امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231
*^_^*
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ
آگهی
(08-06-2014، 18:54)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:52)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:50)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:48)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه چه مسخره بازی شده هاا
الان یه سوالی برا من پیش اومد مگه بعد از 4 تا ستاره زرد بزرگ 1 دونه قرمز قرار نبود بیاد ؟

نه یه پلانتینی میدی

(08-06-2014، 18:51)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231
چه چشمکی میزنه! (:3

اونم 5 تاBig Grin
بعد این 5 تا چیه؟ :|
باز یکی یکی که برسه به 4 کوچیک
(08-06-2014، 18:54)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایـــــــــــــآ....Angel
از این ستاره ها (ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231) به ما نیز عطا بفرما!Angel
الهـــــــــــی آمــــــــین!Angel

داری شما
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ
سلام...............HeartHeartHeartHeart

جون عمتون ی محل بدید خودم 2دقیقه دیگه میرمRolleyesUndecided
 سپاس شده توسط امیررضا* ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ✘v!☻lent girl✘
عرفان حلال زادسا! :|
:|
Hein¿
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mσηѕтєя Gιяℓ
بدرود دیگه
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ∆ MeRzaD ∆
آگهی
(08-06-2014، 18:54)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تُ میری منت کشی احمد که برگرده ؟! نه تُ الان میری یا رضا ؟!

من باس برم غرورمو بشکنمـ در حالی که هیچی تقصیر من نیس ..

شوخی ؟! آره بیان تو پروفم شر و ور بنویسن میشه شوخی ..

پ.خ هاش با احمد .. هع .. مرسی واقعا ..

من دیگه حرفی ندارم.. با هیچکدومتون حرفی ندارم

خوب خودتون رو نشون دادید ..

هر کاری بخواد میکنه رضا بر میگردی ازش طرفداری میکنی ..
احمد رو ول کُن اونش با من ..

احمد رضا رو که خوب میشناسه ..

ای رضا ی فلان فلان نشده با اکانت من ب هزار نفر پ.خ داده ب هزار نفر .. !

تو نمیخواد خودتو کوچیک کُنی ..

تو هم در خیلی از مواقع از احمد طرفداری کردی (:

دیدی چقد حس بدیه وقتی بین دوست صمیمیت و عشقت از عشقت طرفداری کنی چقد میسوزی ؟

اون روزی که من بات دعوا کردم رو ب یاد بیار !

منم همین حسی که داشتی رو داشتم !

ببین فاطی !

همه اینا خاطره میمونه ..

اینجا دنیای مجازیه !

آدماش شاید مجازی باشن ولی دلشون که مجازی نی [ چ ربطی داشت رو نمیدونم :| ]

ولی در کُل ..

اگه نگران احمدی .. احمد با من ..

گهه خوری های رضا رو هم خودم تمیز میکنم ..

خدا شاهده .. من نع از تو طرفداری کردم نع از رضا !

الان دارم این همه فحش میدم ب رضا .. این طرفداریه ؟
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺩﯾﺪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﺳﺎﺩﻩ ﺍﺱ ﮔﻮﻟﺶ ﻧﺰﺩ ﺑﻠﮑﻪ ﯾﺎﺩﺵ ﺩﺍﺩ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﭘﺴﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﮔﻮﻝ ﻧﺨﻮﺭﻩ ...
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﮔﯿﺮﺵ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﻋﺎﺷﻘﺸﻪ ...
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﭘﻮﻝ ﻧﯿﺎﺯﺷﻮ ﻧﻤﯿﺨﺮﻩ ....
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﻋﺸﻘﺶ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﻮ ﮐﻨﺴﻞ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﻪ ﻋﺸﻘﺶ ﻣﯿﺮﺳﻪ ...
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻋﺸﻘﺶ ﻋﺸﻘﻪ ...
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﻬﺶ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﮐﺮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﻟﺶ ﮐﻨﻪ ﻧﺼﯿﺤﺘﺶ ﮐﺮﺩ ...
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﺣﺎﺿﺮﻩ ﺳﺨﺘﯽ ﺑﺒﯿﻨﻪ ﺍﻣﺎ ﻏﻢ ﻋﺸﻘﺸﻮ ﻧﺒﯿﻨﻪ ....
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﺩﻭﺱ ﺩﺧﺘﺮﺷﻮ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺧﻮﺩﺷﻢ ﺩﻭﺭ ﺑﻘﯿﻪ ﺧﻂ ﻗﺮﻣﺰ ﻣﯿﮑﺸﻪ ....
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﺵ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻫﺎ ﺗﻮﻣﻦ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﺟﻠﻮ ﭘﺎﯼ ﻫﺮ ﻫﺮﺯﻩ ﺍﯼ ﺗﺮﻣﺰ ﻧﻤﯿﮑﻨﻪ ....
ﺳﻼﻣﺘـــــــــــﯽ ﭘﺴـــــــــــﺮﯼ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﺧﻮﺷﮑﻞ ﺗﻮ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﺳﺮﺷﻮ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﻣﯿﻨﺪﺍﺯﻩ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﻫﺮﭼﯽ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﮐﻮﭼﯿﮑﻪ ﻋﺸﻘﻤﻢ ﻧﻤﯿﺸﯽ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ♥CRAZY G!RL♥
(08-06-2014، 18:55)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:54)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:52)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:50)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-06-2014، 18:48)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه چه مسخره بازی شده هاا
الان یه سوالی برا من پیش اومد مگه بعد از 4 تا ستاره زرد بزرگ 1 دونه قرمز قرار نبود بیاد ؟

نه یه پلانتینی میدی

(08-06-2014، 18:51)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231
چه چشمکی میزنه! (:3

اونم 5 تاBig Grin
بعد این 5 تا چیه؟ :|
باز یکی یکی که برسه به 4 کوچیک
(08-06-2014، 18:54)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایـــــــــــــآ....Angel
از این ستاره ها (ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 138(2) ஜ۩۩ஜ 231) به ما نیز عطا بفرما!Angel
الهـــــــــــی آمــــــــین!Angel

داری شما

اخه 5 تا کجا یدونه کجا!

یا نسخش خراب شده یا شماها کلا نمیحرفین! :/

:| خوب شماها نمیحرفین! _-_
 سپاس شده توسط امیررضا*
چقد خودمو زدم
ميخواستم دست رو بچه بلند نكنم
حواسم نبود موبالم خورد تو دهنم
يني كلا
هيچي-_-
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، #marya#

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان