امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مورينيو: لمپارد مي‌تواند مربي‌آينده چلسي شود

به باور ژوره مورينيو روزي خواهد رسيد که فرانک لمپارد روي نيمکت داغ مربيگري استمفوردبريجي‌ها بنشيند.
 در شرايطي که هفته گذشته لمپارد پس از 13 سال حضور در تيم چلسي به دوران حضورش در اين تيم آبي‌پوش با امضاي قرارداد با تيم آمريکايي اف.ث نيويورک خاتمه داد، سرمربي پرتغالي لندني‌ها باور دارد در آينده اين ستاره کهنه‌کار بازخواهد گشت و در سمت سرمربي در کنار استمفوردبريجي‌ها خواهد بود.

وي گفت: نمي‌توانيد تجسم کنيد تصميم ترک اينجا چقدر برايش سخت بوده است. فقط اين نکته را مي‌دانم او مي‌داند از چه چيزي صحبت مي‌کنيم.

مورينيو ادامه داد: وقتي خبر حضورش را در تيم جديد شنيدم، خوشحال شدم. چون اطمينان دارم او روزي به چلسي بازخواهد گشت.

مربي پرتغالي افزود: در چلسي همه حتي رومن آبراموويچ دوست دارند او به چلسي بازگردد. همان بازيکني که شماره يک تيم در چند سال گذشته بوده است. وي مي‌تواند مربي تيم شود. قادر خواهد بود کارش را از آکادمي باشگاه شروع کند و حتي دستيارم شود. زيرا واقعا جوهره مربيگري دارد. حتي مي‌تواند مدير ورزشي شود.
مورينيو: لمپارد مي‌تواند مربي‌آينده چلسي شود 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ۵ روزی که می‌تواند لیگ‌برتر را متوقف کند
  هیچ‌کس نمی‌تواند استقلال را بخرد!
  اونای امری: نیمار می‌تواند به امپراتوری مسی و رونالدو پایان دهد
  جورجینیو: لمپارد دلیل ماندن من در چلسی بود
  اتوئو: کسی نمی‌تواند مسی را پشت سر بگذارد
  منشی‌زاده: سعادتمند هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد
  خطیر: زنوزی فکر کرده چون پول دارد می‌تواند هر غلطی دلش خواست بکند
  درودگر: شستا می‌تواند از تبلیغات تیم ملی نفع ببرد
  نیمار نمی‌تواند به فرانسه برگردد
  پله: مسی با کمی شانس می تواند قهرمان جهان شود

پرش به انجمن: