امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس از سازتان×~

سلام

در اینجا عکس ساز خودتون یا ساز مورد علاقتونُ بذارید : )

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آموزش آپلود کردن عکس و قرار دادن دراین موضوع !!

ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط A R M A N ، *!hasti!* ، Nυмв ، تیلور خوشگله ، ρåяįα..... ، ~ArTaBaNoOs~ ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، نازنین* ، чернаяЛуна ، نیلوفر 2000
آگهی
این عشقم (:

عکس از سازتان×~ 1

بازم اگه ازش عکس گرفتم میذارم (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، Nυмв ، чернаяЛуна
اینم ویولن منه : )
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ArTaBaNoOs~ ، Nυмв ، чернаяЛуна
(10-06-2014، 0:07)ρåяįα..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق گیتارم حال عکس گذاشتنشوندارمSleepy

عآغآ اینجا برا عکسه، اگه عکس داری بذار،،،
« در اینجا عکس ساز خودتون یا ساز مورد علاقتونُ بذارید : ) »

ممنون : )
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/4monhhirxxem91wgkv6h.jpg
عکس از سازتان×~ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، чернаяЛуна
درست شد... فک کنم فقط اون موقع قاطی کرده بود به جهت راه رفتن رو اعصابه من
عکس از سازتان×~ 1
خب... اینم عشقه من. زندگیه من. عزیزه دلم. نفسم. اصن همه چیزم!
اسمشم Herz هست (هرتس) عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1 به المانی یعنی قلب عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1  مسخره هم نکنینممممممعکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1  هنرمندای بزرگم واسه سازشون اسم میذارن خیلیاشون!!!عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1:Pعکس از سازتان×~ 1
راستی ده ماهشه عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1عکس از سازتان×~ 1
خب، اشنا شین

http://8pic.ir/images/yn1794es0c00a6oih73u.jpg

اینجا هم که رفته رو درختعکس از سازتان×~ 1

http://8pic.ir/images/aa1a8pw7oh0vvzbyeicr.jpg

خب، فقط این که برعکسه دیگه. اونو دیگه یه کاریش بکنین
. کامپیوترو بچرخونینBig GrinBig Grin امروز کلا همه چی برعکس شده واسه من

پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، чернаяЛуна ، eɴιɢмαтιc
آگهی
عکس از سازتان×~ 1
Heart
عاشقشمShy
عکس از سازتان×~ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، чернаяЛуна
من‌وویولنم‌‌بالا‌اواتارم
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
 سپاس شده توسط чернаяЛуна
ساز مورد علاقه *_* (:
عکس از سازتان×~ 1
عکس از سازتان×~ 1
عکس از سازتان×~ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
عکس از سازتان×~ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس از سازتان×~ 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس از سازتان×~ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان