امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بچه ها جاستین پسره خوبی شده ومی خواد دل طرفداراشوبه دست بیار(نظرتونو حتما حتما بگید )

Photo 

Heart
خیلی خوب همتون میدونید که چند روز پیش جشن عروسی کیم کارداشیان وهمسرش کانی  بود  وجشن عروسیشونو توی یک مکان تاریخی گرفته بودن وکلی هم واسشون پرخرج درآمد.

جلوی در ورودی مراسم عروسی خیلییییییییییییی شلوغ بوده وختروپسرای زیادی اونجا جمع شدا بودنداما این جمعیت نه به خاطر عروسی،نه به خاطر کیم ونه بخاطرکانی اونجا جمع شده بودند.cong
123

دلیلش فقط این بود که اونا شنیده بودن که جاستینهم به اون عروسی قراره بیاد وامده بودن اونج اما همه ی اونا ناامید به خانه هایشان برگشتند چون هیچ کس جاستینو اونجا ندید وشیشه ی همه ی ماشین هایی هم که به عروسی اومده بودن دودی بود ولی از اونجایی که جاستین در هیچ کدوم ازعکسایه عروسی هم  دیده نشده بود گفته میشه که به اون عروسی نیومده ودلیلشم اختلافش با کانی بوده.Tongue
Tongue
Tongue
اما حالا جاستین مبلغ 5000000 دلار به خیریه ای کمک کرده وگفته که هرکاری میکنه تا رضایت طرفداراشو جلب کنه خوااااهشششش می کنم دوستش داشتهههه باشیین گناه داره بخدا.crying
crying
crying
crying
crying
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
Music حتما باید سیل بیاید که هنرمندان بیمه شوند؟
Music اخشابی: سرنوشت خوبی برای موسیقی ایران نمی‌بینم!
  درباره موسیقی ما تصمیم می‌گیریم و با کسی هم شوخی نداریم (حتما بخونید)
  12 خطای نابخشودنی جاستین تیمبرلیک
  اسم الله بر روی موزیک ویدیو where are you now جاستین بیبر ( احترام به االله هست )!!!!
  سلنا گومز : من برای جاستین بیبر بسیار خوشحال هستم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان