امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اصلاح عجیب و باور نکردنی صورت با بیل و تبر +عکس

Heart 
آلکساندر کارپنکو، معلم انگلیسی ۳۵ ساله اهل نیژنی ناوگرود روسیه، با انواع و اقسام وسایل تیز، صورتش را اصلاح می کند که شامل، بیل، تیشه و قیچی می شوند اما هرگز از تیغ استفاده نمی کند.
پس از شنیدن داستان هایی که پدربزرگش از جنگ جهانی دوم برای او گفت، اینکه چطور مردم از هر وسیله ی تیزی برای اصلاح کردن در زمان جنگ استفاده می کردند، آلکساندر در ۱۶ سالگی برای اولین بار اصلاح کردن با تیشه را تجربه کرد. به گمان او تیغ ریش تراشی تجملاتی بود و تصمیم گرفت برای این عادت صبحگاهی از وسایل تیز دیگر استفاده کند.

در بیست سال گذشته، کارپنکو از تمام وسایل تیز نظیر بیل، اسکنه و چاقوهای تیز برای اصلاح موهای صورتش کمک گرفته و مدعی است تا به حال هرگز از تیغ استفاده نکرده است.
این معلم خرافاتی به یاد می آورد وقتی همسرش برای اولین بار او را در حال اصلاح با یک تیشه دید از فکر اینکه قصد خودکشی دارد زیر گریه زد اما در طی سال ها به این عادت عجیب او عادت کرد.

دانش آموزانش هم در مورد تیغ های اصلاح عجیب او شنیده و از او خواسته اند به آنها نشان بدهد چطور با بیل اصلاح می کند اما او درخواستشان را رد کرده است. وی مدعی است اینکار خطرناک است و نیاز به سالها تمرین دارد، حتی خود او هم هر از چندگاهی صورتش را می برد.

کارپنکو به خبرنگاران گفته است عاشق بوی فلزات است در عین حال ترس حرکت چنین تیغه های نوک تیزی بروی گلویش و دانستن این نکته که یک حرکت اشتباه می تواند به قیمت مرگ او تمام شود، برای او هیجان انگیز است.

اصلاح عجیب و باور نکردنی صورت با بیل و تبر +عکس 1

❤سپــــــــــــــــاس فـــــــــــرامــــــــوش نشــــــــه بحثــــــــــــ و دعـــــــــوا ممنوع اگـــه مــوضــــــــوعــی تکـراری بــــود لـــیــنــک مـــوضــــــوع رو بــرام پــ خ کنـــــیــد الـــکــی تـــو مــوضــــوع نگــــید تــــکراری اسپـــــــــــــم هم ندیـــــــــــد بــــــــــجاش از دکمـــــــه سپــــــــاس استـــــــــفاده کنــــــــــید بــــــ مـــــــوضـــــــوعاتــــ دیگـــــــــرمـــــــــــم ســـــــــــر بزنِــــــــید مـــرســـی از هـــــمــــه دوســــتان❤
پاسخ
 سپاس شده توسط فاطمه خانم ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، . . . P oo R ! A . . . ، farsi1 ، سانا50 ، TARA* ، BlAcK dAy ، rezaak ، نفس. ، ahede ، **li@** ، -Edgar ، Interstellar ، -Nᴇɢᴀʀ- ، مهربان ترین دختر دنیا ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺
آگهی
بابا یکی یه ژیلت برسونه به این یارو تا خودشو نکشته!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
دیوونس به جون خودم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، مجيد خوش تيپ
عجب ديونه اي
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، مهربان ترین دختر دنیا
دیوونهDodgy
ببین عزیزم اگه ی اشتباه کنی که ناراحت بشم
من مث تتلو نیستم وسط خیابون جیغ و داد کنم
من دقیقا مث آرمینم زنده به گورت میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
این دیگه اخر خشونت...
اگه اینجوری صورتشو میزنه موقع دعوا زنشو چطوری میزنهHuh

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
چ باحال!خیلی حال میده!

ولی من اصن ن سیبیل دارم ن ریش!cryingcryingSad
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
اخرش گردنش رو میبرهBig Grin

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
خدا شفاش بده
زندگی گاهی من تغیر میکنم

اینگونه

پاسخ
طفلی مجبوره حتما دیگ وگرنه چه کاریهExclamation
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  ارتودنسی دندان چه کمکی به اصلاح طرح لبخند می کند؟
  پای راست شما احمق است، باور نمی کنید؟ پس این تست را انجام دهید!!؟
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل
Smile ☼عجیب ترین کلاه های دنیــا+عکس☼
  عجیب ترین حیوانات و جونور های عالم!!!!!!!!!!+18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  مردی با عجیب‌ترین اعتیاد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان