ماه با من تماس گرفتند و گفتند که علی سرابی درگیر کار دیگری در تهران است و نمی‌تواند بیاید و از من خواستند که سر این کار حاضر شوم و امیدوارم این 4 روز یعنی از 22 تا 26 خرداد بتوانم کار خوبی برای مردم شیراز ارائه کنم.

هومن برق نورد
 ادامه می‌دهد: درخصوص تئاتر برای بازی در یکی دو تا کار صحبت کرده‌ام و می‌خواهم در نیمه دوم امسال حضوری قدرتمند در تئاتر داشته باشم. بنده قرار شده است برای شهریور ماه تئاتری را به همراه پارسا پیروزفر کارگردان و بازیگر مطرح سینما تئاتر و تلویزیون روی صحنه ببرم و در مهر و آبان نیز تئاتر دیگری را به کارگردانی نادر برهانی مرند روی صحنه خواهم داشت.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، عسل. ، روناك عاشق ، حسن CR7 ، an idiot ، MR.FARZAM ، ღ℘☂η♪☡ღ
آگهی
بازي شو خيلي دوس دارم
ممنون
دم از بازي حكم ميزني...!
دم از حكم "دل❤" ميزني...
پـــس به زبان قمار برايت مــي گويم…!
قــمار زندگــي را به كــسي با ختم كه"تــك"
"دل❤" را با "خشـت♦" بريد...
جريمه اش "يك عمر" "حـسرت" شد
باخت زيبايي بود…!!!
ياد گرفتم به "دل❤" "دل❤" نبندم
ياد گرفتم از روي "دل❤" حكم نكنم
"دل❤" را بايد "بــُر" زد...
==============================================
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7
اساسا!هومن برق نورد يك بازيگر پرتلاش تلويزيون است و بسيار خوب بازى مي كند. من كه خيلي ازش خوشم مي ياد!Big GrinBig Grin
پاسخ
یعنی بالاخره با هم اختلاف دارن یا نه؟
پاسخ
عاااشق هووومن برقن وردم
خیلی خفنهBig Grin
دمش جیزززز
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7
برق نورد جیگره
خعلی دوسش دارم خدایی
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7
آگهی
دو تاشون با هم خیلی قشنگ بازی می کنند .
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7
جفتشون خوب بازی میکنن
مخصوصا توی سریال ساختمان پزشکان
پاسخ
 سپاس شده توسط حسن CR7

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  با تشکر از فیلترینگ هوشمند!
  دوقلوهایی با 87روز اختلاف سنی +عکس
  اختلاف جنجالی سولماز و احسان دو اسطوره‌ عشق
  سام درخشانی و بهنام صفوی چطورآرزوی دو پسر بچه را بر آورده کردند؟
  موزیک ویدیوی مال تو (کامران و هومن)
  جدیدترین اقدام شکیرا در نورد پسرش+تصاویر
  اکورد اهنگ مگه فرشته هم بده از ابی و کامران و هومن
Thumbs Down تشکر ویژه‌ای داریم ازهنرمندان عزیزمون (خواهشا همه بیاین)
  دوقلوهایی با 87روز اختلاف سنی +عکس
Shocked جنینی که پزشکان را شوکه کرد؟؟؟برای تشکر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان