امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرداخت بدهی

پرداخت بدهی :
در کتاب مکارم الاخلاق از حسین بن خالد نقل می کند که من وقتی که در بغداد بودم سیصد هزار درهم بدهکار

بودم این بدهکاری به چهارصد هزار درهم رسید طلب کارها رهایم نمی کردند بالاخره بطور مخفیانه به قصد حج و

دیدن امام رضا علیه السلام خارج شدم اما متاسفانه نتوانستم خدمت حضرت برسم . پس برای حضرت از حال

و روزم نوشتم . حضرت در کنار نامه ام نوشت بعد از هر نماز واجبی این دعا را سه مرتبه بخوان که انشاء الله

حاجتت برآورده خواهد شد اما دعا :

اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ‏ بِحَقِ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْحَمَنِي بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ‏ بِحَقِ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَرْضَى عَنِّي بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ يَا لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ‏ بِحَقِ‏ لَا إِلَهَ‏ إِلَّا أَنْتَ أَنْ تَغْفِرَ لِي بِلَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ

این شخص می گوید این عمل را ادامه دادم تا چهار ماه گذشت تمام دیونم پرداخت شد و چیزی حدود صد

هزار درهم هم موجودی من بود
ا♥

پرداخت بدهی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط الیکا0 ، *ArAsH*
آگهی
ممنونم خوب و پر فایده بود
مثل همیشه
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ArTaBaNoOs~
ممنونم خوب و پر فایده بود
مثل همیشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرداخت بدهی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ArTaBaNoOs~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان