امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیت بول : هـری فکـر کرده کیـه ؟!

پیت بول : هـری فکـر کرده کیـه ؟! 1

مطمئنا همتون pitbull رو میشناسید

این اقا چند روز پیش تو ی یک مصاحبه تلویزیونی راجع به هری گفته:

استایلز فکر کرده کیه؟

اون با 20 سال سنی که داره خیلی کارای بیش از حد سنشو داره انجام میده!!!!!

اون در ادامه ی مصاحبش گفته:اگه منم الان موهای شلخته و زولیده ی اونو داشتم الان 100000000 تا دخترو کشته بودم

اون گفته تیلور کار خوب و عاقلانه ای کرده که باهاش به هم زده

اون گفته:استایلز تو خوابشم نمیتونه ببینه که از من جلو زده

و اخرین حرفش این بوده که:اون و گروه خسته کنندش خیلی بچه و لوس هستند.

پاسخ
 سپاس شده توسط نگین15 ، mr.cj ، مینو 80 ، تو دل برو ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، مائده88 ، Adl!g+ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star ، ZAHRA LOVE 1D ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، سایه22 ، Jack Daniel'ѕ ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، mohadese iglesias ، Łost Đλtλ ، ♥Roksana♥ ، *!hasti!* ، kimiyaO_o ، ★~Ѕдула~★ ، Titiw ، яᎧмιиα ، ERF@N ، marjan74 ، Mr.Robot ، shayesteh prans ، Navisa. ، ḲℑℳℐÅ ، RєƖαx gнσѕт ، louis girl ، # αпGεʟ ، Thyme ، ▪неизвестный▪ ، -м α є ∂ є- ، בחור משוגע ، Magical Girl ، جونmahsa ، | NEON DEMON | ، فاطی کرجی ، r.hadis ، ~Mahnaz~ ، سوپرمغز ، L²evi ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، سانا50 ، xoxo gurl:*) ، *Armila* ، ❤R@TA❤ ، maria-masiha ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، سیما سارا ، "♥sadaf♥" ، حقوقدان انجمن ، bieber fan ، HediVampire ، ♥CRAZY G!RL♥ ، ~HiSssh~ ، Sara_h80 ، نفس هستم ، ~~SARA:HIVA~~ ، *Nafas* ، ƝeGaЯ ، جی تی ای ، Mason ، "K!nd~G!Яl" ، _єяяσя_ ، DiReCtIoNeR GiRl ، Directioner_kimia ، ♥shaqayeq♥ ، maryamam ، pendar77 ، ارشيا(دختر) ، 11chelsea ، _PαяαиÐ_ ، Aesthetic ، F A R D I N ، αѕтer ، Brooklyn Baby ، lackyguy ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، ESSE BLACK ، Frozen Girl ، مرضیه 79 ، Avril. ، marco.r ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ღSηow Princessღ ، ✘PETER✘ ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، Spell † ، melan ، *jegar ، Dragon_FM ، T@NNAZ ، جوجه کوچول موچولو ، omidkaqaz ، MS.angel ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، نیلوفر 2000 ، -Demoniac- ، A lover ، آرالیا ، _Lσѕт_
آگهی
ایششش نَ پَ تو خوبییی :|

کچل بیریخت بی ادب بی نزاکتت -_- یکی نی ب کلیپای خودش گیر بده :|

یکی نی بگه آخه خر پیره با این سنت داری دختر بازی میکنی :|

ایشششش -_-

سپاس
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe پیت بول : هـری فکـر کرده کیـه ؟! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ZAHRA LOVE 1D ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Jack Daniel'ѕ ، ♥Roksana♥ ، ★~Ѕдула~★ ، louis girl ، natalia ، -м α є ∂ є- ، سوپرمغز ، xoxo gurl:*) ، "♥sadaf♥" ، نفس هستم ، ƝeGaЯ ، Directioner_kimia ، Aesthetic ، Brooklyn Baby ، Frozen Girl ، marco.r ، *jegar ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، نیلوفر 2000
بره بچسـبـه بـه همون جنیفرش گوهای اضافشو بـخـوره -_-

از اونـایی هـم کـه پاشون لبه مرگـه نظر نخـواسـتـیم -_-

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Jack Daniel'ѕ ، *!hasti!* ، ★~Ѕдула~★ ، louis girl ، سوپرمغز ، xoxo gurl:*) ، نفس هستم ، Directioner_kimia ، Aesthetic ، Brooklyn Baby ، marco.r
اصولا pitbull نمیخواد خواننده های جدید موفق باشن :|

ولی این حرفش واقعا مسخره بود !

یه روزی دان وایرکشن بزرگترین گروه میشه Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Jack Daniel'ѕ ، ★~Ѕдула~★ ، louis girl ، natalia ، سوپرمغز ، نفس هستم ، Directioner_kimia ، Aesthetic ، Brooklyn Baby ، Frozen Girl ، marco.r
(26-05-2014، 18:31)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه روزی وان وایرکشن بزرگترین گروه میشه Angel
الـان هم هست (: ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ZAHRA LOVE 1D ، Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star ، Jack Daniel'ѕ ، louis girl ، کیاندخت ، سوپرمغز ، xoxo gurl:*) ، نفس هستم
(26-05-2014، 18:58)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 18:33)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 18:31)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه روزی وان وایرکشن بزرگترین گروه میشه Angel
الـان هم هست (: ..

ببخشید اون وقت گروه های کویین و پینک فلوید و مدرن تاکینگ کشکه دیگه !!!!
وان دی به طور چند سال متوالی برنده ی جـایزه بهترین گروه شدن !!

این گروه هـا واس قدیمه !!

یکم بروز باشید (;

این آواتارت هم عوض کن اگه انقد از وان دی بدت میاد !!

اینجـا هم جای بحث و گفتگو نیس ..

لدفن اسپم ندید !!

(26-05-2014، 19:00)P.O.O.R.Y.A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهاش موافقط میکنم
حرفش راسته

پیت بول همه ی این حرفـارو بی دلیل و مدرک میزنه !!

چون چشم پیشرفت رو نداره و خیلی خود خواهه !!

کاملا میشه از روی حرفاش فهمید که فقد حسودی میکنه ..

هـری یه فرد موفقه و جزو جذاب ترین های دنیا بوده ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Jack Daniel'ѕ ، louis girl ، سوپرمغز ، Directioner_kimia ، Aesthetic ، Brooklyn Baby ، Frozen Girl ، marco.r
آگهی
(27-05-2014، 6:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نه از دایرکشن خوشم میاد نه از پیت. کلا از هرکدوم 4 ، 5 تا آهنگ بیشتر گوش ندادم. تو این آهنگا هیچکدوم اون چیزی من میخواستم نبودن. 

بهترین آهنگ دایرکشن چیه؟

ولی واس ما دخترا برعکسه .. چون تو آهنگاشون حرفایی رو میزنن که هر دختری از شنیدنشون خوشش میاد و هیجان زده میشه :| !!

بهترین آهنگشون خوب خیلی سخته که بخوای بگی ..

best song ever بهترین موزیک ویدیوشون بوده ..

moments , more than this , little thing , you & I قشنگه ..

rock me خیلی فار میده (:

change my mind هم بد نی :/
پاسخ
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، louis girl ، ♥CRAZY G!RL♥ ، سوپرمغز ، "♥sadaf♥" ، ƝeGaЯ ، Directioner_kimia ، hanie directioner ، Aesthetic ، Brooklyn Baby
باز این یارو حرف مفت زد-_-

اون وقت خودش چند تا اهنگ داره که شاخ باشه؟؟؟؟ حتما اونایی که به جنیفر چسبیده و خونده دیگه

چش نداره ببینه که 5 نفر هستن که از اون خیلیی بهترن!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، louis girl ، سوپرمغز
اقا من یه فولدر کامل و جامع از این جناب داشتم اما وقتی این تاپیک رو خوندم اون فولدر رو کاملا پاک کردم-___-
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، louis girl ، سوپرمغز
خب دیگه معذرت خواهی کرد رفت تموم شد...
انقد جوش نزنید/:
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Music خودمان موسیقی را بی هویت کرده ایم
  هادی منتظری: جشنواره موسیقی فجر با وجود آیین‌نامه پیشرفت کرده است
  برخی توقع‌ها موسیقی اقوام را منحرف کرده‌ است
  سلنا گومز:من خودمو گم کرده بودم!
  کیتی پری اخیرا در مصاحبه ای که داشته از نایل هوران صحبت کرده!
  ×[سـو اسـتـفـاده از هـری اسـتـایـلـز ]× -_-
  سـلـبـریـتـی کـه بـه عـلـاقـه خـود بـه هـری اسـتـایـلـز اعـتـراف کـرده
  آیا نایل هوران دوست دختر جدیدی را پیدا کرده است ؟!
  DONIYA خواهر زین برای زین و پری لیوان درست کرده(بیا ببین چه لیوانی)
  تـولـد هـری اسـتـایـلز^__^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان