امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این خانواده جالب همه چهره مدل شدن دارن!(+عکس)

این خانواده جالب همگی چهره مدل شدن دارند خانواده رولید اهل انگلستان از مادر و پدر گرفته تا سه فرزندشان به طور ژنتیکی شانس دارا بودن چهره مدلینگ را دارند. آنها از این جذابیت خود حداکثر استفاده را کرده و همگی آنها در صدها آگهی تبلیغاتی در زمینه های مختلف ظاهر شده و روزانه مبلغی به ارزش 1000پوند برای عکس برداری دستمزد دریافت می کنند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این خانواده جالب همه چهره مدل شدن دارن!(+عکس) 1
پدر خانواده آنتونی 33 ساله، مادرشان کیمبرلی 31ساله و فرزندانشان تیلی 5، میسی 3 و هنری 18 ماهه رویای افرادی هستند که در زمینه تبلیغات کار می کنند و به همین دلیل این خانواده سالانه هزاران پوند برای چهره فتوژنیک خود، پول در می آورند.به گزارش پارس ناز این خانواده از زمان تولد دومین دخترشان مورد توجه قرار گرفته از آن زمان تاکنون بسیار در این زمینه پرمشغله هستند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کیمبرلی که کار مدلینگ را از 13 سالگی شروع کرده است می گوید:”من فکر می کنم ما بیشتر به این دلیل مورد پسند تبلیغات واقع شده ایم که یک خانواده واقعی از نژادهای مختلف هستیم. زمانی که من اولین بار کار مدلینگ را شروع کردم بیشتر از خانواده ای با مرد و زن سفید پوست و یا مرد و زن سیاه پوست استفاده می شد.
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ
 سپاس شده توسط 7383 ، مهربان ترین دختر دنیا ، ★♕NIGHT STAR♕★
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  چرا دخترا اینقدر دوست دارن به حیوونا آزار برسونن!!!
  همه این حس خوب رو دارن
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  انتقام عجیب بک دختر از پسر مورد علاقه اش بهداز شنیدن جواب رد. از خانواده پسر
  چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی!
  همه خواهر دارن مام خواهر داریم
  احضار کردن جن(1)..واس اونایی که علاقه شدیدی دارن تا ببیننشون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان