امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مارک آنتونی به خاطر زشتی اش به شهرت رسید! + عکس

Rainbow 
مارک انتونی به خاطره زشت بودن به شهرت رسیدم مارک انتونی در مصاحبه ای اختصتی با یک مجله تناسب اندام برای مردان گفته است که هنگامی او کودک بوده است پدرش به او گفته است که پسری زشت است و همین باعث شده است تا به دنبال تقویت اعتماد به نفس خود باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مارک آنتونی به خاطر زشتی اش به شهرت رسید! + عکس 1

او میگوید که بعد از این حرف پدرم به دنبال ارتقا خلقیات و روحیات خود بودم به گزارش پارس ناز تا بتوانم عدم جذابیتم را از این طریق جبران کنم.و حالا او به عنوان یکی از مشهور ترین و موفق ترین خواننده های چند سال اخیر پاپ از محبوبیت و شهرت بالایی برخوردار است و خیلی ها هم او را یکی از جذاب ترین های پاپ میدانند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

او میگوید:چند روز پیش به پدرم گفتم که بابا یادته که به من میگفتی تو زشتی و هیچ جذابیتی نداری؟پدرم هم در جواب به من گفت که الان هم این را میگویم.او از سال ۲۰۰۴ تا سال ۲۰۱۲ همسر جنیفر لوپز یکی دیگر از خواننده های مطرح پاپ امریکا و  دنیا بود.او از جنیفر لوپز یک دو قلوی شش ساله و از روابط قبلی خود هم سه فرزند دیگر دارد که مجموعا ۵ فرزند را زیر پوشش خود میبیند.
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak ، ~Mahnaz~ ، Jack Daniel'ѕ ، HediVampire ، Y.a.S.a.M.i.N ، باران20
آگهی
آره خـُـب...یکمـی زشت و ترســناکــه!!×!
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Y.a.S.a.M.i.N ، باران20
بدبخت کجاش زشته ؟؟؟؟
به این خوش تیپی
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
زشت تر از اینم هس ! (؛
ولی مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط باران20
باباش راس ميگهBig Grin

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان