امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حسینی: قلعه‌نویی به من لطف دارد/ حضورم در استقلال قطعی نشده است

حسینی: قلعه‌نویی به من لطف دارد/ حضورم در استقلال قطعی نشده است 1

سیدمحسن حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص وضعیتش در فصل نقل و انتقالات گفت: قرارداد من با گسترش فولاد تبریز یک‌سال‌ونیمه بود که نیم فصل آن با خوبی تمام شد و هنوز یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم اما خودم بحث جدایی از گسترش فولاد را مطرح کردم تا بعد از شش هفت سال بازی در تبریز به جای دیگری بروم.اما موضوعی که مهم است یک فصل دیگر با این تیم قرارداد دارم و اگر قرار باشد در این تیم بمانم،‌می‌مانم چون نمی‌توانم قراردادم را یک ‌طرفه فسخ کنم.

وی در مورد دلیلش برای رفتن از فوتبال تبریز گفت:جدایی من دلیل خاصی ندارد و فقط چون در فصل نقل و انتقالات هستیم احتمال دادم که پیشنهاد خوبی داشته باشم و بتوانم به تیم دیگری بروم اما باید بگویم که در گسترش فولاد همه چیز خوب است اما قبول کنید که نمی‌توان پیشنهادات خوب را نادیده گرفت.

حسینی با بیان اینکه از تراکتورسازی و استقلال پیشنهادات جدی دارد اظهار داشت: صحبت من با استقلال و تراکتورسازی صحت دارد و حتی این مذکرات رسانه‌ای هم شد اما باید همه چیز بررسی شود تا ببینیم در نهایت چه پیش می‌آید.

وی ادامه داد: من عضو خانواده تراکتورسازی هستم اما باید در ابتدا وضعیت سرمربی این تیم مشخص شود. قرار بود برای لیگ قهرمانان آسیا به استقلال هم کمک کنم که قانون این اجازه را نداد اما قلعه‌نویی همیشه به من لطف داشته و الان هم جزو گزینه‌های ایشان برای حضور در استقلال هستم اما هنوز این موضوع قطعی نشده است.

بازیکن فصل گذشته تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد تبریز در پایان گفت: اگر من حق انتخاب داشته باشم در تیمی بازی خواهم کرد که هم جای پیشرفت داشته باشم و هم برای خانواده‌ام شرایط خوبی مهیا باشد چون برای من بحث تعصب و این مسائل خیلی مهم نیست اما پیراهن هر تیمی را به تن کنم با همه وجود برای آن بازی می‌کنم.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Information محرومیت بی‌سابقه امیر قلعه‌نویی از فوتبال
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  سیمئونه: می دانستم این باشگاه آینده بزرگی دارد
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  کمالوند: تصمیمم برای استعفا قطعی است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان