امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خانمی که 16 سال موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس)

این خانم ۳۶ ساله به خاطر مشکلات هورمونی دچار نوعی بیماری شده است که باعث میشود موهای زائد در ناحیه صورت رشد کنند. وی از سن ۱۷ سالگی به این بیماری مبتلاست و عادت داشت هر روز موهای صورت خود را اصلاح کند اما در سن ۲۰ سالگی و با الهام گرفتن از کار دوستش که در حمایت از یک انجمن خیریه برای جمع آوری کمک مالی به بیماران پروستات و آگاهی از این بیماری ریشهایش را کوتاه نمیکرد تصمیم گرفت موهای صورتش را به حال خود رها کند.

خانمی که 16 سال موهای صورتش را اصلاح نکرد (عکس) 1

به گزارش تکناز او توانسته است تا کنون ۷۰۰۰ پوند به این خیریه کمک کند. وی از سن ۱۷ سالگی دچار این بیماری شد و طی آن موهای زیادی در ناحیه لبها و چانه اش شروع به رشد کرد و به قدری رشد این موها زیاد شد که مجبور بود هرروز آنها را اصلاح کند. او غالبا با مردها اشتباه گرفته میشد و این مسئله باعث عذابش بود . وی میگوید : اگرچه دختر زیبایی بودم اما این مسئله باعث شد از همه دوری کنم و در آن سن این برای من مشکل بسیار بزرگ و عذاب آوری بود.

وی می افزاید هزینه لیزر درمانی برای رفع این موهای زائد از عهده او خارج است و بخاطر حساسیت شدید پوستی اش امکان استفاده از “وکس ” را نیز ندارد . او قصدش را از انجام این کار نشان دادن زیبایی های شخصیتی انسانها به دیگران عنوان میکند و میگوید من علیرغم این موها هنوز هم زن زیبایی هستم و مهمتر از زیبایی صورتم نیت زیبایی است که پشت این عمل قرار دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسط LIGHT ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، ✘PETER✘ ، negin2000 ، PISHY ، ~ArTaBaNoOs~ ، bahar labeouf ، m.abdollahi ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، marjan74 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، negin 20 ، parisa16 ، キム尺刀ム乙 ، இFATEMEHஇ ، rana m ، D.I.Z.E.R.E ، cheshm asali ، yasamingolezardi12 ، Navisa. ، shayesteh prans ، شکوفه2 ، نگین15 ، NeginNg ، Aesthetic ، LOVE8 ، Ayda khoshgele ، ▪неизвестный▪ ، نفس هستم ، Shervin_ST ، #marya# ، Vampire2 ، ρåяįα..... ، X s X ، sara-ice girl ، الیکا0 ، בחור משוגע ، ɱɪɾʌʛє ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ~Mahnaz~ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، Dead-Girl ، Sara_h80 ، ❤R@TA❤ ، ahede ، narges 021 ، ارشيا(دختر) ، Fatemeh12345 ، ♥shaqayeq♥ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ .
آگهی
اقا این تاپیکا جاشون اینجا نیس!
لطفا در بخش مربوط تاپیک بزنید(:
←باید متنقل بشه به خبرها!
پاسخ
 سپاس شده توسط P e D i
خوب گناه داره واقعا براتون متاسفمAngry
اینم یه نوع بیماریه دیگهUndecided
متااااااااااااااااااااااااسفم
غم اگر  ترکم کند تنهای تنها میشوم...
Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط P e D i ، sara-ice girl
کامنتای این4صفحه رو خوندم.خیلی عجیبه!
این خانم نه زشته نه کثیف نه مسخره نه رقت انگیز.اونی که دلسوزی میخواد خود ماییم که این کامنتارو گذاشتیم.باید تحسینش کرد.اینجوری تونسته این همه به این خیریه کمک کنه!تازه کدوممون انقدر اعتماد به نفس داریم ؟یا به زیبایی درونمون اعتقاد داریم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط P e D i ، نفس هستم ، sara-ice girl
اگه خونده باشید (که میدونم نخوندید) ایشون بیماری داره :|
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس هستم ، sara-ice girl
چه قدر شما ها مسخره این
خوب بیماری داره
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl
آگهی
واقعا که لطف کنین متنو بخونید بعد بیاید مسخره کنین انسانیتم خوب چیزیه
ایشالا زودتر خوب بشهSadShy

ما پشت اونایی که پشتمون حرف میزنن حرف نمیزنیم چون خیلی ازشون جلوووووووتریم!!
حرفای پشت سرم حرف نیست *عقدست* عااااااااااااره جونم
پاسخ
تو این دوره زمونه پسرا دختر شدن دخترام سیبیل میزارن جامعه احساس کمبود مرد نکنه.TongueTongueTongue
××زَن زَن بآشِهـ نَهـ عَروسَـــــکِ زِندِه...مَــــــــرد؟دیدی قآب بِگیر××
پاسخ
منقل شد خبرها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط P e D i
برو بابا چ قد زشته با این فرمش!!!!
HeartHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart مرتضی حاجی:الان زمانِ پرداختن به دعوای اصلاح‌طلبی _ اصولگرایی نیست
Heart فعال سیاسی اصلاح‌طلب: وضعیت اقتصادی نگران‌کننده است / رانت از تحریم هزینه‌سازتر است
  این مرد آلمانی به پوست صورتش چوب حراج زده + عکس
  این دختر با موهای خود مجسمه می سازد (عکس)
Smile پیوند زدن عصب ران این دختر به صورتش برای لبخند زدن!
  سوژه شدن موهای عجیب این کودک دو ماهه (عکس)
  موهای عجیب بدن این گربه +عکس
  این خانم ۱۶ سال است که صورتش را اصلاح نکرده! +عکس
  موهای این مرد به بیش از 20 متر می رسد + عکس
  ریاست 8 کمیسیون به اصولگرایان رسید/ 2 رییس اصلاح طلب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان