امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خدمات اجتماعی استالین به نقل ویکیپدیا

نقل قول: بر پایه حرف چریچله که گفته بود ما به شوروی کمک کردیم.
پس سند هایی هم که خود روس ها هم دارنشون و گه گاهی میشه توی مستند ها دید دروغه ؟؟؟؟ و سند های توی بایگانی ایران که نشون میده از طریق ایران چقدر غربی ها به شوروی کمک کردن هم دروغ؟؟؟؟ شما روزنامه و کتاب نمی خونی؟؟؟
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
آگهی
نقل قول: سینا جان جز کمک های پولی مگه کمک های صنعتی نظامی نبود که با خط راه اهن ایران به شوروی می رفت؟؟؟؟ مگه فولاد نبود که با کشتی به شوروی از راه های گوناگون برده می شد؟؟؟؟ نیکلا جان کمی تحقیق کن
.
در دوره رضاشاه هیچ کمکی به شوروی ارسال نشد همین طور دوره محمدرضا پهلوی.
فرید شوروی اصلا فولاد نیاز نداشت.انگار اطلاعات نداری!!!!!شوروی خودش کلی معدن فولاد داره.تازه فولاد هم صادر می کرد.
Big Grin
نقل قول: نام ببر.(می دونم که شمار چندانی نبودن چیز هایی که استالین پیش از جنگ جهانی بر طرف کرد)

استالین 1بی سوادی رو بر طرف کرد2 کشور رو از کشاورزی به صنعتی پیشرفت داد3بیماریهای واگیردار خطرناک(که حتی تزار وخانواده اش هم می گرفت)دردوره استالین مردم شوروی نگرفتن4ارتش شوروی رو قبل از جنگ جهانی قدرتمند کرد وفرماندهان خائن رو پاکسازی کرد5 در کشور سرمایه داری دولتی برقرار کرد(درزمان لنین سرمایه داری چه خصوصی وچه دولتی ممنوع بود و...
نقل قول: در مورد هیتلر که خیلی جا ها میشه دید که غربی ها واقعا بدجنسی کردن ولی در مورد استالین همه چی روشن هست تنها نیاز به زحمت شما هست که بری مطالعه کنی و انقدر شیفته ی کمونیسم و شوروی و استالین نباشی . این تعصب هست.
نباید تبعیضی قائل شد امروزه وضع استالین هم بسیار بد است.الآن سی میلیون عکس تمسخر آمیز از استالین وهیتلر در اینترنت هست.
واقعا انصافه که این فردی که برای مردمش اینهمه زحمت کشید یا حتی هیتلر که برای مردمش زحمت کشید اینگونه خوار شوند.
حتما شخصیت کارتونی به اسم سوپر ماریو رو می شناسید.متاسفانه باید بگم غرب برای تمسخر استالین اینو درست کرد.
خدمات اجتماعی استالین به نقل ویکیپدیا 3
آیا این انصافه؟؟؟
یا این انصافه؟؟؟
نخندینDodgy

نقل قول: پس سند هایی هم که خود روس ها هم دارنشون و گه گاهی میشه توی مستند ها دید دروغه ؟؟؟؟ و سند های توی بایگانی ایران که نشون میده از طریق ایران چقدر غربی ها به شوروی کمک کردن هم دروغ؟؟؟؟ شما روزنامه و کتاب نمی خونی؟؟؟
مربوط به جنگ جهانی دوم بوده.نه قبلش ونه بعدش کمکی نمی شد زیرا پادشاهی ایران رژیمی خصیص وامریکا گرا بود.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
نقل قول: در دوره رضاشاه هیچ کمکی به شوروی ارسال نشد همین طور دوره محمدرضا پهلوی.
فرید شوروی اصلا فولاد نیاز نداشت.انگار اطلاعات نداری!!!!!شوروی خودش کلی معدن فولاد داره.تازه فولاد هم صادر می کرد.
فولاد تی فرایند تولید می شده نه این که همین جوری از منابع استخراج کنن.
من اطلاع ندارم؟؟؟ کی به کی میگه. در زمان رضا شاه: رضاشاه اجازه داد که از راه اهنش استفاده بشه در رساندن چیز های گوناگونی به شوروی از سوی غرب. این چیزی هست که در چند مستند و اخبار و روزنامه خوندم. شک هم ندارم بهش.

معادن اهن در شوروی زیاد هست و زیاد بوده ولی در اون زما شوروی یک کشور فقیر و با صنعتی ضعیف تر نسبت به المان بوده به همین جهت نیاز به کمک غرب داشته. به ویژه در مورد فولاد. من این چیز رو از خیلی ها شنیدم و در چندین جا هم خوندم. ولی چون قضیه خوندن این چیز مربوط میشه به 5 سال پیش یادم نیست که کجا خوندمشون که بهتون بگم. ولی یک گزارش خبری رو یادم هست که شبکه من و تو همین چند ماه پیش گذاشته بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، در جستجوی حقیقت
نقل قول: معادن اهن در شوروی زیاد هست و زیاد بوده ولی در اون زما شوروی یک کشور فقیر و با صنعتی ضعیف تر نسبت به المان بوده
این طور نبوده شوروی وضع صنعتش بهتر بود.
شوروی کلی معدن فولاد داره.اصلا فولاد میخوادش چ کار شما نقشه طبیعی شوروی سابق رو نگاه کنین.می بینین پر از معادن فولاد و... است.
مواد خام برای شوروی یک چیز فراهم بود.واین سبب می شد به کشورهای دیگر محتاج نباشن وخودشون خود کفا صنعتی بشن.

.
نقل قول: ولی یک گزارش خبری رو یادم هست که شبکه من و تو همین چند ماه پیش گذاشته بود.

دیدی گفتم حرف حرف غربیا وتوطئه است.همین من وتو شبکه ای بهایی است.گفته شده بود به نازی سنتر هم توپیده بودن ولی باعث تبلیغشون شدهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
نقل قول: استالین 1بی سوادی رو بر طرف کرد2 کشور رو از کشاورزی به صنعتی پیشرفت داد3بیماریهای واگیردار خطرناک(که حتی تزار وخانواده اش هم می گرفت)دردوره استالین مردم شوروی نگرفتن4ارتش شوروی رو قبل از جنگ جهانی قدرتمند کرد وفرماندهان خائن رو پاکسازی کرد5 در کشور سرمایه داری دولتی برقرار کرد(درزمان لنین سرمایه داری چه خصوصی وچه دولتی ممنوع بود و...
همه این ها به طور ناقص پیشرفت داده شد. یک سریالی بود نامش رو یادم نیست در چند جا نشون می داد.(که یکی از شبکه های پارسی زبون هم نشون داد). در مورد یک دکتری بود که خود روس ها فیلم رو ساخته بودن و در مورد زمان استالین بود و لنین که چقدر مملکت بدبخت و بی سواد نشون داده می شد(بر پایه خاطرات راستین یک دکتر روس بود). چند فیلم جنگی و درام دیگر هم دیدم که همه صحنه ها جوری هستن که شوروی رو بدبخت نشون میده و حتی مستند هایی هم در مورد شوروی میشه دید گه گاهی که نشون داده میشه چقدر فقیر و بیچاره وجود داشته.
داس و خنده رو دیدی؟؟؟ یک برنامه خیلی خوب و خنده دار هست از رنج های مردم شوروی. طنز راستینی هست همراه با خاطرات و فیلم های راستین از شوروی استالینی و پس از استالینی.

نقل قول: دیدی گفتم حرف حرف غربیا وتوطئه است.همین من وتو شبکه ای بهایی است.گفته شده بود به نازی سنتر هم توپیده بودن ولی باعث تبلیغشون شده
یکمی به نازی سنتر توبیدن ولی به قول خودت باعث تبلیغ شد که واسه نازیسنتر بهتر شد.Big GrinBig GrinBig Grin
اقا شما هر چی در ایران نباشه رو میگی واسه غربی ها هست و غربی ها بد ما رو می خوان و این چیز ها واسه شستوشوی ما هست. یکمی منطقی باش. همه چیز رو از چند دیدگاه نگاه کن.
من خودم چند تا اخبار رو نگاه می کنم تا به منطقی ترین چیز برسم.

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، در جستجوی حقیقت ، 1939
اینها نمونه ای از تهاجم غرب وناتو به استالین است.درمرود هیتلر وآلمان نازی هم هزاران فیلم وجود دارد.
خیلی بی انصافی است که فرد به اون فیلم ها وتاریخ های نوشته شده توسط فاتحان توجه کند.

غرب از این توطئه ها زیاد گذاشته.غرب ضد خود ما هم از اینجور مستندات ساخته...

نقل قول: اقا شما هر چی در ایران نباشه رو میگی واسه غربی ها هست و غربی ها بد ما رو می خوان و این چیز ها واسه شستوشوی ما هست. یکمی منطقی باش. همه چیز رو از چند دیدگاه نگاه کن.
من خودم چند تا اخبار رو نگاه می کنم تا به منطقی ترین چیز برسم.
در نظر بگیر که ما الآن در جنگ نرم هستیم
SleepySleepySleepyBlushBlushBlushBlushBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
(10-07-2012، 22:51)در جستجوی حقیقت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز دوباره شما بدون اطلاعات تاریخ رو تحریف نکنید جناب Nicola!
از هر کسی دوست دارید بروید بپرسید البته به شرطی که طرف اطلاعات درست و حسابی داشته باشد
روسیه از سال 1910 تا 1947 از امریکا از انگلیس از فرانسه خصوصا انگلیس کمک دریافت می کرد و این کشور ها روی صنایع روسیه و شوروی که بعدش بود سرمایه گذاری کردند
شوروی هر چه داشت از همان پول ها داشت

شوروی زمانی که تاسیس شد کمکهای بیکرانی از طرف یهودیان ساکن امریکا و انگلیس دریافت کرد و سپس هم بصورت قانونی از طرف دولتهای این کشورها کمک دریافت می کرد
سهم شوروی در میزان دریافت کمکها پس از جنگ جهانی دوم بیش از همه بود

یهودیان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
استالین کسی بود تمامی دیپلمات های یهودی رو کشت !
سازمان انکادو رو از یهودیان پاکسازی کرد
ارتش استالین خودش به وجود امد

چجوری هیتلر خودش کشور رو گسترش داد و استالین به کمک یهودیان ؟؟!!!!!!!

استالین در تمامی جشن هاش یهودیان رو مسخره می کرد
در ضمن دوستان یهودی استالین برای رهایی از مرگ اسم خودشون رو عوض می کردند و می گفتند :
((رفیق استالین ما بلوشیک هستیم نه یهودی !!!!))

اتحاد جماهیر شوروی بر پایه علم و صنعت و زحمات خودش رشد کرد و رقیبی قدرتمند تر از امریکا شد
در طی سال های 1950 تا 1991 ارتش امریکا از نام ژنرال های شوروی به لرزه در می امد

همه این ها تبلیغات غرب هست تا کشور شوروی رو کشوری فاسد قلمداد کنه

ولی دنیا هرگز کشوری به فاسد بودن امریکا ندیده و نخواهد دید
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، 1939
(10-07-2012، 18:29)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من کمونیست دیگه به تاریخ پیوسته.

چین هم دیگه کمونیستی نیست اگر بود تا حالا پوکیده بود!

یکی دو تا کشور عقب مانده داغون فقط کمونیست هستن که آن ها هم به خاطر طرز فکر خراب و خشک بر این طرز فکر مانده اند!(چون دیکتاتوری در عصر حاضر معنی دیگه ای در طرز فکر ان ها نمی دهد)

این کشورهای جدا شده از شوروی هم این قدر زجر و بدبخی کشیدن از دست این کمونیست که کلن از بین بردنش...
از یه نفر شنیدن بر اثر قحطی و گرسنگی که این کمونیست ها بر سرشون اوردن مثلا تو تاجیکستان مردم همدیگه رو می خوردن!!!

با شما موافقم هستم
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
امریکا هیچ گاه نخواهد گذاشت که بزرگانی چون هیتلر و استالین در ذهن مردم باقی بماند
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭
درسته کمونیست همون اول نابود بود.اما چیزی که ما ازش سخن می گوییم فلسفه ای کامل تر از کمونیسم یعنی استالینیسم است
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نظر شیخ فضل الله نوری در مورد تاسیس مدارس دخترانه به نقل ویکیپدیا
  زمینه‌های اجتماعی وقوع انقلاب اسلامی
  اندیشه ها و آرمان های اجتماعی صدراعظم شهید
  هیتلر-استالین-روزولت-چرچیل
  اعلام دلیل مرگ «استالین» پس از ۶۰ سال
Photo تصاویری از ژنرالیسم(فیلد مارشال)#استالین# در جنگ جهانی دوم
  دوره استالین قسمت دوم
  دوره استالین قسمت اول
  تخریب سازی ومخدوش کردن چهره استالین از سوی غرب
  گندم های جیب استالین! 1

پرش به انجمن: