امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بدوبیاتو........خیلی باحاله نیومدی ازدست رفته هااااااااااا

Wink 
فقط کره و دابل اسامروز میخوان جشن فارغ التحصیلی بگیرن؛ قبل از رفتن به مدرسه هانی یه کادو به سونگجو میده؛ اونم بدون شوق خونسرد( اه کفر آدم رو در میاره) میگه چیه؟ یه کادو برای این مدت و فارغ التحصیلی و ...؛ بعد نگاش میکنه میگه این دیگه چیه؟؟؟(نه واقعا چیه؟)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدوبیاتو........خیلی باحاله نیومدی ازدست رفته هااااااااااا 1

-ماساژور سره؛ میگفتی سر درد دارم، برات خوبه!
-این به درد خودت میخوره؛ بعدم میره.
مادر میرسه و میگه وای وای این مدت دیر میومدی به خاطر این بود( سونگجو هم گوش وایساده بود)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
توی مراسم، هانی قرار بود به عنوان نماینده کلاس هفت بره بالای سن، دوستاشم گفتن: هانی، نماینده کلاس یک سونگجوئه، پس نرید اون بالا و با هم دعوا کنید!
از طرف دیگه هم جونگو به سونگجو میگه: شنیدم میری دانشگاه پارانگ، چه فکری تو سرته؟ ها ؟
سونگجو هم میگه: چه فکری تو سرمه؟ میخوام عکس العمل تو رو ببینم!!!
مراسم شروع میشه، هانی هم خیلی استرس داره؛ مدیر عجایب امسال دبیرستان رو میگه: یکی اینکه اوهانی از کلاس هفت میره دانشگاه پارانگ، و دیگری اینکه باک سونگجو هم از کلاس یک میره دانشگاه پارانگ!!! با عقل جور در میاد؟؟؟؟
سونگجو میره یه مشت اراجیف به هم میبافه، و در آخر هم حرفی که هانی از قول مادربزرگش گفته بود رو تکرار میکنه؛ هانی میره بالا، دوباره میزنه تو توهم، که انگار با سونگجو تو کلیسا ایستاده و اینجا ومراسم عروسیشونه، یهو وقتی مدیر اسمش رو صدا میکنه، میگه بله...!!!!! بعدم یه گند دیگه میزنه و وقتی داره از پله ها میاد پایین میفته! خلاصه کل جمع رو شاد میکنه.
همه میخوان با سونگجو عکس بگیرن؛ اینم که اصلا اهل این مسخره بازیا نیست؛ خیلی با حال هم حال این دختره پررو، جانگمی رو گرفت.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد مادر هم گفت هانی بیا با سونگجو عکس بنداز. هانی هم گفت نه!( حقم داشت میترسید).  با اصرار مادر راضی شد، عجیب تر اینکه سونگجو هم قبول کرد، و یه عکس صمیمانه با هانی انداخت، موقع انداختن عکس هم به هانی گفت: مشتری بقیش رو خودت بردار( یعنی من فهمیده بودم)، اینم شد عکسشون!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اومدن توی یه رستوران، جشن بگیرن، خودشون دارن میخونن ، شادن ها...! جونگو هم تصمیمی میگیره یه شعر همراه با گروهش برای هانی بخونه، لباس یه جور می پوشن و میخوان که بیان، کلاس یکی ها هم میان همین رستوران؛ اول معلمها با هم بحثشون میشه که شما اینجا چه میکنید و اینا، اما آخرش هر دو کلاس میشینن، هر از گاهی هم به هم تیکه میندازن!
در حین خوندن جونگو، سونگجو خیلی بد حرکات جونگو رو زیر نظر داره، بعد پدر هانی به جونگو زنگ میزنه که رستوران شلوغه و بیا کمک اونم میره؛ پس سونگجو عرصه رو برای انداختن تیکه های دست اولش باز میبینه.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ادامه یکی از جر کشی های دو معلم سونگجو میگه: من هیچ وقت به خاطر یه دختر خنگ مثل اون طندگیم روخراب نمیکنم؛
-خنگ؟؟؟ درسته یه کم برات دردسر درست کردم.
-یه ذره؟؟
- به من یاد دادن هیچ وقت بقیه رو با چیزی که خودت به دست نیاوردی خفت ندی؛
-مردم خودشون باعث خفت خودشون میشن، (هه هه صدای جمع)
-بدجنس، بی ادب، سرد، بدیمن، نامرد
-تو چرا این آدم بی احساس ، سرد و بد یمن نامرد رو دوست داری( بازم هه هه  )؛ تو گفتی خوشحالی از اینکه من میام اونجا، همه جای کتابت اسم منو نوشتی! اصلا اینطوری میتونستی درس بخونی؟
اینجاست که هانی دیگه داره منفجر میشه، از جاش بلند میشه و میگه خودت خواستی، ببینین، و اون عکس دخترونه سونگجو رو نشون همه میده.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سونگجو هم عصبانی پا میشه، عکس رو میگیره و بعد دست هانی رو میگیره و میگه تو با من میای!
-معلومه میخوای چکار کنی؟
-فکر میکنی میخوام چکار کنم؟
-هر کاری کنی من نمیترسم! اول تو منو مسخره کردی؛ ولی من دیگه نمی خوام ادامه بدم. دیگه دوستت ندارم.
-میتونی؟؟
-البته، الان که فارغ التحصیل شدم، علاقم هم به پایان رسید.
-میتونی منو فراموش کنی؟ ( میاد جلوتر ؛ و یه کار شیطنت آمیز میکنه!!!!)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدوبیاتو........خیلی باحاله نیومدی ازدست رفته هااااااااااا 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدوبیاتو........خیلی باحاله نیومدی ازدست رفته هااااااااااا 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاااااااااس ونظربدینااااااااااBig GrinBig Grin
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط rania1381 ، TiN@ JOoOoN ، فاطی کرجی ، r.hadis ، عروسک × ، *★ஜعشق آتشینஜ★* ، "ناتالی" ، وینکس (استلا) ، ♥shaqayeq♥ ، sara92 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، mr.destiny ، ♥♥حصارشب♥♥ ، **elmira** ، جوجه کوچول موچولو ، نمیدانی
آگهی
ممنووون Smile
پاسخ
بی مزه بود :306: :306:
دیدی بعضیا خیلی میخندن هر چی شدن میزنن زیرخنده
همیشه بقیه رو میخندونن بعد یهو میرن تو فکر
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
خب که چی
به سلامتی ...همه دخترای فرشته
پاسخ
؟؟؟؟؟
پاسخ
منظور اصلی رو برسون لطفا Huh
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
آگهی
هاااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیشد حالا؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  100تا اواتار لب[خیلی سخت پیدا کردم]باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  چندتا عکس خیلی باحال
  تنها عکس لو رفته از اتاق خصوصی الناز شاکر دوست
  دراز ترین ماهی دنیا بیا خعلی باحاله. نیای ضرر کردی ها حالا بهت گفتم
Rainbow بالشت هایی جالب و دیدنی با ایده های نو!!خیلی جالب و باحاله!
  انواع جالب پراید+عکس(خیلی باحاله)
Rainbow قاب گوشی خیلی خوشگل <<< نبینی ضرر کردی
  سوتی ای که از دست شبکه ی پویا در رفت(نیای از دست رفته+16)
  تصاویر لو رفته از مونالیزا در زندگی مدرنش O_o !!!
Rainbow عکس های دوستانه دخترانه...خیلی خوججججججل!دخی ها بدووووید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان